Editörler : Pangaea
18 Nisan 2017 03:55

Kpss eğitim bilimleri

Arkadaşlar eğitim bilimleri ile alakalı önerebileceğiniz ders çalışma metodu var mı? Malum çok konu ve çok fazla bilgi var bilgiler unutuluyor buna bir çözümü olan var mı

barisnistelrooy
Aday Memur
18 Nisan 2017 04:02

ÖABT sistemi başladığından beri Eğitim Bilimleri sınavları biraz daha kolaylaştı ve ağırlıklı olarak daha temel bilgiler soruluyor. Bu yüzden temel bilgileri çalışırken içselleştirirseniz daha kalıcı olur ve soruları yorumlamanız kolay olur. Örneğin bir ÖYT yi yarın sınıfınızda uygulayacakmışsınız gibi çalışırsanız kalıcı olacaktır diye düşünüyorum. Aklınıza yatarsa uygulamanızda fayda var.

kadrobesö
Memur
18 Nisan 2017 10:15

Ben( murat civelek)süper çarşaf boy eğitim bilimleri aldim bunun gk gyde var kpssnotlar nokta komdan temin ettim hem uygun hem özet şeklinde

AbdullahSamet35
Aday Memur
18 Nisan 2017 14:21

Çok teşekkürler deneyeceğim mutlaka bunu

haleeecaliskan06
Yasaklı
18 Nisan 2017 20:26

Hiçbir sınav kolaylaşmadı 2017 EĞİTİM BİLİMLERİ BİLE ZORDU KOLAY GÖRÜNÜMLÜ ZORDU HERZAMAN Kİ GİBİ,HER SORUNUN ÖNEMİ VAR KPSS'DE ŞU DÖNEMLERDE KAMPLARA KATILABİLİRSİNİZ KONU TEKRARI VE EKSİKLERİ ÇOK ETKİLİ ANLATIYOR HOCALAR,ANKARADA SINAVA HAZIRLANIYORSANIZ KUZEY AKADEMİ EB KAMPI VAR, DERSHANEYİ ARAYABİLİRSİNİZ

dundarbeyguneribey
Daire Başkanı
19 Nisan 2017 23:38

eğitimde malesef ezber gerekiyor mantık, yorumlama ile işin içinden çıkamazsın.

mcanturk
Aday Memur
25 Nisan 2017 19:35

seri yayıncılığın gk gy kitapları ki mantık bence harika denenebilir diye düşünüyorum.

eğitim bilimleri eğer yeni mezun değilsen kendini tekrar etmen gereken bir durum çok konu var analizi iyi yapabilmek gerekli piyasadaki birçok yayın detaya iniyor ama ösym inmiyor yani bu defa inmeyecektir. açık çok zor zamanlar bekliyor fakat herkes için hayırlısı ezbere devam :)

kpssaysegul06
Yasaklı
26 Nisan 2017 21:40

NETLERİ ARTTIRAN MUHTEŞEM EĞİTİM KAMPI

KUZEY AKADEMİNİN ANKARA'DA DÜZENLEDİĞİ KPSS EĞİTİM KAMPI

28-29-30 NİSAN TAM 3 GÜN 60 TL

ÖLÇME: YUSUF KASAP

ÖYT:TURAN AĞBULUT

PROGRAM GEL-SINIF-MATERYAL: ERDAL BOZKURT

REHBERLİK: TEMEL KALAFAT

GELİŞİM-ÖĞRENME PSK:MURAT YURTSEVEN

perihan altin
Aday Memur
06 Mayıs 2017 15:02

Çok konu olduğu için zaman sıkıntısı çekiyoruz ve kolay unutuluyo ben isem yayıncılığın videolarını izliyorum hocanın anlatımı çok iyi ve akılda kalıcı zamandan da tasarruf ediyorum linkini paylaşıyorum umarım yardımı dokunur iyi çalışmalar

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi