Editörler : swat3410E.Kayı Han

VaFTiiiZCiii
Kapalı
18 Mayıs 2017 03:49

poh de mi torpil

i.k.m.007
Aday Memur
19 Mayıs 2017 14:52

Ne kadar gereksiz muhabbetler bunlar arkadaşlar.. kazanana allah kolaylik versin kaybedene kismet degilmis bir daha ki sefere.. biraz birbirinize destek olun.. kazanan adamin bu forumda hala dil dokuyo olmasi düsündurucu.. git spor salonuna egitim oncesi kiçini başini toparla.. ne burda milletle alay ediyorsunuz.. kaybeden de forumda vakit oldurmesin. Ileriye baksin. Dayisiz torpilsiz bi sinav gorulmedi bunu artik ogrenin ona gore hazirlanin.

VaFTiiiZCiii, 7 yıl önce

poh de mi torpil

VaFTiiiZCiii
Kapalı
20 Mayıs 2017 03:28

ikm yorumundan seninde dayi buldugun cikiyor :D

i.k.m.007
Aday Memur
20 Mayıs 2017 13:29

ben 13. mülakatımda memur oldum yaşım 29. çok şükür haramla karşılaştırmadı rabbim bizi. sizleri de karşılaştırmasın. 1 yıldır mesleğimi icra ediyorum. eğer torpilim olsaydı kardeşim kazanmış olurdu. vaftizci arkadaş. sen günah çıkarmaya devam bence :-) allah tahsilatını affetsin.. hakkıyla bilğiyle kazanan herkese selamlar. başarılar.

VaFTiiiZCiii, 7 yıl önce

ikm yorumundan seninde dayi buldugun cikiyor :D

20 Mayıs 2017 13:34

Kardeşine benden selam söyle üzülmesin sakın bu yıl sonu tekrar alım olacak kendince eksikliklerini tecrübe ederek bu defa kazanır inşallah.

i.k.m.007, 7 yıl önce

ben 13. mülakatımda memur oldum yaşım 29. çok şükür haramla karşılaştırmadı rabbim bizi. sizleri de karşılaştırmasın. 1 yıldır mesleğimi icra ediyorum. eğer torpilim olsaydı kardeşim kazanmış olurdu. vaftizci arkadaş. sen günah çıkarmaya devam bence :-) allah tahsilatını affetsin.. hakkıyla bilğiyle kazanan herkese selamlar. başarılar.

VaFTiiiZCiii
Kapalı
21 Mayıs 2017 10:53

Allah razı olsun

nazar değmesin

ama tahsilat değil taksirat denir ona :D

i.k.m.007, 7 yıl önce

i.k.m.007
Aday Memur
22 Mayıs 2017 00:03

Guzel temennilerin için teşekkurler kardesim. Aleykum selam. Allah herkesin gönlune gore bi iş nasip etsin.

Kubbet-ül İslam, 7 yıl önce

Kardeşine benden selam söyle üzülmesin sakın bu yıl sonu tekrar alım olacak kendince eksikliklerini tecrübe ederek bu defa kazanır inşallah.

i.k.m.007
Aday Memur
22 Mayıs 2017 00:04

Haklisin :-) Allah taksiratini arttirsin birader :-) Şimdi sen birader değil Peder :-) dersin.. Cem yilmazin yahşi bati filminden bi enstantene :-)

VaFTiiiZCiii, 7 yıl önce

Allah razı olsun

nazar değmesin

ama tahsilat değil taksirat denir ona :D

VaFTiiiZCiii
Kapalı
22 Mayıs 2017 04:02

biladeeeer daha guzel

Toplam 89 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler