Editörler : ayşegül bgm

hexapod45
Memur
31 Mart 2017 15:24

Evet kendi ağzıyla dedi ortaöğretim az olacak diye ama azdan kastı ne ? kime göre neye göre az alıcak ? ayrıca ortaöğretim az alıcaksa OÖ Hemşireleride az alması lazım onların sayısı 1300 gösterilmiş, niye özellikle ATT leri görüyorsunuz hemşireler bizden daha çok gösterilmiş onlarında çok az alınması gerekiyor

Prmdközge, 7 yıl önce

Sağlık bakanı kendi ağzıyla dedi ortaöğretim alımı az olacak diye. Daha fazla olmasını bende isterim ama 900 ATT olacağını hiç sanmıyorum. Keşke olsa ama çok zor

kayseri204
Genel Müdür
31 Mart 2017 15:47

Bakanlık her atama döneminde ortaöğretim az alacağım diyor ama bölümün önlisans veya önlisansına göre.

Tabi ATT-Paramedik arasında ki adaletsizliği konuşmaya gerek yok.Tekrarını yaşamamak için meslektaşlarımız çabalıyor.

Prmdközge, 7 yıl önce

Sağlık bakanı kendi ağzıyla dedi ortaöğretim alımı az olacak diye. Daha fazla olmasını bende isterim ama 900 ATT olacağını hiç sanmıyorum. Keşke olsa ama çok zor

1453ATT
Aday Memur
31 Mart 2017 16:10

prm bir daha 700 u bile zor gorur

Özmen35
Aday Memur
31 Mart 2017 16:35

Bence oö hem en kötü 300 500 en iyide 500 700 arası olacak.

aciltıptek5
Memur
01 Nisan 2017 19:11

Bu sözleşmelide sirf dogu yogunlukta alindi batiya karadenize ege ye fazla alim yapmadilar. Bence bi böyle alim daha olabilir.

1453ATT, 7 yıl önce
prm bir daha 700 u bile zor gorur

Humanist46
Memur
01 Nisan 2017 19:42

6000 alcaklarını varsayarsak 3000 bin hemşire olsa bunun en fazla 400 tanesi ortaöğretim olur diye düşünüyorum . Çünkü üniversteyi kolaylaştırdık dedi adam kendine bir yol buldu yürür ordan

Özmen35, 7 yıl önce

Bence oö hem en kötü 300 500 en iyide 500 700 arası olacak.

aciltıptek5
Memur
02 Nisan 2017 00:36

Bende senin gibi dusunuyorum. Ortaogretim bolumler max 500 600kisi alir bence

İkm att, 7 yıl önce

500 olsa bu bile güzel olur özge bklm ilerleyen günlerde herşey netlik kazanır

Prmdközge
Aday Memur
04 Mayıs 2017 17:32

Mesajınızı çok geç gördüm, öncelikle kusura bakmayın. O.Ö hemşire sayısı ATT lerden daha fazla söylenmiş haklısınız. Sadece ATT'leri görmüyorum ancak 2 sene boyunca ATT mezunu olarak atama beklemiş biriyim ve 2 sene içinde totalde 450-500 ATT alımı oldu. Buna dayanarak tek bir alımda bu kadar yüksek bir rakam pek inandırıcı gelmiyor. O.Ö hemşire alımları zaten aşağı yukarı bu civarlarda olduğu için yine biraz olası diye düşünüyorum. Ama inşallah ben bu düşüncemde yanılırım ve çok daha fazla ATT istihdamı yapılır. Bunu bende canı gönülden isterim. Herkes için hayırlısı olsun..

hexapod45, 7 yıl önce

Evet kendi ağzıyla dedi ortaöğretim az olacak diye ama azdan kastı ne ? kime göre neye göre az alıcak ? ayrıca ortaöğretim az alıcaksa OÖ Hemşireleride az alması lazım onların sayısı 1300 gösterilmiş, niye özellikle ATT leri görüyorsunuz hemşireler bizden daha çok gösterilmiş onlarında çok az alınması gerekiyor

Laboranthanım
Aday Memur
04 Mayıs 2017 19:30

Nasıl adeletli bi alım olur ya laboratuvarın adı geçmemiş bile son atamalarda 3 kişi atandı en az 200 bekliyorumm .

hexapod45
Memur
04 Mayıs 2017 19:32

Elbette 900 sayısı çok abartı bir sayı, bizde o kadar olacağını düşünmüyoruz, ama oö hemşireyi çok alıp att nin az alınması çok büyük adaletsizlik olur, madem ortaöğretim az alınacak deniyor her branştan az alınsın, veya lisans hemşire ile oö hemşire arasındaki oran, paramedik-att arasındada olsun. Adaletli alım olması için bu gereklidir.

Prmdközge, 7 yıl önce

Mesajınızı çok geç gördüm, öncelikle kusura bakmayın. O.Ö hemşire sayısı ATT lerden daha fazla söylenmiş haklısınız. Sadece ATT'leri görmüyorum ancak 2 sene boyunca ATT mezunu olarak atama beklemiş biriyim ve 2 sene içinde totalde 450-500 ATT alımı oldu. Buna dayanarak tek bir alımda bu kadar yüksek bir rakam pek inandırıcı gelmiyor. O.Ö hemşire alımları zaten aşağı yukarı bu civarlarda olduğu için yine biraz olası diye düşünüyorum. Ama inşallah ben bu düşüncemde yanılırım ve çok daha fazla ATT istihdamı yapılır. Bunu bende canı gönülden isterim. Herkes için hayırlısı olsun..

SnnOzcn
Aday Memur
04 Mayıs 2017 19:33

@OAYuzhan98 600 rad. o_O Hacı keşke sağlık bakanı olsaydın :))

Toplam 31 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi