Editörler : uzmantarik
«44454647484950515253545556
16 Eylül 2017 22:10

Yoruyorum
Memur

Fuat Uğur yazısında bizlerden bahsetmiş.

Artık tepkiler, yapılması gerekenler korkusuzca dile getiriliyor.

http://m.turkiyegazetesi.com.tr/yazarlar/fuat-ugur/598459.aspx

Sarkat, 6 gün önce - Alıntıya git

Bizlerden bahsetmemis en azından kendimi oyle addedmiyorum hocam örgüt üyesi felan değilim degiliz sendika üyeliğinden örgüt üyeliğine bravo yani.siddetle reddediyorum kendinize yakıştırıyorsaniz buyrun...

16 Eylül 2017 23:01

Sarkat
Genel Müdür

Bizlerden bahsetmemis en azından kendimi oyle addedmiyorum hocam örgüt üyesi felan değilim degiliz sendika üyeliğinden örgüt üyeliğine bravo yani.siddetle reddediyorum kendinize yakıştırıyorsaniz buyrun...

Yoruyorum, 6 gün önce - Alıntıya git

Tabiki örgüt üyesi filan değiliz hocam senin benim gözümde ne olduğumuz önemli elbet. Ancak bizi ihraç edenler ve taraftarları öyle görüyor malesef.

Benim adli soruşturmam yok. Ama savcı çağırsa bu suç isnadı çağrılacağız. Ve bu nedenle ihraç edildik.

İşin detayını bi kenara bırakıp, bunların konuşulup dillendirilmesi bence bizim için faydalı.

Akp vekili Cuma İçten çok daha iyi yorumlamış bu konuyu.

16 Eylül 2017 23:10

buzmavisi176
Memur

Tabiki örgüt üyesi filan değiliz hocam senin benim gözümde ne olduğumuz önemli elbet. Ancak bizi ihraç edenler ve taraftarları öyle görüyor malesef.

Benim adli soruşturmam yok. Ama savcı çağırsa bu suç isnadı çağrılacağız. Ve bu nedenle ihraç edildik.

İşin detayını bi kenara bırakıp, bunların konuşulup dillendirilmesi bence bizim için faydalı.

Akp vekili Cuma İçten çok daha iyi yorumlamış bu konuyu.

Sarkat, 6 gün önce - Alıntıya git

Katılıyorum size.

17 Eylül 2017 00:24

uysal1806
Aday Memur

Katılıyorum size.

buzmavisi176, 6 gün önce - Alıntıya git

Böyle saçma sapan hukutan uzak bir itirafçının kendi yaptığını makbul birşeymiş gibi sunma çabasından başka birşey değil. Suçu olan gider itiraf eder pişmanım der. Buda suçluluk pikolojisinin gereğidir anlarız. Ama herkes suçlu gitsin pişmanım desin itiraf etsin diye birşey olmaz. Mahallede bir hırsız varsa bildiğimi anlatırım ama pişman olduğum yada suç işlediğim için değil şahit olduğum içindir. Sen pişman olacak işler yapmışsın pişmanım deişsin ve bildiklerini anlatmışsın bence doğru birşey yapmışsın ama o senin doğru . Suça bulaşmayan için değil. FETÖ ye her dokunan önünden gecen selam veren senin gibi suçlu olsaydı vay halimize yandı gülüm keten helvam. Memleketin yarısı FETÖ cü olur. İtirafçının şunu demesini beklerdim. Bu örgütün tabanı saf kandırılmış ama bunlara fetö değil cemaatçi gülenci yada sempatizan diyebilirsiniz ama bir grup varki suça bulaşmış tabanla alakası olmayan gizli işler içinde devletin de tabanında bilmediği ve 17/25 ve 15 temmuzda icraatleriyle ortaya çıkan asıl bununla mücadeleye yoğunlaşılmalı. Tabandaki basit öğretmenmiş memurmuş işçiymiş kermesçi teyzeymiş bunların bizim FETÖ örgütümüzle alakası yoktur demesi gerekirdi. Çünkü biz FETÖ olarak eskiden cemaat yada gülen hareketi neyse işte onun derin yapısıyız onlar bizim için birer piyondu demeliydi. Biz onlara para topla deriz toplarlar üye ol deriz olurlar gibi. İşin sosyolojil ve hukuki kısmını ancak böyle çözersin. 200 bin kişilik bir davanın altında kalkıpta gerçek suçluları tespit etmek oldukça zor olacak ve kurunun yanında çok yaş yanacak .Malesef.

17 Eylül 2017 11:15

buzmavisi176
Memur

http://www.yenisafak.com/yazarlar/ergunyildirim/magduriyet-ak-partiyi-vurur-2040181

17 Eylül 2017 11:24

Sarkat
Genel Müdür

Ergun Yıldırım daha net yazmış.

Aslında komisyondan hiç umudum yoktu.

Son zamanda bu tarz yazılar çoğaldı.

Bu yazılar inşallah bilinçli şekilde yazdırılıyordur. Yani toplum komisyon iadeleri için psikolojik hazırlanıyor mu diye bazen düşünüyorum. Çünkü pat diye bir çok insan iade olsa toplumda "feto ile mücadele bu mu?" tepkisi gelir.

Bu yazılar bir toplum mühendisliği projesi mi yoksa yazarlarım acizane görüşü mü bilmiyorum

17 Eylül 2017 11:34

buzmavisi176
Memur

Benzer hergün en az 2 tane yazı çıkıyor. Hepsi de akp li yazar gazete.

17 Eylül 2017 14:14

Serdar çelik
Memur

bu tarz yazıların artması normal inşaALLAH TOPLUM HAZIRLANIYORDUR

18 Eylül 2017 09:04

Yetkin5526
Aday Memur

Arkadaşlar bugün üniversiteye başladım. İyi geldi eski vurdumduymaz insanlarla bir arada olmak. :)

Bu arada ortamda bir yumuşama olduğu aşikar lakin ben de komisyonun düzgün kararlar vermeyeceği kanısındayım. En azından siyasi bir müdahale olmadığı sürece.

18 Eylül 2017 23:50

huseyn43
Aday Memur

Arkadaşlar bugün üniversiteye başladım. İyi geldi eski vurdumduymaz insanlarla bir arada olmak. :)

Bu arada ortamda bir yumuşama olduğu aşikar lakin ben de komisyonun düzgün kararlar vermeyeceği kanısındayım. En azından siyasi bir müdahale olmadığı sürece.

Yetkin5526, 4 gün önce - Alıntıya git

ne okumaya karar verdiniz sayın hocam

18 Eylül 2017 23:51

Sarkat
Genel Müdür

Yetkin5526, 4 gün önce - Alıntıya git

Kayıt nasıl yaptılar. Ankara Ünv. ihraç olan bir hocasını kayıt yapmamıştı.

Tanıdığım bir arkadaşıda 3. sınıfta iken ihraç olması nedeni ile ilişiği kesildi. Başka bir ünv. doktorası beklemeye alındı

20 Eylül 2017 22:28

huseyn43
Aday Memur

ankara üniv hariç lisans konusunda sıkıntı yok

21 Eylül 2017 00:44

Yetkin5526
Aday Memur

ne okumaya karar verdiniz sayın hocam

huseyn43, 4 gün önce - Alıntıya git

Hocam lisans yazacak puan da vardı ama bitirmesi kolay olur diye iki yıllık inşaat yazdım. 4 dersten muafım şimdilik iyi gidiyor. DGS ile geçiş düşünüyorum. Açıktan da İş güvenliği okuyacağım.

21 Eylül 2017 01:33

Testere8
Aday Memur

Hocam lisans yazacak puan da vardı ama bitirmesi kolay olur diye iki yıllık inşaat yazdım. 4 dersten muafım şimdilik iyi gidiyor. DGS ile geçiş düşünüyorum. Açıktan da İş güvenliği okuyacağım.

Yetkin5526, Dün - Alıntıya git

Gundemi takip etmiyorsunuz heralde ihrac olanlarin is guvenligi sertifikasi alamayacagina dair khk cikali cok oldu.

Istedigin kadar oku sadece diploma olur elinde baska bir ise yaramaz

21 Eylül 2017 12:23

Yetkin5526
Aday Memur

Gundemi takip etmiyorsunuz heralde ihrac olanlarin is guvenligi sertifikasi alamayacagina dair khk cikali cok oldu.

Istedigin kadar oku sadece diploma olur elinde baska bir ise yaramaz

Testere8, Dün - Alıntıya git

Hangi KHK da var sayın hocam. Nette bulamadım.

21 Eylül 2017 22:59

tattoo007
Aday Memur

Resmi gazeteden khk ywei kalkmis yeni bir khk habercisi olabilir mi arkadaslar

21 Eylül 2017 23:41

Yoruyorum
Memur

Resmi gazeteden khk ywei kalkmis yeni bir khk habercisi olabilir mi arkadaslar

tattoo007, 10 saat önce - Alıntıya git

Bizi ilgilendirmiyor pek ama yinede okuyoruz forumlarda üç beş tane agababasinin döneceğini de biliyoruz yine kaç ocaga ates dusecek Allah masumlari korusun.gerisi hikaye ...

Toplam 1117 mesaj
«44454647484950515253545556
ANKET
Sizce, kamuda liyakat var mı?