Editörler : F16 Gökçen
11 Mayıs 2017 11:10

2016-2017 Mezuniyet töreni hakk.

Arkadaşlar mezuniyet törenine çağrılan davetiye alan var mı? Varsa mezuniyet ortalaması kaç acaba? Daha önceki yıllarda 14 gün önce falan davetiye alanlar olmuş.

şimdi
Kapalı
11 Mayıs 2017 20:20

Olamaz finaller olmadi

HIT24
Memur
13 Mayıs 2017 14:15

Valla ne büyük saçmalıktır ki çoğu üniversitede böyle.Üniversiteyi aradım 4.sınıfın ilk dönemine kadarki not ortalamasına göre dereceye girenlere davetiye göndermişler. Geri dönüşleri de almaya başlamışlar. Katılmayanların yerini gelmek kep atmak isteyenlerle dolduracaklarmış. Benim not ortalamam çok iyi hatta geçen sene ilimde ilk üçe girerek törenle başarı belgesi aldım. Çağrılmadığıma hem çok şaşırdım hem de çok üzüldüm. Gelmek isterseniz adınızı yazalım dediler ama zaten bu benim 2.üniversitem daha önce kep attım ama dereceye girip de çağrılsaydım tabi ki gidecektim. Ne yapalım sağlık olsun benim başarımın tasdike ihtiyacı yok ne emek çektiğimi ben biliyorum zaten.

Dereceye girenleri de burdan tebrik ederim. Çalışmadan alın teri dökmeden hiçbir şey başarılamaz.

bluemavii
Aday Memur
16 Mayıs 2017 14:21

Bende aradım bugün anadolu üniversitesini ben 3 ve 4 baharı beraber alıyorum 4. Sinif guz yarim dönem kaliyor bende gitmek istedim mezuniyete ama sistem kabul etmemis tc ile baktılar eğer 4 dün güzünden 3 tane olsaymış olurmuş gitmem artık olsaydı bu yil iyiydi aradan cikardi??

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi