Editörler : F16 Gökçen

Kapalı
13 Mayıs 2017 19:01

Aof alt sınır 20 olsa

15 olur

trader06
Aday Memur
14 Mayıs 2017 08:52

Dünya barışı olsun

ziyaorhan
Aday Memur
14 Mayıs 2017 20:31

bence 5 olsun.1 net yapan geçsin

şimdi
Kapalı
14 Mayıs 2017 20:47

Ziya yok artık 15 bence yeter

muendizhanım
Kapalı
14 Mayıs 2017 21:57

Başka derdin var mı kardeşim zaten aöf küçümseniyor üniversitesi okuyorsunuz örgünle aynı eşitlikte diploma sahibi oluyorsunuz kpssden yüksek aldığınız takdirde atanabiliyorsunuz ve çalışmadan hiç birşey öğrenmeden mezun olmayı hayal ediyorsunuz okumayın o zaman aöf 15 puanla sınıf geçme sistemi değil örgün okuyamayan bireylere açıktan okuma hakkı verilmesi sistemi geçme notu 15 olursa örgün okuyan insanlara haksızlık olmaz mı?!

şimdi
Kapalı
14 Mayıs 2017 22:52

Canı. Kardeşim dalga geçiyorum elbette 15 olmaz ama şunu insanlar bilsin aof okumak çok zor çok zor insanlara kolay geliyor aslında kıskanıyorlar aof en zor üniversite mezunlar çok iyi notlar alıyor ve atanıyor ama orgun okuyanlar öyle bir kibirleniyor ki o yüzden atanamiyorlar

muendizhanım
Kapalı
15 Mayıs 2017 13:04

Kusura bakma o zaman kardeşim aöf çoğu üniversiteye göre daha zor evet örn. Atatürk ünide kitap falan yok çok zor şartlarda okuyanlar var ama örgün okuyanlara karşı adalet açısından geçme notu örgünle aynı olmalı test usulünüde göz önüne alırsak 4 y 1 d kuralı yerinde bir uygulama oldu bazıları istiyor ki hiç emek harcamadan geçelim mezun olalım bir sene kpss kasalım memur olalım yok öyle bir dünya örgüne adaletsizlik olur bu yıl lys şartıda ekleniyor yani artık aöf okuyan kardeşlerimiz küçümsenemeyecek örgünle aynı seviyelere gelecek :-)

şimdi, 7 yıl önce

Canı. Kardeşim dalga geçiyorum elbette 15 olmaz ama şunu insanlar bilsin aof okumak çok zor çok zor insanlara kolay geliyor aslında kıskanıyorlar aof en zor üniversite mezunlar çok iyi notlar alıyor ve atanıyor ama orgun okuyanlar öyle bir kibirleniyor ki o yüzden atanamiyorlar

şimdi
Kapalı
15 Mayıs 2017 18:42

Orgun dediğin ne dir abartmayın 2 3 üniversite birkaç bölüm harici tirt

Kingfire23
Şef
15 Mayıs 2017 22:49

Tırtmış üni Okumanın neyi tırt ben hem örgün hem Aof okudum 2 sininde kendinegore avantajları dezavantajları var örgünde hoca kahrı çekiyorsun aofte kendi başınasın sonuçta iş kendi geliştirmene bağlı bu Aof okuyup iyi yerlere geleninsanlar var kurumlarda müdürlük gibi vs

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi