Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Nisan 2017 10:08

Yeni yönetici atama yönetmeliği hakkında ne düşünüyorsunuz

Arkadaşlar yeni yönetmelik hakkında ne düşünüyorsunuz

BLAD01
Şube Müdürü
22 Nisan 2017 10:18

Ben su kadarını söyleyebilirim bu yönetmelikte hak ediş liyakata güle güle denmiş torpile yalakaliga hoş geldin yazık çok yazık olmuş bu bakanlık bu kafayla devam ederse eğitim falan kalmaz bu ülke de ...... ayrıca bu kafayla bu ülke 2023 te dünya da ilk 10 a girer (demişler di) ama hangi konuda girer muamma.......

49 müdür
Şube Müdürü
22 Nisan 2017 10:42

Değişen bir şey yok.Beklediğimiz gibi müdür yrd ye mülakat sistemi getirilmiş.Genel anlamda bakıldığında eleştiriler dikkate alınmamış malesef

a_durmaz
Başbakan Müsteşarı
22 Nisan 2017 11:43

Mülakata geçilmesi beklenen hatta bilinen bir şeydi yalnız en az mülakat kadar yanlış olan diğer bir konu 4 yıllık geçici görevlendirmeden vazgeçmemişler. Asıl kadro olmalıdır ki bence bu mülakattan bile daha önemlidir.

er45
Memur
22 Nisan 2017 15:07

Editörüm katılıyorum. 4 yıllık görevlendirme ile bu iş yürümez. Asıl kadro olmalı gerekirse görevden almak kolay olmalı ama her 4 yılda bir kargaşa kaos.

a_durmaz, 7 yıl önce

Mülakata geçilmesi beklenen hatta bilinen bir şeydi yalnız en az mülakat kadar yanlış olan diğer bir konu 4 yıllık geçici görevlendirmeden vazgeçmemişler. Asıl kadro olmalıdır ki bence bu mülakattan bile daha önemlidir.

mcfly423
Şef
22 Nisan 2017 15:26

Hocam 4 yılın değişmesi için yasanın değilmesi lazım.yasada 4 yıl diyor yönetmelik yasaya aykırı olamaz

a_durmaz, 7 yıl önce

""M-_E-_R-_T-__"
Daire Başkanı
22 Nisan 2017 17:47

++destek. tam yerinde olmuş. gece haberini okudum keyif kahvemi içip yattım.

fibermen
Yasaklı
22 Nisan 2017 18:34

Vallahi senelerdir şu forumda yazar çizerim, bir günden bir güne normal bir görüşüne rastlamadım.

""M-_E-_R-_T-__", 7 yıl önce

++destek. tam yerinde olmuş. gece haberini okudum keyif kahvemi içip yattım.

fibermen
Yasaklı
22 Nisan 2017 18:37

Yönetmeliğin linkini neden atmadınız, nereden görelim. Memurlar Net ten mi ?

22 Nisan 2017 18:38

Ebs üst hukukta inha olduğu için sorun çıkar diyor.

ashil13
Genel Müdür
22 Nisan 2017 18:52

fibermen, 7 yıl önce

Yönetmeliğin linkini neden atmadınız, nereden görelim. Memurlar Net ten mi ?

fibermen
Yasaklı
22 Nisan 2017 19:08

Sana teşekkür edeceğim aklıma gelmezdi ne yalanı var :) Teşekkür ederim.

ashil13, 7 yıl önce

http://forum.memurlar.net/konu/2263585/

22 Nisan 2017 21:02

MADDE 22 - (1) Yöneticilikte geçen dört yıllık sürenin hesabında; en son yapılan görevlendirme tarihinden itibaren aynı unvanla geçirilen hizmet sürelerinin toplamı esas alınır. Yöneticilik görevinin sona ereceği tarih; ders yılının içinde olması halinde dört yıllık sürenin dolduğu tarihin içinde bulunduğu ders yılının son günü, ders yılının dışında olması halinde dört yıllık sürenin dolduğu tarihi takip eden ders yılının son günüdür.

arkadaşlar bu madde ne demek istiyor ben anlayamadım.diyelim ki ocak 2015 yılında görevlendirilen biri 4 yılı doldurduğu ocak 2019 da değil de 2019 da haziranda karnelerin verildiği gun mu yöneticiliği bitiyor onu mu anlamak lazım.

diğer şık temmuz 2015 te görevlendirilenın görevı temmuz 2019 da mı bitiyor yoksa haziran 2020 mı biri acıklar mı.lutfen yönetmelık maddesi gibi olmasın örnekle acıklanırsa daha ıyı anlarım

huseyinhacettepe
Genel Müdür
22 Nisan 2017 21:39

Almanca öğretmeni ortaokulda müdürlük yapabilir mi şimdi?

HA_TA
Müsteşar Yardımcısı
23 Nisan 2017 00:36

HAyır maalesef.

huseyinhacettepe, 7 yıl önce

Almanca öğretmeni ortaokulda müdürlük yapabilir mi şimdi?

zehrasylr
Aday Memur
23 Nisan 2017 06:46

resim ogretmeni ilkokulsda yapabilirmi

Sevdim-Seni
Genel Müdür
23 Nisan 2017 11:43

Ders yılı 1 Eylülde başlar 31 Agustosta biter. 1 Eylulden sonra goreve basladiysan bir sonraki haziranda gorevin biter. 31 agustosta basladiysan 31 agustos gelmeden haziranda görevin biter

omerkose07
Memur
23 Nisan 2017 13:42

Bu şekilde olduğu kesin bilgi mi hocam tarihler yani

Sevdim-Seni, 7 yıl önce

Ders yılı 1 Eylülde başlar 31 Agustosta biter. 1 Eylulden sonra goreve basladiysan bir sonraki haziranda gorevin biter. 31 agustosta basladiysan 31 agustos gelmeden haziranda görevin biter

huseyinhacettepe
Genel Müdür
23 Nisan 2017 15:17

Almanca öğretmeni ortaokulda görev yapar. Resimci de ilkokulda yapar. Ttkb ilk- ortaokul haftalık ders çizelgesine bakın

zehrasylr
Aday Memur
24 Nisan 2017 21:16

hocam ortaokulda almmanca yokki resimede ilkokulda sinifci girio nasil olcak mudur neeye gircek zorunlu 2 saati

zehrasylr
Aday Memur
24 Nisan 2017 21:17

hocam ortaokulda almanca yokki ilkokuldada resme sinifci girio mudur neye girecek zorunlu 2 saatinde

Toplam 37 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi