Editörler : E.Kayı Han

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür
10 Temmuz 2017 15:18

sadece ohal döneminde değil, normal dönemde de, bir memur 9 gün mazeretsiz olarak işe gitmezse müstafi sayılır.

Yer değişikliği tebliğini imzalamamanızda herhangi bir beis yok neticede gıyabınızda ilişiğiniz kesilir.

Mehil müddeti (verilirse) sonrasında göreve başlama yapmazsanız bu durum sıkıntı doğurur.

nevberk, 7 yıl önce

Ohal deyken 10 gun icinde goreve baslamazsan mustafi sayilirsin geri donusu yok

11 Temmuz 2017 00:27

Sayın hocam yerini değiştirmek senin için daha hayırlı Bir iş oldu ise İnan' etme haktandır o reddetme.

Görelim mevla neyler neylerse güzel eyler

11 Temmuz 2017 12:44

Bence yanlis biliyorsun imzalamazsa iade edildiginde eski yerde calisiyor gozukur

dilekçe.uzmanı, 7 yıl önce

sadece ohal döneminde değil, normal dönemde de, bir memur 9 gün mazeretsiz olarak işe gitmezse müstafi sayılır.

Yer değişikliği tebliğini imzalamamanızda herhangi bir beis yok neticede gıyabınızda ilişiğiniz kesilir.

Mehil müddeti (verilirse) sonrasında göreve başlama yapmazsanız bu durum sıkıntı doğurur.

dilekçe.uzmanı
Genel Müdür
12 Temmuz 2017 02:19

Atama ve yer değiştirme tebliği, muhatabı tarafından imzalanmazsa (tebellüğ edilmezse) gıyabında ilişik kesilir..

jack_-london, 7 yıl önce

Bence yanlis biliyorsun imzalamazsa iade edildiginde eski yerde calisiyor gozukur

yerebatan
Memur
12 Temmuz 2017 19:30

tesekkurler arkadaslar ..sukur yerimizde devam ediyoruz

05 Ağustos 2017 23:34

yeriniz değişmedi mi hocam aynı yerde mi kaldınız

hubali, 7 yıl önce

Yer değiştirme olayı bursa adana da yok..Nedeni de yayınlan bu genelgenin hukiki alt yapısı olmayışıdır.Sen zaten iade edip adamın suçu olmadığını açıklamışsın.Yer değiştirerek ona ceza veriyorsun ve gittiği yerde zaten müftülüğün bakış açısı farklı oluyor...Ben 8 ay hiç bir kriterim yoklen açığa alındım.İade edildim..Yer değiştirme konusunda pes etmiştim fakat cemaatim saolsunlar Ankaraya olsun il müftülüğüne olsunlar gittiler pes etmediler..Bu iş bu şekilde gitmicek elbet değişicek.

06 Ağustos 2017 20:35

nedir bu açılmıyor

karaman40, 7 yıl önce

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1464958850210254&id=100000884580710

Toplam 27 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi