Editörler : swat3410E.Kayı Han
01 Mayıs 2017 11:43

Benimde 1 ay önce 1 aylık kullanım e devlette çıkıyor bu bi engel teşkil eder mi bazı arkadaşlarla konuştum 2 sene öncesine kadar bakılıyor 5 ay kullanan bi dostum da 1 ay bişey olmaz antidepresan ilacı dedi net bilgisi olan varmıdır bu konuda

rlmz
Kapalı
01 Mayıs 2017 11:47

Hocam iki sene öncesine bakılıyor diyen arkadaşlar mezun olanlarmı?

80Osmaniyeli80, 7 yıl önce

Benimde 1 ay önce 1 aylık kullanım e devlette çıkıyor bu bi engel teşkil eder mi bazı arkadaşlarla konuştum 2 sene öncesine kadar bakılıyor 5 ay kullanan bi dostum da 1 ay bişey olmaz antidepresan ilacı dedi net bilgisi olan varmıdır bu konuda

01 Mayıs 2017 12:34

Kazanmış bi arkadaşım 18. Dönemi 2 sene öncesine bakıyorlar dedi benimde senin gibi e devlette 1 aylık ilaç reçetesi var sorun teşkil eder mi hiç fikrim yok tabi

rlmz, 7 yıl önce

Hocam iki sene öncesine bakılıyor diyen arkadaşlar mezun olanlarmı?

hayattuhaf
Memur
02 Mayıs 2017 07:53

Bi kaç farklı okuldaki arkadaslara muayene esnasında psikiyatri ilaç geçmişinize bakıcak denmiş. Sadece psikiyatri de bakıyo olabilir

diskirminant
Memur
02 Mayıs 2017 10:27

arkadaşlar poliklinikten polikliniğe değişiyor diyen arkadaşlar vardı bu konu için mesela kontrollere giderken e devletten alıp götüreceksin istenildiği taktirde ama siz pomeme girmeye engel bir ilaç kullandıysanız fark ederler çünkü basit bir iş belki bizlerin evrak götürmesine bile gerek kalmadan tc ni verdiğin zaman doktorun sistemine gelebilir.

02 Mayıs 2017 11:12

Koyulan tanılara bakıyorlar mı yoksa sadece kullanılan ilaç geçmişine mi bakıyorlar?

diskirminant, 7 yıl önce

arkadaşlar poliklinikten polikliniğe değişiyor diyen arkadaşlar vardı bu konu için mesela kontrollere giderken e devletten alıp götüreceksin istenildiği taktirde ama siz pomeme girmeye engel bir ilaç kullandıysanız fark ederler çünkü basit bir iş belki bizlerin evrak götürmesine bile gerek kalmadan tc ni verdiğin zaman doktorun sistemine gelebilir.

diskirminant
Memur
02 Mayıs 2017 11:28

hocam ben doktor değilim sadece durumu anlatmaya çalıştım kaldı ki sadece kullanılan ilaç geçmişine bakarak karar verilmez, olduğun tedavi vs göz önüne alınır diye düşünüyorum.

80Osmaniyeli80, 7 yıl önce

Koyulan tanılara bakıyorlar mı yoksa sadece kullanılan ilaç geçmişine mi bakıyorlar?

Önder33
Aday Memur
02 Mayıs 2017 12:11

her sene böyle konular açılır ama bu zamana kadar antidepresandan dolayı elendim diyeni görmedim arkadaşlar. mutlaka gideceğiniz doktorların takdiri belirleyici olacak orası kesin ama çokta takmayın kafanıza bence.

akışına bırakın Allah nasip ettiyse kimse zaten duramaz karşısında, bi şekilde olursunuz. demek istediğim hayatınızın merkezine almayın bu işler sıkıntılı şeyler. olursa olur olmazsada can sağlığı hepsi bu

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi