Editörler : "eskiyara"Pangaea
22 Nisan 2017 23:32

Zorunlu hizmet ek puani

3. Hizmet Bölgesi, 4. Hizmet Alanında bulunan bir okulda çalışıyorum. 2008 yılında göreve başladım. Bu süre içerisinde aynı hizmet bölgesi ve aynı hizmet alanı içinde farklı okullarda çalıştım. Zorunlu hizmetimi de tamamladım. İlgili maddeye göre "Zorunlu Hizmet Ek Puanı" almış olmam gerekmiyor mu? Alacaksam da ne zaman alırım. Bilgisi olan arkadaşlar lütfen yardımcı olur musunuz.

The_curse
Aday Memur
08 Mayıs 2017 21:25

hocam 2010 dan önce başlayanlara puan vermiyorlar.zorunlu hizmet affına uğradık diye. ortada büyük bir haksızlık var. herkes adaletsizlik olduğunu kabul ediyor ancak bir düzeltme olmadı. sadece türk eğitim sen dava açtı o da bir sene oldu hala sonuç bekleniyor. bir çok öğretmen bimerden, tweter den yusuf tekine yazdı. sizde yazın belki bir duyan olur. Ancak güzel ülkemizin güzel yöneticileri yine adaletsiz bir sistem yaratmayı başardı:(

Omarfa
Aday Memur
14 Ocak 2018 13:49

Ben de yazdım Bimere her buzz cevap gelmedi.. ben aradım bulamadım bildiğiniz bir gelişme var mı

The_curse, 7 yıl önce

hocam 2010 dan önce başlayanlara puan vermiyorlar.zorunlu hizmet affına uğradık diye. ortada büyük bir haksızlık var. herkes adaletsizlik olduğunu kabul ediyor ancak bir düzeltme olmadı. sadece türk eğitim sen dava açtı o da bir sene oldu hala sonuç bekleniyor. bir çok öğretmen bimerden, tweter den yusuf tekine yazdı. sizde yazın belki bir duyan olur. Ancak güzel ülkemizin güzel yöneticileri yine adaletsiz bir sistem yaratmayı başardı:(

bdkgl34
Aday Memur
14 Ocak 2018 15:30

Hocalarim ben de zorunlu hizmet yapiyorum. Bu nedir bana bi anlatan olursa cok sevinirim.

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi