Editörler : Cüneyt Barışoglusmtvs
20 Nisan 2017 20:48   

Adana da 2018 kpss ye hazırlanmak

Muratta çok kısa sürede dersleri bitiriyorlar. Işık hızında eğitim 4 ayda her şey bitiyor. neyi nasıl anlarsan artık.

20 Nisan 2017 20:56

Egoman
Kapalı

Üniversite okuyun boşverin lise 2018 kpssyi

24 Nisan 2017 16:28

Köyün muhtarı
Aday Memur

ARKADAŞLAR BENİM TERCİHİM TURKUAZ DI. GİTTİM ŞİMDİ ATAMA BEKLİYORUM. HAÇOK CİDDİ DERS ÇALIŞTIM . HOCALARLA SÜREKLİ BİREBİR DERS YAPTIM.UĞRAŞINCA OLUYOR.BAŞARIDA EN ÖNEMLİ ETKEN BENDİM AMA KURUMUNDA ETKİSİ ÇOK BÜYÜK.

06 Mayıs 2017 15:28

Mülakata toslama
Aday Memur

Kpss dersaneleri ekim de başlıyor mayısta bitiyor 8 ay sürüyor. Sınav Eylül ayında .Bilginiz olsun Mayıs dan sonra eylüle kadar ders anlatan sadece Turkuaz. Yani 11 ay eğitim veriyorlar. Sürekli dersleri tekrar ediyorlar.Abi ben bile derece yaptım İstanbula atandım. 40 tane Türkiye geneli denemeye girdim.gerçek sınavda hız yaptım. Tekrar dönüp çelişkide kaldığım soruları tekrar okudum hatalarımı düzeltim.Allah adamlardan razı olsun.Benim gibi ders çalışmaz adamı terbiye edip atadılar.diyecek başka laf yok.

13 Mayıs 2017 17:55

nadirseyrek
Aday Memur

Bu gün dershaneleri dolaştım.Yetkililer çok iyi Adanada en iyi biziz dediler.dışarıda öğrencilerine sordugumda öğrencilerin memnun oldugu yer Turkuaz dı. Digerlerine söz söyleyen çok.Bilginize dostlar. Bir hafta sonra Ögretmenlik sınavı var her yerde dersler bitmiş.Turkuazda gördüm birkaç hocayı klimalı ortamda gömlekleri sırt kısmından sırılsıklam olmuş ;-) Fatih terim gibi. Habire soru çözüyorlarmış. Sınava kadarda devam edeceklermiş.

20 Mayıs 2017 17:42

sevimkapar
Aday Memur

özel hastanede çalışıyorum işim çok çok yorucu.geçen yıl iyi hazırlanmadım.bu yıl gerekirse işten ayrılıp sadece sınava çalışacağım.

13 Haziran 2017 17:42

Yakup Kayacan
Aday Memur

Ben yandım siz yanmayın.geçen yıl eylül de Murat egitime yazıldım Ocak sonu gibiydi dersler bitti dediler. Dünya kadar para ödedim.istedigim puanı alamadım.bir kaç kez ek derslere gittim ama verimli olmadı.Sınav günü gelmeden aylar öncesinden dersleri bitirdiler.

17 Haziran 2017 18:14

Bal badem
Aday Memur

Deneyimim yedigim kazıkların bileşkesi. Erkan ve Altıneller özellikle çift yillarda inanilmaz kalabalık oluyor. hocalarin günde en az 12 saat ders programlari oluyor. dolayisiyla kimse dersin yetişip yetişmediğini, senin eksiğin kalip kalmadigini umursamiyor. hele etüt yalanina hiç inanma, çözemediğin soruyu çözcek adam bulamazsin. hatta sinav yaklaşınca Erkanın kütüphanelerinde caliscak yer bulamazsin.Altınellerde zaten kütüphane yok.

18 Haziran 2017 17:46

inciragacı001
Aday Memur

BENCE BİLİNMESİ GEREKENLER ÖNEMLİ BİLGİLER

--- LİSE kpss öğrencisine sınava kadar 11 ay eğitim veren kurum var mı.

--- Her öğrencisine bol yayın seti veren kurum var mı.

--- Her öğrencisine bol Türkiye geneli denemesi yapan var mı

--- Her öğrencisine istediği kadar birebir dersler veren kurum var mı

--- Soru çözüm kampları yapan var mı.

--- Tercih zamanı birebir ilgilenen kurum var mı.

Adana kpss dersanelerindeki eğitim süreleri

TURKUAZ 11 AY DERS VERİYOR. Eylülde sınav gününe kadar.

MURAT 4 AY DERS VERİYOR Şubatta öğrenciyi gönderiyor.

DİĞERLERİ 7 AY DERS VERİYOR. Mayıs sonu öğrenciyi gönderiyor

HERKES TÜM KURUMLARI ARASIN...

TURKUAZ AKADEMİ 231 30 55

MURAT 0322 363 65 55

ERKAN 232 62 62

ALTINELLER 231 15 00

24 Haziran 2017 12:56

ByKasıntıı
Aday Memur

ABİ ALLAH RAZI OLSUN 1 SENE TURKUAZDA DERS GÖRDÜK.NEREDEYSE TÜM SINIFIMIZ ATANDI BÜNYAMİN,SELMAN ,UGUR .AHMET ,MUSTAFA ,ERGİN ,SEVİNÇ ,HAKAN, AYŞE, MUHAMMET ,YUSUF, FERİT ,CANSU ,AYGÜL, GÜNDÜZ ,YAŞAR ,HASRET DE BU ATAMADA ATANDIK AİLECE ÇİFTE BAYRAM YAPIYORUZ. GİRESUN BULANCAK 1 NOLU ACİL SAĞLIKHİZMETLERİ İSTASYONUUUU

ABİ TURKUUAZZZZZZZZZ DERİM TEK GEÇERİM

29 Haziran 2017 08:53

2643545
Aday Memur

buram buram reklam kokan yazışmalar yazan kişilerin profiline girip yazışmalar kısmına bakarsanız hep kendilerini övüyorlar inanmayın arkadaşlar. bende gittim oraya adamlar para gidecek diye klima açmıyorlar zaten giderseniz görürsünüz. turan hocanın hakkını yemem çok iyi ders anlatıyor cağrafyacı ramazan hoca insanlarla dalga geçmeyi çok sever sürekli laf sokma derdinde kendisi bu ikisi dersanenin ortaklaşa sahibi giderseniz görürsünüz

10 Temmuz 2017 12:26

Hakan Yılgör
Aday Memur

Arkadaşlar yukarıdaki arkadaşın dediği gibi buram buram reklam konan dershane çalışanlarının

yazılarını okudunuz bence ERKAN Adanada markalaşmış bir kurum her yıl 6-7 bin adaya hizmet veriyor demek ki bu kadar insan her sene gidiyor ise mutlaka bir bildiği vardır diye düşünüyorum ve ayrıca Adanada 6 şubesi olan başka KPP hazırlık kurumu olduğunu sanmıyorum bence mutlaka Erkana da gidin bilgi alın derim emekleriniz heba olmasın doğru karar verin

23 Ağustos 2017 15:37

familyfamilyfamily
Aday Memur

ARKADAŞLAR BİLGİNİZE

ÖN LİSANS KPSS İÇİN DERSANE ARAŞTIRMALARI

TURKUAZ 11 AY EĞİTİM VERİYOR. ( 2018 EKİM e sınav gününe kadar aralıksız eğitim )

MURAT 4 AY EĞİTİM VERİYOR ( 2018 Şubatta öğrenciyi gönderiyor. SINAV 2018 EKİM de)

DİĞERLERİ 7 AY EĞİTİM VERİYOR.( 2018 Mayıs da öğrenciyi gönderiyor.SINAV EKİM 2018de)

HERKES TÜM KURUMLARI ARASIN...

TURKUAZ AKADEMİ 231 30 55

MURAT 0322 363 65 55

ERKAN 232 62 62

ALTINELLER 231 15 00 vs

23 Ağustos 2017 21:31

erkan0001
Aday Memur

Ne reklam yapılmış bee sanarsın turkuaz parayla adam tutmuş da bunlara yazdırmış. Acaba ?

13 Eylül 2017 16:14

güzelcalikusu
Aday Memur

Kız kardeşim okumuş forumlarda.Bana anlattı ve üşenmeden kalktık gittik polis okulunun oradan iller bankasındaki Turkuaz Akademi ye.Eğitim koordinatörü ile özel olarak görüştük.Bize eğitim sistemlerini anlatırken inanmışlığı gözlerinden okunuyordu. O kadar emin ki yaptıklarından.Eğer sistemlerini yıl boyu sürdürüyorlarsa zaten inanılmaz başarıya ulaşılır.Abi buradaki eğitim sistemini Milli Eğitim Bakanlığı uygulasa piyasada ne dershane kalır ne de özel ders verenler dediler.Tekrar girdik ve kardeşimi yazdırdık.Allah utandırmasın

Toplam 14 mesaj
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?