Editörler : asaygincihan27
26 Nisan 2017 18:53

Aysegul8734
Kapalı

Ben iptal ettirmeyi düşünmüyorum. 65 TL kesmişler. Çok da fazla değil sanki

26 Nisan 2017 19:22

mircan10

Ben iptal ettim bile BES i

27 Nisan 2017 11:04

inkayali2003

20 Nisan'da dediğiniz şekilde başvuru yaptım. Kaydınız alınmıştır dedi. Bir daha da ses seda çıkmadı. Ne para yattı ne de sms geldi. Yine giriş yapmaya kalktığımda "Uygun poliçeniz bulunamadı" diyor. Paraları keserken cup cup kesmeyi biliyorlar ama çıkınca bir sms ile işleminiz bitti demesi zor geliyor.

vozer, 4 gün önce - Alıntıya git

senin işlem oldu mu hocam online işlemlerden :)

27 Nisan 2017 11:12

CarlitoBrigante

arkadaşlar bizim emeklilik anadolu hayattan yapılmış. bütün öğretmen arkadaşların online sayfasında kesilen para miktarı yazarken ben de 0.00 tl olarak gözüküyor. sizce neden böyle bir durum yaşanmış olabilir. bu duruma rağmen cayma işlemi yapılabiliyordu ben de yaptım ama kafama takıldı. bilgilendirmeleriniz için şimdiden teşekkür ederim.

27 Nisan 2017 11:37

barbados

halk emeklilikten halen iade edilen yok sanırım. müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum.

27 Nisan 2017 15:20

inkayali2003

halk emeklilikten halen iade edilen yok sanırım. müşteri hizmetlerini arıyorum ulaşamıyorum.

barbados, 2 gün önce - Alıntıya git

halk emeklilik internet sitesinden online işlemlerden iptal yapılabiliyor sanırım . ben yaptım

27 Nisan 2017 15:46

hopali
Editor

halk emeklilik internet sitesinden online işlemlerden iptal yapılabiliyor sanırım . ben yaptım

inkayali2003, 2 gün önce - Alıntıya git

İptal Yapılmasında Sıkıntı Yok. Sorun İptalden Sonra bilgi Alamamak ve İadelerin Gerçekleşmemesi. Ziraat Emeklilik Hemen Yapmış. Halk Sınıfta Kaldı...

27 Nisan 2017 16:10

barbados

İptal Yapılmasında Sıkıntı Yok. Sorun İptalden Sonra bilgi Alamamak ve İadelerin Gerçekleşmemesi. Ziraat Emeklilik Hemen Yapmış. Halk Sınıfta Kaldı...

hopali, 2 gün önce - Alıntıya git

evet aynen öyle. internet üzerinden iptal ettik zaten.

27 Nisan 2017 18:07

üfürükten-teyyare

Halk emeklilik bugun 10 is gunu icinde iade yapilir dedi. Yani ben senin parani isletecegim karistirma gerisini diyor... ziraat ayni gun iade ederken halkin yaptigi resmen gasp...

27 Nisan 2017 20:55

vozer

senin işlem oldu mu hocam online işlemlerden :)

inkayali2003, 2 gün önce - Alıntıya git

Benim iş iyice yılan hikayesine döndü. https://internetsube.halkemeklilik.com.tr/ adresinden giriş yapmaya çalıştığımda "Uygun Poliçeniz bulunamadı" diyor. Fakat iptal olduğuna dair ne bir mail ne de bir sms geldi. Üstelik bugün dalga geçer gibi bir mail yollamışlar.

******** No'lu Otomatik Katılım kapsamındaki sözleşmeniz 19/04/2017

tarihinde yürürlüğe girmiştir. Sözleşmenize buradan ulaşabilirsiniz.

Tıklayınca sözleşmem açılıyor. Uzun lafın kısası bu ay başı belli olacak iptal olup olmadığı.

En yapışkan bankaya denk geldik. Millet ziraat ile 1 günde para iadesi bile aldı, biz iptal olup olmadığını bile bilmiyoruz.

27 Nisan 2017 23:54

barbados

Halk emeklilik bugun 10 is gunu icinde iade yapilir dedi. Yani ben senin parani isletecegim karistirma gerisini diyor... ziraat ayni gun iade ederken halkin yaptigi resmen gasp...

üfürükten-teyyare, 2 gün önce - Alıntıya git

katılıyorum, bes kesintileri muhtemelen ayın 15'inde aktarıldı fakat 19'unda sözleşme yapılmış gibi gösterilip 20'sinde mesaj ve mail ile bildirim gönderdiler. 5 gün oradan, 10 iş günü buradan, oldu olmadı, sistem tıkandı, kablolar yandı derken iş uzayıp gideceğe benziyor. iyi niyetli olduklarına inanmak istiyorum ama inanmıyorum.10 iş günü içerisinde yatırılacaksa 10. en son işgünü yatırılacak anlamı çıkmaz.

27 Nisan 2017 23:58

barbados

Halk ister halkbank yapamaz halkbank :)

28 Nisan 2017 21:01

barbados

Halkbank bugün iade etti, çok şükür darısı sizlerin başına :)

28 Nisan 2017 22:26

badiloşın

barbados, Dün - Alıntıya git

amen

28 Nisan 2017 23:21

the_ststst

Derhal iptal ettirdim. Ben kendi tasarrufumu kendim yaparım. Emekli oluncaya kadar o kedintiyle altın alın daha fazla kazançlı olursunuz.

28 Nisan 2017 23:40

besyo049

barbados, Dün - Alıntıya git

Merhaba hocam az once bende halkbanktan internet uzerinden iptal talebi yaptim. Simdi bunlar iptal ettiklerinde parayi nereye aktaracaklar benim halkbankta hesabim yokki nasil olacak biliyormusunuz ya da bilgisi olan varmi.

29 Nisan 2017 09:49

ISIKAYHAN

kurumların size ait IBAN'ı bildirmiş olması lazım

ama buna rağmen bizim ilçede bundan sorumlu olan halkbank şubesi bunu işlememiş, telefonda ben vermek zorunda kaldım

Toplam 97 mesaj