Editörler : Pangaea
14 Mayıs 2017 06:00

Öğretmenlik mükakatları, yarın açıklanıcak mı?

Dün itibariyle mülakatlar bitti geçen atamadan baz alırsak ne zaman açıklanacak yarın açıklanma ihtimali varmı kafamda deli sorular...

kadrobesö
Memur
14 Mayıs 2017 07:08

Ins aciklanir bugun..

yasemitasa
Aday Memur
14 Mayıs 2017 07:14

İnşallah kardeşim

kadrobesö, 7 yıl önce

Ins aciklanir bugun..

SBF54
Aday Memur
14 Mayıs 2017 08:55

45 binlik mulakatin 10 gunde aciklandigini dusunursek 60 binde 15 gunu bulacaktir. Mayis sonu haziran basi diye tahmin ediyorum ben. Insallah yanilan ben olurum da erkenden aciklanir. Nisan 3'ten beri bekliyorum biraz daha beklerim herhalde.

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 09:25

Ayın yirmisine kadr açıklanacağını düşünüyorum ben..

asliylmz19
Aday Memur
14 Mayıs 2017 10:05

Gecenki atama 27 eylulde bitip 28 eylulde aciklandi hocam yanlışınız var . Tercih alinip atama yapilmasi on gun surdu

yasemitasa
Aday Memur
14 Mayıs 2017 10:26

Evet hocam sizin dediğiniz gibi ancak bu atamadaki sıkıntı öncekinde sözlü sınav mülakat puanı açıklanma takvimi belliydi ancak bunda sadece mülakat bitiş tarihi yazıyor gerisi yokluk...

asliylmz19, 7 yıl önce

Gecenki atama 27 eylulde bitip 28 eylulde aciklandi hocam yanlışınız var . Tercih alinip atama yapilmasi on gun surdu

asliylmz19
Aday Memur
14 Mayıs 2017 11:34

Bunu aciklamamalari da sureci uzatacaklarini gosteriyor ama bilemeyiz tabi. Ankarada bi komisyon hemen aciklanacagini soylemis

yasemitasa
Aday Memur
14 Mayıs 2017 11:41

İnşallah öyle olur hakkımızda hayırlısı

asliylmz19, 7 yıl önce

Bunu aciklamamalari da sureci uzatacaklarini gosteriyor ama bilemeyiz tabi. Ankarada bi komisyon hemen aciklanacagini soylemis

kevservet
Aday Memur
14 Mayıs 2017 12:35

Her komisyon yaptığı mulakatlarin puanlarini aksama sisteme giriyormus boyleyse hemen aciklanir bence

Bes42
Aday Memur
14 Mayıs 2017 12:47

Hocam benim bilgimde su yonde aday cikar cikmaz puanini sisteme isleyip isi bitiriyorlar sonra diger adaya geciyorlar

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 12:48

Mülakat puanlarının ne şekilde verilip sisteme kim tarafından girildiğini biliyor musunız? Açıkcasıben hiçbir şey bilmiyorum...mülakata girdiğimiz gün mesela benden önce çıkan adaydan sonra beni dışarda iki dakika bekletip içeri aldılar..adayın mülakat puanını o iki dakika içinde istişare edio mi verdiler?? Adayların puanları liste halinde bakanlığa mı gönderiliyor yoksa sisteme komisyondakiler mi giriyor puanları? Ben bu soruların hiçbirinin cevabını bilmiyorm?süreç hakkında bilgisi olan var mı?

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 12:55

Sorduklarımla alakalı ben mesaj yazmadan bilgi yazan arkadaşlar olmuş şimdi gördüm..benim girdiğim yerde puanı anında sisteme girecekleri bir bilgisayar yoktu ama akşamına girmişlese bilmiyorum tabi ki...puanlar hazırsa p10 dan girenleri niye bir aydır bekletiyorlar acaba? Heyecanı kaçmasın diye sanırım :)

kevservet
Aday Memur
14 Mayıs 2017 14:21

Birde soyle birsey var. atiyorum antalya 10 komisyon varsa 30 öğretmen sabit degil. Hergun komisyonun ogretmenleri degisiyor. Yani antalyada 30 sabit ogretmen butun antalyanin mulakatini yapmiyor. O yuzden hergun yapilan mulaktlarin puani sisiteme giriliyormus

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 14:32

O kadar insanı nerden buluyorlar peki?? Mesela 15 gün sürdü mülakat her gün farklı 30 kişi olsa450 adam lazım..hepsi de o ilin meb bürokratları oluyor...belki dönüşümlü yapıyorlardır..

kevservet, 7 yıl önce

Birde soyle birsey var. atiyorum antalya 10 komisyon varsa 30 öğretmen sabit degil. Hergun komisyonun ogretmenleri degisiyor. Yani antalyada 30 sabit ogretmen butun antalyanin mulakatini yapmiyor. O yuzden hergun yapilan mulaktlarin puani sisiteme giriliyormus

kevservet
Aday Memur
14 Mayıs 2017 14:37

Tabi hocam hepsi farkli kisiler degil mesela mulakatlarda gorevlisiniz diyelim o gun size 1. Komisyonada gorevlisiniz diyorlar ertesi gun 7. Komisyonda gorevlisiniz diyorlar

pesendide, 7 yıl önce

O kadar insanı nerden buluyorlar peki?? Mesela 15 gün sürdü mülakat her gün farklı 30 kişi olsa450 adam lazım..hepsi de o ilin meb bürokratları oluyor...belki dönüşümlü yapıyorlardır..

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 14:58

Hımmm evet anladım bu mantıklı gerçekten de..tez vakit de açıklanmasını diliyorum yoksa kura kura kafayı yemeye az kaldı :)

kevservet, 7 yıl önce

Tabi hocam hepsi farkli kisiler degil mesela mulakatlarda gorevlisiniz diyelim o gun size 1. Komisyonada gorevlisiniz diyorlar ertesi gun 7. Komisyonda gorevlisiniz diyorlar

kadrobesö
Memur
14 Mayıs 2017 17:14

Hepsi birlikte aciklansin diye bekletmisler

SBF54
Aday Memur
14 Mayıs 2017 17:56

Hepsini beraber aciklamak icin beklediler. Once atama takvimini aciklayip sonra puanlari aciklayacaklarini dusunuyorum. Atama takvimi olmadan puan aciklamazlar gibi geliyor bana.

pesendide
Müsteşar Yardımcısı
14 Mayıs 2017 18:12

Önce puanları açıklamak ya da ikisini aynı zamanda açıklamak daha mantıklı gibime geliyor

Onceciokul
Kapalı
14 Mayıs 2017 21:19

Kpssden önce mi açıklanır sonra mı açıklanır acaba? Belki kpssyi etkilemeson diye sonrasına saklayab

Toplam 123 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi