Editörler : Cüneyt Barışoglu
«199200201202203204205206207208209210211
14 Kasım 2017 20:27

FERNETTE
Aday Memur

Bizden ses çıkmadığı sürece bize hiçbir şey vermezler.Sözüm bu siteye girip sadece bizim yazdıklarımızı okumakla yetinenlere sadece okumakla kalir yıpranma için nasıl 30-40 sene beklediyseniz yine beklersiniz.Yaptigimiz işin karşılığı bu değil bakın emsallerimize (asker, polis) özlük hakkı ve maaş konusunda çok iyiler.Birinci müdürün maasi, aynı ortamda çalışan uzman cavustan düşük başka da bı soze gerek yok

15 Kasım 2017 07:15

apranax_23
Aday Memur

Eşi çalışmayan bir çocuklu postacı 3.750 TL maaş alıyor. Zam istiyoruz zammmmmm

15 Kasım 2017 08:08

zorsevda
Şube Müdürü

vaz gectım zam ıstemıyorum:) bu maas bana yeter.. asgarı ucretlıye zam yapılsın..

15 Kasım 2017 10:49

i.k.m 02
Aday Memur

ctepersoneli seyyanenZambekliyor....

15 Kasım 2017 10:50

i.k.m 02
Aday Memur

GÜNCEL

15 Kasım 2017 12:36

gardiyanokhrana
Aday Memur

Ctepersoneli seyyanen zam bekliyor

15 Kasım 2017 23:28

piyanist71
Aday Memur

++++++++

16 Kasım 2017 01:44

erkek5858
Aday Memur

Cte personeli zam bekliyor

16 Kasım 2017 11:03

GÖRÜCÜ
Aday Memur

GÜNCEL

16 Kasım 2017 14:27

xqz5
Memur

Herkesmi maaşından memnun anlamıyorumki. Arkadaşlar bız isyan edelim demiyoruz kanunları çiğneyelim demiyoruz sadece hakkımızı isteyelim diyoruz. 15 temmuzdan sonra iş yükü en çok artan kurumlardan biri bizler olduk. Personel eksikliği cezaevlerinin haddinden fazla dolması vs vs. Ama ney sus payı olarak çok çok büyük bir şeymis gibi içi boş yıpranma verdiler. Ben sözleşmeli ikm yim maaşımdan bes ve vergi kesintisi yapılınca elime 2453 paraa kalıyor. Anlamıyorm bizlerin yıprandığını gerçekten düşünüyorsanız bu maaşı bize uygun buluyor musunuz? Emniyet sınıfına geçelim deriz çoğu kişi rotasyondan korkar zam isteyelim deriz kimse etkinliklere katılmaz. Gerçekten herkes halinden memnunsa bu konuyu kapatalım hiç gerek bile yok. Şu kkonuya okumak için girmeyin. Destek olmak için girin. Ve şunuda söylemek istıyorm eğitim merkezlerinden dudduğunuz hocaların yalanları zam hıkayelerını yazmayın artık onların dalavere olduğunu düşünuyorm artık. gerçek bir duyum aldıysanız yazın bakanlıktan vs.

16 Kasım 2017 15:20

usta-yoda
Aday Memur

Herkesmi maaşından memnun anlamıyorumki. Arkadaşlar bız isyan edelim demiyoruz kanunları çiğneyelim demiyoruz sadece hakkımızı isteyelim diyoruz. 15 temmuzdan sonra iş yükü en çok artan kurumlardan biri bizler olduk. Personel eksikliği cezaevlerinin haddinden fazla dolması vs vs. Ama ney sus payı olarak çok çok büyük bir şeymis gibi içi boş yıpranma verdiler. Ben sözleşmeli ikm yim maaşımdan bes ve vergi kesintisi yapılınca elime 2453 paraa kalıyor. Anlamıyorm bizlerin yıprandığını gerçekten düşünüyorsanız bu maaşı bize uygun buluyor musunuz? Emniyet sınıfına geçelim deriz çoğu kişi rotasyondan korkar zam isteyelim deriz kimse etkinliklere katılmaz. Gerçekten herkes halinden memnunsa bu konuyu kapatalım hiç gerek bile yok. Şu kkonuya okumak için girmeyin. Destek olmak için girin. Ve şunuda söylemek istıyorm eğitim merkezlerinden dudduğunuz hocaların yalanları zam hıkayelerını yazmayın artık onların dalavere olduğunu düşünuyorm artık. gerçek bir duyum aldıysanız yazın bakanlıktan vs.

xqz5, 5 gün önce - Alıntıya git

arkadaşlar ses verin sesimizi ulaştırabileceğimiz her yere ulaştıralım başbakana cumhur başkanına mektup yazalım bimere cimere yazalım tweet atalım ama boş durmayalım lütfen elimizi taşın altına koyalım

16 Kasım 2017 15:28

i.k.m 02
Aday Memur

aynen sonuna kadar katiliyorum sana kardeşi̇m.herkes üstüne düşeni̇ yapsin yoksa bu sayfada boş boşuna yazmayalim.etkinlik yapiliyor kimse katilmiyor.

16 Kasım 2017 15:30

i.k.m 02
Aday Memur

ctepersoneli seyyanenZambekliyor....

16 Kasım 2017 16:01

tsunami2147
Aday Memur

Etkinliğe niye katılım azaldı söyliyim; yıpranma verildi ve ds almadı her neyse bundan yakınan ds personelini facebooktaki gruplarda yerden yere vurdular. Kurum olarak gerçekten katılım sağlıyorduk ama bizlerden tek bir kişi bile artık destek vermiyor o yüzden etkinliklere katılım düştü diyebiliriz. Ve gruplarda ds personeli yerden yere vuran o arkadaşlar etkinliklere niye o gayretle katılmıyorlar acaba

16 Kasım 2017 16:18

xqz5
Memur

Etkinliğe niye katılım azaldı söyliyim; yıpranma verildi ve ds almadı her neyse bundan yakınan ds personelini facebooktaki gruplarda yerden yere vurdular. Kurum olarak gerçekten katılım sağlıyorduk ama bizlerden tek bir kişi bile artık destek vermiyor o yüzden etkinliklere katılım düştü diyebiliriz. Ve gruplarda ds personeli yerden yere vuran o arkadaşlar etkinliklere niye o gayretle katılmıyorlar acaba

tsunami2147, 5 gün önce - Alıntıya git

İçi boş olan yıpranma ikm ds şoför vs ayrım olup sadece cezaevınde çalışan ikm ye verildi ama ir zam olduğunda tüm kuruma birden geleceğini düşünuyorum. Ayrımcılık yapan arkadaşlara! uyup hakkımızdan vazgeçip parçalanacaksak size de lafım yok destek çıkmayın biz de uğraşmayalım.

Bir zam gelecekse CTE bünyesinde çalışan herkese gelecektir, yıpranma ile bunu bir tutmayın.

16 Kasım 2017 17:08

gardiyanokhrana
Aday Memur

Ben günlerce burda parçaladım kendimi twitterde sayfalara yazdım etkinlik olacak dıyuraşım diye cezaevinde söyledim ama katılım afederainiz ama bildiğin zırttı da deki arkadaşın biri ben söylediğimde de yazmıştı yol bize yıpranma gelmedi katılmıyoruz diye bende dedim ki arkadaşa o kadar çok istiyorsan benim yıpranmayı sana versinler ben 3 yıl daha fazla çalışırım bırakın yıpranmayı beyler nakit yoksa huzurda yok

16 Kasım 2017 17:31

cemil1905
Memur

Arkadaslar gerçekten maaşlarımız yaptığımız işe göre çok çok az. Diğer memurlardan da karşılaştırsak en az alan bizleriz. Bir öğretmen ek dersleriyle birlikte 4000-4500tl maaş alıyor, hemşireler diğer sağlık çalışanları hastane döner sermayesiyle 4000den aşağı almıyor. Polis asker yine 4500-5000 civarı alıyor. Ama bizim aldığımız maaş 2500 lira. Yaptığımız iş gerçekten çok stresli ve zor. Zam istemekte sonuna kadar haklıyız.

#ctepersoneliseyyanenzamistiyor

16 Kasım 2017 19:27

gardiyanokhrana
Aday Memur

#ctepersoneliseyyanenzam istiyor

16 Kasım 2017 19:37

e_h_06
Memur

Arkadaslar hali hazirda seyyanen zamla ilgili genel mudurlukte herhangi bir calisma mevcut degil fakat fazla mesai ucreti ile ilgili bir calisma mevut.

16 Kasım 2017 19:42

crazydance
Aday Memur

yani seyyanen zam olayı hiç yoktu vay bee!

Toplam 4203 mesaj
«199200201202203204205206207208209210211
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?