Editörler : crops35

Kapalı
04 Nisan 2017 19:55

İşkur öncelikli olmak

Arkadaşlar mke kimyadan kpss puanımla nihai listede 1.sıradayım. 4 kişi alınacak ama 6 kişi öncelikli olarak nihai listede. yani ben 7. sırada gibi mi oluyorum. yoksa önceliklilerin kontenjanı ayrı kpss ile olanların kontenjanı ayrı mı?

goth_ica
Aday Memur
04 Nisan 2017 20:56

Diyelim ki sözlü sınavdan aynı puanı aldınız öncelikli olduğu için o kazanir

kanadalı
Aday Memur
05 Nisan 2017 11:53

listeler açıklandımı ki

razorovicim
Kapalı
05 Nisan 2017 19:25

kimsenin önceliği yok genellikle o öncelikli olarak mülakat listesine alınanları almıyorlar adamlara sorun gelip gidiyoruz artık başvuru yapmıyoruz çünkü almıyorlar diyorlarmış. Mülakatta puan ve öncelik yok torpilliler önde olur ve mülakatta giyimi konuşması karakteri ve soruları iyi cevaplayanlar öncelikli olur alınırlar

Mavide
Kapalı
06 Nisan 2017 02:05

İnsanların kafasını karıştirmayin. Kardesim kanitin yoksa torpil felan kuruntulara girme. Boyle konuşanlari da dinleme.

Mulakatta siralama pek onemli degil. Sen kendinden emin ve ise uygun oldugunu heyete hissettir. Nasibinse girersin.

Her alimda torpil diyorlar. Alakasi yok. Alakasi var diyen varsa ispatlasin.

Bizde girdik bu mulakatlara. Ispatin yoksa susacaksin. Insanlari igriti etmeyeceksin.

Surec ile ilgili actigim konulara bakabilirsin.

goth_ica
Aday Memur
06 Nisan 2017 09:52

geçen ki mke alımlarında 4 öncelikli vardı 4 üde şuan mke de çalışıyor :( diğer mülakata gireceklerden farkları olmasa niye öncelikli olsun ki bilemedim ben bu işi :(

razorovicim, 7 yıl önce

kimsenin önceliği yok genellikle o öncelikli olarak mülakat listesine alınanları almıyorlar adamlara sorun gelip gidiyoruz artık başvuru yapmıyoruz çünkü almıyorlar diyorlarmış. Mülakatta puan ve öncelik yok torpilliler önde olur ve mülakatta giyimi konuşması karakteri ve soruları iyi cevaplayanlar öncelikli olur alınırlar

sercen33
Aday Memur
06 Nisan 2017 12:07

arkasaslar ensonki martın 29 unda son bulan teiaş alımı nihai listesine nereden bakabiliriz

razorovicim
Kapalı
06 Nisan 2017 22:06

nihai listeye ulaşman için facebook grubumuz var oraya gelir bakarsın bunun haricinde alınanların listesine teiaş ın resmi sitesinden ulaşabilirsin ; Mülakatı Kazananlar diye yayınlanan duyuruda bulabilirsin.

sercen33, 7 yıl önce

arkasaslar ensonki martın 29 unda son bulan teiaş alımı nihai listesine nereden bakabiliriz

memetinanc7221
Kapalı
09 Nisan 2017 12:29

Nedenini bende idrak edemedim ama genelde bu öncelikliler alınıyor. Tamamen saçmalık

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi