Editörler : Pangaea
06 Nisan 2017 23:10

2018 Kpss çalışmalarına ne zaman başlayalım?

merhabalar.. ben bu sene türkçe öğretmenliğinden mezun oluyorum hayırlısıyla. kpss ye çalışmak için çabaladım lakin başarısız oldum konularım yetişmedi çok yavaş kaldım. ama yine de kpssye gireceğim. okulum bittikten sonra özel okul veya dershane yada ücretli öğretmenlik için başvuru yapıcam bakalım. sizce ne zaman başlamalıyım çalışmaya?

Lila350
Memur
07 Nisan 2017 07:10

Kpss için dersaneye git.belli ki ders çalışırken izlemen gereken yolu bilmiyorsun.

asliylmz19
Aday Memur
07 Nisan 2017 11:58

Pes etme calis canim simdi 2017e. Belirleyici olan Alan sinavi bakarsin onda cok yuksek alirsin. 2018e kalacak olursan da yazdan basla calismaya tabiki anca oturur konular temelin yoksa. Amacin kpss e tekrar girmekse herhangi bi ise girmemelisin bence. Okulla bile yetismeyen dersler calisirken hic yetismez

esrahazal
Aday Memur
18 Nisan 2017 14:14

zelde çalışıyorum. şimdiden 2018 kpss çalışmaya başlasam yapabilir miyim ???

haleeecaliskan06
Yasaklı
18 Nisan 2017 20:21

YAZIN MATEMATİK VE TÜRKÇEYİ VE EĞİTİMDEN BAZI BRANŞLARI BİTİRMENİ TAVSİYE EDERİM,DERSHANEYE HİÇ GİTMEDİYSEN 1 KEZ OLSUN GİTMENİ TAVSİYE EDERİM

esrahazal, 7 yıl önce

deryasu.candann
Yasaklı
20 Nisan 2017 20:55

MATEMATİK ÖABT'DE ANKARADA KUZEY AKADEMİ HOCA KADROSU İLE MÜKEMMEL BİR DERSHANE

sisinem
Aday Memur
25 Nisan 2017 12:04

evet kuzey akademiyi gerçekten tebrik etmek gerek, Cengiz Çınar gibi bir profesörü kuruma Gazi üniversitesi'nden getrebiliyorlar ki ayrıca konya'dan doçent İbrahim Yalçınkaya Hocayı'da getiriyorlar da nasıl oluyorda bu akademisyenler üniversitelerinden izin alıp bu kursta hocalık yapabiliyorlar ilginç gerçekten, tebrik etmek gerek...

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
25 Nisan 2017 13:35

Ne oldu by kriz efendi.

3.80den millete dolar alın birkaç aya 4.5 olacak dediğin şu an 3.55 elinde patladı.

Hala olmayan aklını satmaya çalışıyorsun.

İçimiz, dışımız hain dolu, örgüt üyesi ve sempatizanı dolu. Bunları ayıklamanın etkili bir yolu mülakattır.

Rahat olun . 2017-18 de 60bin-100bin arası öğretmen alımı olacaktır.

%51.4 evet çıkmasıyla bundan sonrası daha iyi olacak.

Herkesin hakkında hayırlısı olsun

mcanturk
Aday Memur
25 Nisan 2017 19:40

2018 için erken olur düşüncesi yanlış çalışmaya başlamak ve tekrar önemli ezber yaptığımız için kafamızda oturmuyor aynı konuyu 5 kere okuyoruz. pekiştirmek önemli sağlam yayınlar sağlam sorular kafada iz bırakıyor .birçok yayın çözüyorum. yeni bir yayın olan seri yayıncılığın kitaplarını da aldım . kısa kısa özet koymuşlar denemeler cabasi kitap çok hoşuma gitti fakat 3 tane var şuan diğerlerini göremedim alıp bilen varsa payşlaşabilir mi ? şuan kitap topluyorum :) umarım 2018 herkese başarı ve umut kapısı olan devlet e girebilmeyi nasip eder . kazanırsam yıkacam bu forumu :))

RehaMuhtar
Aday Memur
26 Nisan 2017 08:18

Sadece sayısal kısma bak şimdilik sakin tarih filan ezberleme unutsun ben sadece matematik ve iktisat çalışıyorum.

esrahazal, 7 yıl önce

Taintedlove
Genel Müdür
26 Nisan 2017 08:46

2017 kpss basvuruları uzatıldi.

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
30 Nisan 2017 02:13

30 Aralık 2016 da yazmış olduğun yazınoktası virgülüne burda Ekonomikkriz efendi

"Diğer hesabıma(ekonomik.krizz) haksız yere ceza verildiği için bu hesabımdan yazıyorum.

Mavigökyüzü28,okuduğunu anlama problemi yaşıyorsun sanırım.Öncelikle '2 ay içinde ekonomik kriz çıkacak' dememişim,'2-3 ay içinde ekonomik kriz bekleniyor' demişim.Ben 2017 yılı içinde atama bekliyorum dedim hep.Hatta benim aşağı yukarı bir tarihim de var.Bence Başkanlık ve yeni anayasa için halkoylamasının olacağı Nisan ve Mayıs aylarında yaşayacağız bu ekonomik krizi,ancak kötü yönetim ve dış etkenlerle daha erken bir zamanda da olma ihtimali var tabi.Eğer Nisan veya Mayıs aylarında kriz yaşamazsak hem ekonomik.krizz hesabımı hem yasayan.ölü hesabımı iptal edicem ve buradaki herkesten özür dileyeceğim.Ancak yukarıda ekonomik.krizz nickiyle yazdığım uzun yazıyı da herkes okusun lütfen."

siyaset yapacağına sözünde dur ve terket burayı...

Mavigökyüzü28
Genel Müdür
30 Nisan 2017 13:41

Ülkesi ve milletini düşünen herkese, her görüşe, her ideolojiye, ve müslüman, musevi, Ortodoks, vb. Bütün din mensuplarına ve de ateistlere saygı duyulur fakat;

Ülkemizin kriz yaşaması için propaganda yapmak, ellerini oluşturmak....

Buna yorum yapmıyor, forumdaşların takdirine bırakıyorum.

Bre gafil kriz.efendi

En kötünün geride kaldığını görememek için cahil ve kör olmak gerekir.

Dolar gerilemiş

Borsa Cumhuriyet tarihinin rekorlarını kırmış,

büyüme ve sanayi güven endeksleri yükselişe geçmiş,

Enflasyonda en kötü geride kalmış tavan görülmüş, yaz ayları ve yüksek seyreden 2016 nın baz etkisi ortan kalkınca 2017 yi %9 lar civari kapatacağımız görülmüş,

Bağımli olduğumuz petrol fiyatları varili 55 doları kuramamış ve yönünü aşağıya çevirmiş,

Turist sayısında %6 artış yaşanmış ve rezervasyonlara bakıldığında artış hızı devam etmekte,

En önemlisi SİYASİ İSTİKRAR artık garanti oldu. İktidara KİM GELİRSE gelsin tek başına koalisyon olmadan gelecek....

Şimdilik dahasını saymıyor virgül koyuyorum.

Bu şartlarda Mayıs'ta kriz çıkacak öylemi.

Siyaseti git partinde yap. Burası yeri de zamanı da değil.

Yazık, çok yazık....

justlike
Müsteşar Yardımcısı
30 Nisan 2017 19:31

Sayın hocam bu kriz tellalını kaale alıp cevap yazmaya bile değmez boşverin gitsin. Boşu boşuna burda çene patlatıyor zaten kendisini kaale alan da pek yok. Son 1 yıl içinde yüzlerce senaryo yazdı hazırladı hiçbiri tutmadı tutmayacak da zaten. Referandumdan evet oyu çıkarsa üyeliğimi iptal edeceğim dedi hala dolaşıyor buralarda hatta evet diyenlere galiz küfürler savurdu onlarca üyeliği yasaklandı ama tekrar üyelik açıp kaldığı yerden devam ediyor. Kendi çapında dikkat çekmeye ben burdayım demeye çalışıyor kendini dev aynasında gören ama aslında hiçbir özelliği olmayan sıradan ama dikkat çekmeye çalışan biri işte. Öyle kendi kendine eğleniyor garibim. O yüzden he he deyip geçin.

Mavigökyüzü28, 7 yıl önce

Ülkesi ve milletini düşünen herkese, her görüşe, her ideolojiye, ve müslüman, musevi, Ortodoks, vb. Bütün din mensuplarına ve de ateistlere saygı duyulur fakat;

Ülkemizin kriz yaşaması için propaganda yapmak, ellerini oluşturmak....

Buna yorum yapmıyor, forumdaşların takdirine bırakıyorum.

Bre gafil kriz.efendi

En kötünün geride kaldığını görememek için cahil ve kör olmak gerekir.

Dolar gerilemiş

Borsa Cumhuriyet tarihinin rekorlarını kırmış,

büyüme ve sanayi güven endeksleri yükselişe geçmiş,

Enflasyonda en kötü geride kalmış tavan görülmüş, yaz ayları ve yüksek seyreden 2016 nın baz etkisi ortan kalkınca 2017 yi %9 lar civari kapatacağımız görülmüş,

Bağımli olduğumuz petrol fiyatları varili 55 doları kuramamış ve yönünü aşağıya çevirmiş,

Turist sayısında %6 artış yaşanmış ve rezervasyonlara bakıldığında artış hızı devam etmekte,

En önemlisi SİYASİ İSTİKRAR artık garanti oldu. İktidara KİM GELİRSE gelsin tek başına koalisyon olmadan gelecek....

Şimdilik dahasını saymıyor virgül koyuyorum.

Bu şartlarda Mayıs'ta kriz çıkacak öylemi.

Siyaseti git partinde yap. Burası yeri de zamanı da değil.

Yazık, çok yazık....

kusaslan0666
Aday Memur
06 Mayıs 2017 19:58

2018 KPSS İÇİN ACELE ETMEYİN SADECE İYİ BİR DERSHANEYE KAYIT OLUN İÇİNİZ RAHAT ETSİN BENİM TAVSİYE EDECEĞİM DERSHANE ANKARADA KUZEY AKADEMİ HER HOCASI ÇOK KALİTELİ,DÜZENLEDİĞİ KAMPLAR MUHTEŞEM

dilekkaraosman55
Yasaklı
07 Mayıs 2017 18:42

Ankarada Kuzey Akdemi en iyi kurum derim kendi adıma hocaları,yayını,tekrarları,denemeleri her şey çok sistemli bence tüm hoca ve çalışanları da öyle gerçekten

ŞEBNEM caner
Aday Memur
07 Mayıs 2017 18:49

Bu akşam DERBİYE ODAKLANIN DERİM HAYDİ KARAKARTALIM :) BJK:2 FB:1 DERİM

nergisseren
Aday Memur
08 Mayıs 2017 23:38

arkadaşlar kuzey akademiyi övüp durmayın. bulunduğum şehirde yok

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler