Editörler : supporters.
28 Nisan 2017 13:20

1 Aydır günde 14 saat ve bittim ne yapmalıyım?

sanırım kendime yüklenmeye erken başladım kendimi bitkin ve bitmiş hissediyorum son ay için derman kalmadı sinirden gülüp duruyorum ama bu performansı devam ettirmem gerektiğininde farkındayım aynı sorun sizde varmı.öneriniz varsa dinlemeye açığım

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 13:25

bu arada bu başlıkta birbirimize soru çözümü ve ufak ders özetleri şeklindede yardımcı olabiliriz.yani en azından sorarsanız yardımcı olmaya çalışırım.özellikle iktisat-maliye-muhasebe ve kamu hukukunda. özel hukuk benim biraz Allah a emanet :)

28 Nisan 2017 14:31

en önemli zaman diliminde tükenmek olmaz hocam..

gerekirse vitamin takviyesi alasın..

medigard ya da pharmaton veyahut B12 (solgar 1000 mcg)

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 15:12

aynı böyleyim işte :)

chveneburi arikneba, 7 yıl önce

https://www.youtube.com/watch?v=bWYhVBqJ9jA

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 15:14

valla hocam pharmaton kullanarak direnmeye çalışıyorum ama onunda fiyatı ateş pahası içmeye kıyamıyorum :) diğerleri nasıl acaba ilk defa duydum tavsiye edermisiniz bi pharmaton olurlarmı acaba

en önemli zaman diliminde tükenmek olmaz hocam..

gerekirse vitamin takviyesi alasın..

medigard ya da pharmaton veyahut B12 (solgar 1000 mcg)

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 15:16

doksanşart, 7 yıl önce

valla hocam pharmaton kullanarak direnmeye çalışıyorum ama onunda fiyatı ateş pahası içmeye kıyamıyorum :) diğerleri nasıl acaba ilk defa duydum tavsiye edermisiniz bi pharmaton olurlarmı acaba

2017.ekonomik.krizi
Daire Başkanı
28 Nisan 2017 15:48

Şu balık yağını kullan,hem enerji verir hem hafızaya faydalı:

http://www.orzax.com/ocean_surup_krskmeyve.html

28 Nisan 2017 16:06

medigard , pharmaton ile hemen hemen aynı işlevi görüyor.

pharmaton varsa medigarda gerek yok.

B12 çok önemlidir hocam.500 olması istenir lakin 700-900 olması en ideal olandır

(bkz osman müftüoğlu yazıları :) )

benimki 300 civarı olduğu için solgarınkini kullanıyorum akşamları,1 tablet,yemekten sonra..

omega 3 de çok önemlidir aslında.ondan da günde 1 tablet alıyorum (krilom omega 3)

"2017 ekonomik krizi" hocamın paylaştığı linkteki şurup da olabilir ki EPA ve DHA oranları çok iyi.

son olarak, stresi biraz olsun dizginlemek için günde 1 tablet "solgar rhodiola root extract"

kullanıyorum :) ve de inek gibi çalışıyorum affedersin :)

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 18:29

eyvallah halimi anlayanların olması çok güzel yardımlarınız için hepinize çook teşekkürler önerilerinizi dikkate aldım.akıl sağlığımızı kaybetmememiz dileğiyle-ineklemeye devam :)

B12 çok önemlidir hocam.500 olması istenir lakin 700-900 olması en ideal olandır

benimki 300 civarı olduğu için solgarınkini kullanıyorum akşamları,1 tablet,yemekten sonra..

omega 3 de çok önemlidir aslında.ondan da günde 1 tablet alıyorum (krilom omega 3)

"2017 ekonomik krizi" hocamın paylaştığı linkteki şurup da olabilir ki EPA ve DHA oranları çok iyi.

son olarak, stresi biraz olsun dizginlemek için günde 1 tablet "solgar rhodiola root extract"

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 18:31

arada birde prozac tavsiyemdir ;)

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 18:32

eyvallah hocam yarın ilk işim eczane basmak olcak.evin altında var bi selam verelim bakalım :)

doksanşart
Memur
28 Nisan 2017 19:13

yanlış alıntı yapmışım size de teşekkürler :)

2017.ekonomik.krizi, 7 yıl önce

Şu balık yağını kullan,hem enerji verir hem hafızaya faydalı:

http://www.orzax.com/ocean_surup_krskmeyve.html

heyavhe
Şef
29 Nisan 2017 17:44

kenevir falan diyorlar ama ben denemedim bilmiyorum etkisini

ogndlgrc
Memur
29 Nisan 2017 17:54

Yok Esrar mk

heyavhe, 7 yıl önce

kenevir falan diyorlar ama ben denemedim bilmiyorum etkisini

TEMİZKOPAT
Daire Başkanı
30 Nisan 2017 00:23

bunlar hep ilaç şirketlerinin adamları ,inanmayın

30 Nisan 2017 02:15

ilaç şirketlerinin adamları mı? :) :)

Allah da seni güldürsün hocam..

ayrıca benim kullandıklarım ilaç değil gıda takviyesidir :)

ve eşler yasal mirasçı olmakla beraber zümre mirasçısı değildir.her zümreyle birlikte mirasçı

olabilmektedir. kanuni miras payı (altsoy ile birlikte m.çı olduğunda) 1/4 olmakla birlikte saklı payı

ise (1. ve 2. zümreyle beraber mirasçı olduklarında) kanuni miras payının tamamıdır..

vergi takozu ile mandal takoz etkisi arasında nasıl bir ilişki vardır?

imkansız üçlü, gelişmekte olan ülkelerde yerini neden imkansız ikiliye bırakmaktadır?

yoksulluğun kısır döngüsü kader midir?

rybczynski teoremi nasıl okunur?

neden aynı anda 4 mevsim yaşanır?

en fazla arıcılık nerede yapılır?

derne,tobruk,anafartalar,conkbayırı,seddülbahr...

kasıtlı bir suçun temel şeklini ya da daha ağır veya daha az cezayı gerektiren nitelikli şekillerini

bir yıl içinde ve farklı zamanlarda ikiden fazla işleyen kişi kimdir?

:) :) :)

Merveee.
Şef
30 Nisan 2017 10:04

Balatalar yanmış :)

2017.ekonomik.krizi
Daire Başkanı
30 Nisan 2017 10:26

Benim yukarıda verdiğim Omega 3 takviyesini(Ocean şurup)netten de araştırabilirsiniz.Uluslararası onaylı,gerçek bir balık yağı.Reklam yapmıyorum,senelerdir bu ürünü kullanıyorum.Omega 3 beyinde mutluluk hormonu seratoninin salgılanmasına yardımcı oluyor,ayrıca kalbe de çok faydalı.

ogndlgrc
Memur
30 Nisan 2017 11:29

Bak bunu burdan alın. Bunu burdan alın.

ilaç şirketlerinin adamları mı? :) :)

Allah da seni güldürsün hocam..

ayrıca benim kullandıklarım ilaç değil gıda takviyesidir :)

ve eşler yasal mirasçı olmakla beraber zümre mirasçısı değildir.her zümreyle birlikte mirasçı

olabilmektedir. kanuni miras payı (altsoy ile birlikte m.çı olduğunda) 1/4 olmakla birlikte saklı payı

ise (1. ve 2. zümreyle beraber mirasçı olduklarında) kanuni miras payının tamamıdır..

vergi takozu ile mandal takoz etkisi arasında nasıl bir ilişki vardır?

imkansız üçlü, gelişmekte olan ülkelerde yerini neden imkansız ikiliye bırakmaktadır?

yoksulluğun kısır döngüsü kader midir?

rybczynski teoremi nasıl okunur?

neden aynı anda 4 mevsim yaşanır?

en fazla arıcılık nerede yapılır?

derne,tobruk,anafartalar,conkbayırı,seddülbahr...

kasıtlı bir suçun temel şeklini ya da daha ağır veya daha az cezayı gerektiren nitelikli şekillerini

bir yıl içinde ve farklı zamanlarda ikiden fazla işleyen kişi kimdir?

:) :) :)

heyavhe
Şef
30 Nisan 2017 13:12

ben sadece bitkisel bir takviyeden bahsettim, youtube'da bir adam öneriyordu. bu bitkinin söylediğiniz şeyle alakası ne bilmiyorum. teşekkürler

ogndlgrc, 7 yıl önce

Yok Esrar mk

Toplam 69 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi