Editörler : swat3410E.Kayı Han
21 Nisan 2017 19:11

19. Dönem devreler

burada tartışan arkadaşlar daha usturuplu olalım, başkasının fikirlerine saygı gösterelim, insanın kaldıramayacağı sözler söylemeyin burası sosyal bir mecra. ayrıca burada karşılıklı konuştuğumuz insanlar bizim devrelerimiz olacak inşallah, sırtımızı yaslayacağız birbirimize, hep birlikte şehitlik mertebesine talip olacağız(ALLAH nasip eder inşallah). az bir zaman kaldı bu şuura hep beraber erişelim vesselam.

PohAdam
Memur
21 Nisan 2017 19:33

Beyler Süleyman Soylunun hesaplarına yazin bol.bol bu bizim hakkimiz..

Beratak
Aday Memur
21 Nisan 2017 19:44

Rabbim gönlümüze göre versin dostlar Sıkıntı yapmayın Sabır tevekkül herşeyi çözer

Mrlsan38
Aday Memur
22 Nisan 2017 16:22

Bizi pek taktığı söylenemez yazık valla yazık bizlere hak var hukuk var kazandin kaybettin demesi çok mu zor is firsatlarini ellerimle geri ceviriyorum bunun hakkını nasil ödeyecek bunlar

PohAdam, 7 yıl önce

Beyler Süleyman Soylunun hesaplarına yazin bol.bol bu bizim hakkimiz..

PohAdam
Memur
22 Nisan 2017 16:47

Aynen bende gül gibi yazlık işe girmedim her sene giderdim gelemicem dedim diyecek bisey yok napalim

Mrlsan38, 7 yıl önce

Bizi pek taktığı söylenemez yazık valla yazık bizlere hak var hukuk var kazandin kaybettin demesi çok mu zor is firsatlarini ellerimle geri ceviriyorum bunun hakkını nasil ödeyecek bunlar

Poncikbiri
Aday Memur
22 Nisan 2017 17:08

Ben takip etmiyordum 19 u mülakat ne zamn oldu acaba ne kadar süredir bekliyordunuz açıklanmasını

criminall25
Kapalı
22 Nisan 2017 19:18

Toplam süreç aralık ayının sonu Mart ayının sonu spor sözlü bitişi suan hala bekliyoruz kaç ay olmuş hesapla....

Poncikbiri, 7 yıl önce

Ben takip etmiyordum 19 u mülakat ne zamn oldu acaba ne kadar süredir bekliyordunuz açıklanmasını

Toplam 6 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi