Editörler : swat3410E.Kayı Han

dmrsul
Aday Memur
23 Nisan 2017 14:54

ben bunsan önceki parkurları 3 kere 42 saniye ile tamamladim hic cailsmadan deneme yapmadan. 2 yil once ki degisen ozel harekat parkurunu da hic denemeden ilk defa sinavda 42 saniye ile yapmistim. o yüzden cok fazla abarliacak bir durum yok bence kendi vucudunu taniyan birisi sadece kendi spro yaparak hazirlanabilir bosu boşuna parkulara para vermeyin hic para verip calisilacak bir surum yok ortada kendi imkanlarinizla hazirlanmaniz BENCE yeterli olur. hepimiz icin hayirlisi olsun

knty
Şef
23 Nisan 2017 16:55

Yapılmaz değil yapılır ama vücudunun alışması parkuru tanıması için denemen de fayda var.

Şakir Maraş
Kapalı
23 Nisan 2017 18:02

biraz ciğer.biraz esnek olursan kazanmama gibi ihtimalin yok zaten spor 25 etkilyo.bide akbabalara para vermeyin şahsen ben öyle yapcam.

Poncikbiri
Aday Memur
23 Nisan 2017 21:40

Netice ne oldu ?

dmrsul, 7 yıl önce

ben bunsan önceki parkurları 3 kere 42 saniye ile tamamladim hic cailsmadan deneme yapmadan. 2 yil once ki degisen ozel harekat parkurunu da hic denemeden ilk defa sinavda 42 saniye ile yapmistim. o yüzden cok fazla abarliacak bir durum yok bence kendi vucudunu taniyan birisi sadece kendi spro yaparak hazirlanabilir bosu boşuna parkulara para vermeyin hic para verip calisilacak bir surum yok ortada kendi imkanlarinizla hazirlanmaniz BENCE yeterli olur. hepimiz icin hayirlisi olsun

Önder33
Aday Memur
23 Nisan 2017 22:38

parkursuz bu iş olmaz hocam. yapanlara bakma onlar tek tük zaten, geri kalan herkesin yolu o parkur kurslarindan geçer haberin olsun.

Türk1905
Şef
24 Nisan 2017 16:43

15 dnm ozel harekatci olarak kesinlikle ve kisinlkle parkuru en az bak en az bi kere dene.cok puf noktalari var puan kazandiracak.kesnlikle dene pisman olursun.kac paraysa ver dene kardesim

Nurullah53
Aday Memur
26 Nisan 2017 11:49

Şöyle bi gerçek vardır güçlü insan güçlüdür zaten spora filan gerek duymaz ama ilk iş zihinde bitiricen sonrası zaten kolay.19. Dönem girdim bende cumartesi olan sınavıma gitmeden zehirlendim kasve kaburga üşütmesi bagırsak enfeksiyonu sag baldır kas kasılması üstüne 4 tüp kan 2 serüm bide 9 kere istifra dagılmıs durumda acilin kapısından cıktım sinirden aglıyorum neden bugun diye.dua dan başka yapacak bişeyim yoktu sınava gittim 47 saniye 45 yapardımda lastikte 2 saniye ceza yedim.allah nasil etmişse olur

pergio
Aday Memur
26 Nisan 2017 11:59

teşekkürler yorumlarınız için inanın parkur 2 saat uzaklıkta gitme gelme 4 saat o 4 saati antrenman yaparak değerlendiriyorum zamanında hiç çalışmadan girmiştim 52 sn yapmıştım bakalım bu sefer ne olacak

Toplam 28 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi