Editörler : E.Kayı Han

Kapalı
12 Nisan 2017 00:49

Sadece iade bekleyen açıktaki öğretmenler

Arkadaşlar bence buradan devam edelim, belki Şaşkın bulamaz bizi :) Mümkünse sadece iade bekleyen açıktaki öğretmenler bu foruma yazsın. İhraç olan arkadaşlar da yazabilir ama karışıklık olmaması için özellikle açıktakiler için açtım konuyu. Az kişiyle tartışma da az olur bence. Diğer foruma da bakmaya devam edebiliriz ama ben yeni bir sayfanın uğur getireceğine inanıyorum. En yakın zamanda iade olmamız ümidiyle... (Dean67)

also
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2017 00:53

geldik beya :) :) :)

Dean-67
Kapalı
12 Nisan 2017 00:54

Hoşgeldin also hocam :)

also, 7 yıl önce

geldik beya :) :) :)

12 Nisan 2017 00:55

Yeni sayfamiz iadelerle dolsunnnnn insAllah

ahmet law22
Memur
12 Nisan 2017 00:57

hayırlı olsun da hocam hepimiz yakında iade olacağımız için kısa soluklu bi sayfa olacak artık kusura bakmayın cuma kapanır bu sayfa :)

Dean-67
Kapalı
12 Nisan 2017 01:00

Sorun değil hocam, iade olalım da...

ahmet law22, 7 yıl önce

hayırlı olsun da hocam hepimiz yakında iade olacağımız için kısa soluklu bi sayfa olacak artık kusura bakmayın cuma kapanır bu sayfa :)

asiisosyal
Memur
12 Nisan 2017 01:00

Geldim

sayfa iadelere vesile olsun inşallah

ahmet law22
Memur
12 Nisan 2017 01:03

polisler önce 700 sonra 900 toplu iade oluyorlar devamı gelecekmiş bizde hiç toplu iade olmadı benim düşüncem bizi tek seferde iade edecekler 9 ay bekletip siz ihraç diyecek halleri yok bide suçsuzken hocalarım rahat olalım sıra bize geliyor artık

efiral
Kapalı
12 Nisan 2017 01:06

Bende geldim..:) Benim totem çocuğumun dişinin çıkmasıydı,bugün çıktığını gördüm..İnşallah iademiz gerçekleşir hafta bitmeden.

Hasan TALAS
Aday Memur
12 Nisan 2017 01:07

hayırlı olsun

also
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2017 01:10

Ne mutlu hocam.oğlumun 13 yıl önce su içerken yeni çıkan alt dişinin bardağa şık şık vurma sesini hâlâ hatırlarım. Oğlum kendisi dahil eşim ve ben de tarifsiz bir duygu yaşamıştık.

efiral, 7 yıl önce

Bende geldim..:) Benim totem çocuğumun dişinin çıkmasıydı,bugün çıktığını gördüm..İnşallah iademiz gerçekleşir hafta bitmeden.

bursall
Aday Memur
12 Nisan 2017 01:11

öğretmen işi zor ilden ile fark var

Hasan TALAS
Aday Memur
12 Nisan 2017 01:15

rg temiz

efiral
Kapalı
12 Nisan 2017 01:22

Süleyman Hocam hayata karşı duruşunuzu imrenmekteyim.Maşallah hep pozitifsiniz.Evladınızında ömrü bereketli,şansı bol olsun inşallah.

gizli.gercek
Memur
12 Nisan 2017 01:30

Diğer sayfada öğretmen dışında çalışanlar da var diye ayrı sayfa olsun dedim.kim hangi bakanlıkta nasıl gelişmeler var saglikli takip edemiyordum.karisiklik yarattiysam affola.bakalim sayfa numarası kimin iline denk gelecek iade haberleri.umarim bana denk gelmez:( 56...

Dean-67
Kapalı
12 Nisan 2017 01:37

Sıkıntı yok hocam gelen gelir, ben de sürekli başka yerlerden gelenleri görmek istemedim. polisler geldi grubu karıştırdı mesela; ayrıca ihraç olanların bizim ümitlenmemizden rahatsız olabileceğini düşündüm (onların durumunda olmak istemezdim, onlar da yakında döner inşallah). Kimse gelmese de kendim yazar kendim okurum :)

gizli.gercek, 7 yıl önce

Diğer sayfada öğretmen dışında çalışanlar da var diye ayrı sayfa olsun dedim.kim hangi bakanlıkta nasıl gelişmeler var saglikli takip edemiyordum.karisiklik yarattiysam affola.bakalim sayfa numarası kimin iline denk gelecek iade haberleri.umarim bana denk gelmez:( 56...

also
Müsteşar Yardımcısı
12 Nisan 2017 01:41

Hocam ayıpsın. Benim gibi üç kişi gelsin bizde bu çene ve bu uykusuzluk varken bir gecede değil 56 yı 81 i bulur Meksika sınırını geceriz evelallah. Sen hiç kafanı yormayasın.

Yakında öğretmenler odası bilgisayarından yazıyorum diyecez inşallah.

Polislerin bu cumaya silahla gidecez utkusu gibi oldu be.:)

gizli.gercek, 7 yıl önce

gizli.gercek
Memur
12 Nisan 2017 01:44

İnşallah cumaya kadar güzel gelişmeler olur da herkes rahatlar.

meçhulbestekar10
Aday Memur
12 Nisan 2017 01:48

Hayırlı olsun bol iadeli olsun

Okul4545
Kapalı
12 Nisan 2017 01:57

Herkese Manisa dan selamlar

Dean-67
Kapalı
12 Nisan 2017 02:34

Bu sayfadakileri kontrol ediyoruz, herkes bilgilerini yazsın olur mu? Öğretmen olduğunuzu yazmanıza gerek yok, başkasını almıyoruz :) Uyuduysanız yarın yazın.

Örneğin ben:

Zonguldak - 23 Ağustos - Valilik - İhbar ve banka

Toplam 94 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi