Editörler : ayşegül bgm
«34567891011121314»

tıbbıseksagtek06
Aday Memur
31 Mayıs 2017 10:47

sendikalar msj atıyor bu yıl toplu görüşmeler var taleplerinizi bildirin şeklinde şayet bu toplu görüşmelerde de sağlık personeli için ciddi çaba sarfedilmediği görülürse insanlarında sendika üyeliğini gözden geçirmesi gerekir. temmuz kurası tüm iller için açılmazsa üyelikten istifa edeceğim.yanlış bilmiyorsam daha önceki toplu görüşmelerde yılda 3 kura hakkı 2 ye düşürülmüştü.yanlışsam düzeltin arkadaşlar..

shumltem
Aday Memur
31 Mayıs 2017 10:56

En ufak bir hakkımızı bile savunamayan sendikalara neden aidat ödüyoruz ki,ne işe yararlar?Daha önce de gasp edilen tayin hakkımızı da savunmadılar şimdi de yalandan açıklamalarla geçiştiriyorlar..

Ayas87
Kapalı
31 Mayıs 2017 12:00

kesinlikle sendikaya üyelikler gözden geçirilir.

tmrzkysr
Aday Memur
31 Mayıs 2017 15:04

Arkadaşlar bakanlık kurum içi tayin için talep toplama çalışması başlatmış ilgili yere girin ve talep oluşturun.sağlık bakanlığı talep toplama yazın internette çıkıyor

shumltem
Aday Memur
31 Mayıs 2017 15:08

Arkadaşlar bakanlık talep topluyor. bu tayinler açılacak anlamına mı geliyor?

https://taleptoplama.saglik.gov.tr/DonemTayini/Talep

Captain Lacivert
Aday Memur
31 Mayıs 2017 15:16

oturmuşlar koskoca bakan müsteşar kim varsa sorsan bilmem ne fakültesi mezunu insanlardır çoğu buldukları çözüme bak gir ülkenin herhangi bir yerinde bir kahvehaneye deki böyle böyle istanbulda eleman sıkıntısı var daha iyi bir çözüm hatta birden fazla çözüm ortaya koyacaklarına eminim

şimdide talep toplama açılmış sadece sağlık bakanlığı personeline peki istanbul yazmak zorunda bırakılarak kandırılan insanlar ne olacak insanların hayatlarıyla oynanıyor resmen..

çamalan1nolu
Aday Memur
31 Mayıs 2017 15:27

yalnız istanbul için mi geçerli bu talep toplama

tmrzkysr, 7 yıl önce

Arkadaşlar bakanlık kurum içi tayin için talep toplama çalışması başlatmış ilgili yere girin ve talep oluşturun.sağlık bakanlığı talep toplama yazın internette çıkıyor

tıbbıseksagtek06
Aday Memur
31 Mayıs 2017 16:07

hayır tüm iller için

barıss
Memur
31 Mayıs 2017 16:14

arkadaşlar azcık ümütlendim ben bakanlık acaba tüm iller için tayin açıcakmı

çamalan1nolu
Aday Memur
31 Mayıs 2017 16:21

Daha önceleri yer değiştirme kura ları öncesi yine böyle talep toplama oluyor muydu arkadaşlar bilen var mı

cetin44
Aday Memur
31 Mayıs 2017 16:22

2 tane talep yapabiliyorsunuz dr. Tus sayfasında doktor arkadaşlar bayağı bı konudan rahatsızonun için bu talep toplama işine bayağı sarılmışlar haberiniz olsun

tmrzkysr
Aday Memur
31 Mayıs 2017 16:34

hayır. istediğin yeri yazıyorsun.bakanlık ön çalışma yapmış oluyormuş.

çamalan1nolu, 7 yıl önce

yalnız istanbul için mi geçerli bu talep toplama

tmrzkysr
Aday Memur
31 Mayıs 2017 16:38

bu da 2014 te bir haber sitesinden.daha önce varmıydı? diye merak eden arkadaşlar için

İstediğiniz tayin yerlerine kadro açılmasını istiyorsanız bu duyuruya kulak verin şansınızı arttırın. Sağlık Bakanlığı haziran dönemi kurum içi naklen atama kuralarında münhal yer belirlemesinde sizden gelen istekleri de değerlendirebilmek üzere talep toplamaktadır. ?Bugün kurum içi naklen atama kurası yapılsaydı, hangi kurumu tercih ederdiniz?? Sorusuna vereceğiniz cevabı değerlendirmek amacıyla https://taleptoplama.saglik.gov.tr/adresinden ulaşarak tercih taleplerinizi yapabilirsiniz. Taleplerinizi yaparken tercih edeceğiniz kurumun ihtiyaçlarını göz önüne almanız talebinizin değerlendirilme ihtimalini artırabilir. Resmi tercihlerinizi kura dönemi açıldığı zaman Personel Bilgi Sistemi (PBS) http://www.yenipbs.saglik.gov.tr/index.aspx üzerinden yapmanız gerekmektedir. Kura dönemlerini http://yonetim.sb.gov.tr adresinden takip edebilirsiniz. NOT: BU TERCİHLER KURA İÇİN YAPACAĞINIZ TERCİHLERİN YERİNE GEÇMEZ. KURAYA MÜRACAAT ETMİŞ OLMUYORSUNUZ. KURUM İÇİ NAKLEN ATAMA KURASINA MÜRACAAT ETMENİZ GEREKMEKTEDİR.

sefam12
Aday Memur
31 Mayıs 2017 19:23

Her tayin döneminde talep toplanır. Ama bu sene sadece istanbula yapılacak diyorlar neden talep toplanıyor anlamadım. Bi umut talep toplandigina göre inş. Diğer yerlere de atama olur 🙏

çamalan1nolu, 7 yıl önce

Daha önceleri yer değiştirme kura ları öncesi yine böyle talep toplama oluyor muydu arkadaşlar bilen var mı

barıss
Memur
31 Mayıs 2017 19:56

inşallah.acaba istanbula talep varmı diyemi bakıyorlar

Beril0606
Aday Memur
31 Mayıs 2017 21:23

Merhaba arkadaşlar ben taleplerimi yaptım iki talebim de sayfayi her açtığımda görünüyo ama ben iletebildim mi emin olamadım çünkü üst tarafta rapor girisi dönem girişi diye bir ibare var acaba onları da mı yapmam gerekiyor onlar ne acaba

Beril0606
Aday Memur
31 Mayıs 2017 22:28

Arkadaşlar umidimizi kaybetmeyelim sağlık bakanlığı sitesinde talep toplama actilarsa bunda mutlaka bişey var yoksa istanbul başvurularından önce böyle bişey yaparlardı bence sağlık senin başvurusu üzerine böyle bişey yaptılar ve eminim talep edilen yerleri açacaklar lütfen temmuz döneminde tayin düşünen herkes taleplerini yapsın bir ümit

barıss
Memur
01 Haziran 2017 00:08

rapor kısmına baktığımda kullanıcı adı ve şifre istiyor bunu bilen varmı

elakarakız
Aday Memur
01 Haziran 2017 00:21

Umarım tüm illere olur

Toplam 1763 mesaj
«34567891011121314»

Çok Yazılan Konular

Sözlük