Editörler : supporters.
25 Nisan 2017 09:17

Saymüd saldırısı hak.

Forumun eski baş belalarından olan oldukça ve defalarca başka lakaplar altında tezahür ederek formun en önemli trolleri arasında yerini korumuş Say Müd diye isimlendirebileceğimiz kişi eski başlıkları hortlatarak forumu bombardımana tabi tutmaktadır.

Gereği hususunu yüksek müsaadelerinize arz ederim

OnurEgecan
Yasaklı
25 Nisan 2017 10:49

O kişi, aslında SayMüd değildir, ARTARAK ARTAN isimli aklı kıt ve az gelişmiş oğlandır.

OnurEgecan
Yasaklı
25 Nisan 2017 10:53

ARTARAK ARTAN isimli az gelişmiş oğlan, aynı zamanda da ileri derecede FETÖ' cülerdendir.

Onay Perçin
Yasaklı
25 Nisan 2017 12:48

Saymüd adını kullanan ARTARAK ARTAN, yakında "IrmızıKravatlıBebe" rümuzuyla da başlık açar.

Soysuzluk parayla satılmıyor ki?

Fuat Binata
Yasaklı
25 Nisan 2017 14:24

Tamamen haklısınız..

Artarak Artan isimli üye, başkalarının rümuzuna benzer rümuzlar alarak, o kişileri üyelerin gözünde küçük düşürmeye çalışan bir soysuz.. Yazdıklarıyla, benzer isimdeki o kişileri küçük düşürmeye ve o kişileri gözden düşürmeye çalışıp durur.. FETÖ' cülere yakınlığı da biliniyor.. Tam maskaralık!

Görüldüğü üzere, bu başlığı açan kişiyi de esastan yanıltan bir durum var.

Bu kişi artacak artacağına, hep azaldıkça azalıyor.

Latif Sırdaş
Yasaklı
25 Nisan 2017 16:20

Artarak Artan denilen soytarının yaptığını gavur yapmaz. Daha önce de yüzlerce kez bu işi yaptı.

Latif Sırdaş
Yasaklı
15 Mayıs 2017 05:20

Saymud lakabını kullanan ARTARAK ARTAN isimli trol, dün yine meydandaydı. Utanmazlık..

KırmızıKravatlıBebe
Daire Başkanı
15 Mayıs 2017 09:20

Gerçekten ya ne berbat bir trolmüş, trollüğün bu kadarına da pes

Akbakadur06
Yasaklı
15 Mayıs 2017 09:26

ARTARAK ARTAN denen baş haset, burada yorum yapanları kıskanıyor. Forumu berbat ediyor.

Hurşit Masum
Yasaklı
15 Mayıs 2017 20:47

ARTARAK ARTAN denen kişide derin bir aşağılık duygusu varsa, bunu önleyemezsiniz.

Helali Hoşol
Yasaklı
16 Mayıs 2017 08:41

Artarak Artan denen kişide acaba hiç akıl var mıdır? Türkçesi de bozuk!

Bu, 7-8 sene önceki başlıkları başkasının üye adını sahtekarlıkla kullanarak forumu berbat etmiş!

Cihan Can45
Yasaklı
16 Mayıs 2017 13:02

Artarak Artan namlı çürümüş kişideki olan huy, nasıl bir huy?

HamiVaktaki
Yasaklı
17 Mayıs 2017 07:05

Artarak Artan denen o adam 8-9 sene önceki başlıkları güncellemiş, hiç bir faidesi de yok üstelik?

Cafer Müdrik
Yasaklı
17 Mayıs 2017 12:46

Artarak Artan denene bir beddua da benden olsun!

Cafer Müdrik
Yasaklı
19 Mayıs 2017 15:49

Artarak Artan'ı hastaneye yatırıp bir güzel tedavi ettirmeliler..

19 Mayıs 2017 23:45

hahahahah say müd hala ölmedi mi yav :))))

19 Mayıs 2017 23:50

yalnız bu say müd ün tek kişi olduğunu düşünmüyorum. 10 kaplan gücünde mübarek. özenle her alanda her konunun içine etme kapasitesi var. 12 yıl önce dadandıydı buralara. hey gidi hey...

balcovalee
Aday Memur
19 Mayıs 2017 23:54

Kırmızı kravatlı velet sen ne herşeye burnunu sokuyosun. 12 yıldır sen ve senin gibi lüzumsuzlar bu saymüd denilen herifi takip ediyonuz demekki. Ve bi baltaya sap olamadığınız belli :)

Acar Kazım
Yasaklı
24 Mayıs 2017 12:54

ARTARAK ARTAN adıyla niye yazmıyor bu veled?

shoryuken
Aday Memur
24 Mayıs 2017 16:08

geçen geldi kendisi, özel sektörden bir tanıdığıma yönlendirdim. gitti konuştu, ingilizcesi yokmuş. yüksek lisans falan da yapmamış almadılar. bir mahçup oldum, bir mahçup oldum.

oysa bir değil iki hatta üç yabancı dil bilmek lazımdır, yüksek lisans'ı olmayan üç adım geridedir.

BİLİNE VE AKLEDİLE!

Toplam 19 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi