Editörler : ayşegül bgm
27 Nisan 2017 23:41

Atama bekleyenler ?

arkadaşlar bu atakderin vermiş olduğu sayıların kesinliği nedir hiç mantıklı gelmiyor ama sabahtandır düşünüyorum strese girdim ben ?

hemşiree00
Kapalı
27 Nisan 2017 23:48

Simdiden stres yapmayin sayi konusunda atama derdinden dolayi cok fazla kendimizi yiprattik kendi kendimize zarar veriyoruz Sayilar gunu geldiginde ogrenilecek o konuda kimsenin bilgisi yok suanda ona buna inanmamak lazim. suan oncelikli olarak alimin biran once gerceklesmesi icin caba sarfetmeliyiz

attci ayşe
Aday Memur
27 Nisan 2017 23:55

ama arkadaşım 90 puanla kafayı yiyecem 50 kişi nedir ya allah aşkına

pablito16
Memur
27 Nisan 2017 23:57

Son 2 haftada 5 farklı rakam ve liste gördüm. Gerçeği çıkana kadar hiçbirine inanmayın. Herkes bir milletvekilinden sayı oluyor. Milletvekilinin işi yok sayı verecek. Enteresan.

hemşiree00
Kapalı
28 Nisan 2017 00:08

Insanin icine kusku dusuyor cok iyi anliyorum hergun dusunmekten kendimizi harap ettik.sayilar konusunda olsun atama tarihi konusunda olsun heryerde farkli soylemler var bu alim meselesi cok uzadigindan turedi bunlar cogunun da asli astari cikmadi umitle beklemek en dogrusu uzuleceksek aciklandiginda uzulelim suan uzulmenin kimseye faydasi yok tahminden ote gidememis seylere kulak asmayin kendileride belirtmis zaten net sayi degil diye

attci ayşe
Aday Memur
28 Nisan 2017 00:14

çok iyi konuşuyorsun morallimi düzelttin az da olsa teşekürler

hemşiree00, 7 yıl önce

Insanin icine kusku dusuyor cok iyi anliyorum hergun dusunmekten kendimizi harap ettik.sayilar konusunda olsun atama tarihi konusunda olsun heryerde farkli soylemler var bu alim meselesi cok uzadigindan turedi bunlar cogunun da asli astari cikmadi umitle beklemek en dogrusu uzuleceksek aciklandiginda uzulelim suan uzulmenin kimseye faydasi yok tahminden ote gidememis seylere kulak asmayin kendileride belirtmis zaten net sayi degil diye

hemşiree00
Kapalı
28 Nisan 2017 01:10

Rica ederim ne demek . Alim olana kadar paylasimlari asilsiz olan ya da net olmayan ayrica simdi gozde olmus ogrenci mezun tartismasina onculuk eden ve sozde tum saglikcilari temsil eden sayfalari takip etmemek hepimiz icin en iyisi alim olana kadar herkesten bi ses cikmaya devam edecek malesef

Nursgul
Aday Memur
03 Mayıs 2017 03:18

Sizce bu atamalarda torpil oluyor mudur duyan var mi

Toplam 7 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi