Editörler : Pangaea
«236237238239240241242243244245246247248
04 Ağustos 2017 22:58

bu guzelmis.o zmn gidip vermeli

Nemesis7, 7 yıl önce

tamamen guvenlik sorusturmasını yapacak olan emniyete baglı. guvenlik sorusturman ne zaman biterse o zaman cagırıp sozlesme imzalatıp baslatacaklar. diger kazananları beklemene gerek falan yok yani

muhendiseemm
Aday Memur
09 Ağustos 2017 19:58

kyk ya verilecek evrakların çoğunu orda mı halledicez.şehir dışına gidicem herhangi bi eksik olmasın diye tam olarak öğrenmeliyim teslim eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

Lastmetal1
Aday Memur
09 Ağustos 2017 20:05

çoğu ordan verilecek. sen kimlik fotokopisi, diploma fotokopisi, kpss çıktısı. güvenlik soruşturmasını doldur flasha at kontol etsinler orda çıkartırsın.

eksik evrak olursada zaten orda tamamlarlar stres yapma hayırlı olsun.

muhendiseemm, 7 yıl önce

kyk ya verilecek evrakların çoğunu orda mı halledicez.şehir dışına gidicem herhangi bi eksik olmasın diye tam olarak öğrenmeliyim teslim eden arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim

muhendiseemm
Aday Memur
09 Ağustos 2017 20:37

son gün gitmeyi düşünüyorum ama bi aksilik olur diye terddüt ettim.çok teşkkür ederim sağolun

yokay07
Şef
12 Ağustos 2017 11:13

Arkadaşlar dün itibariyle dosya teslimi bitti..

Eminim ki çoğumuz sormuşsuzdur ne kadar sürecek bu güvenlik soruşturması ve iş başı ne zaman diye..

Tatmin edici bir cevap alabilen var mı ?

Burcuburcu42
Aday Memur
14 Ağustos 2017 10:51

Güncel

FztDilek
Aday Memur
15 Ağustos 2017 23:24

Yedekler için herhangi bi duyuru yapılacak mı yoksa kazanan yedekleri tek tek aradılar mı acaba ?

kalemimiz
Aday Memur
16 Ağustos 2017 09:24

ben 1. yedekteydim aramadılar. bende il müdürlüğüne gidip sordum evrak teslim etmeyen varmı diye. asillerden biri atanmış 457 den başka kuruma feragat dilekçeside yazmış ama aramaları için genel müdürlükten yazı gelmesini bekliyolarmış. yani istersen bulunduğun ilin il müdürlüğüne git sor.için rahat eder en azından

alitestero
Aday Memur
16 Ağustos 2017 11:28

il müdürlüğünü telefonla ara. kaç kişinin evrak teslim etmediğini sor. doğru bilgiyi edinirsiniz.

FztDilek, 7 yıl önce

Yedekler için herhangi bi duyuru yapılacak mı yoksa kazanan yedekleri tek tek aradılar mı acaba ?

FztDilek
Aday Memur
16 Ağustos 2017 11:33

Teşekkür ederim

alitestero, 7 yıl önce

il müdürlüğünü telefonla ara. kaç kişinin evrak teslim etmediğini sor. doğru bilgiyi edinirsiniz.

alitestero
Aday Memur
18 Ağustos 2017 17:40

arayan soran oldu mu?

kalemimiz, 7 yıl önce

ben 1. yedekteydim aramadılar. bende il müdürlüğüne gidip sordum evrak teslim etmeyen varmı diye. asillerden biri atanmış 457 den başka kuruma feragat dilekçeside yazmış ama aramaları için genel müdürlükten yazı gelmesini bekliyolarmış. yani istersen bulunduğun ilin il müdürlüğüne git sor.için rahat eder en azından

kalemimiz
Aday Memur
18 Ağustos 2017 19:17

Evet aradılar Allaha şükür. Evrakları da teslim ettim. Darısı tüm atanamayanların başına inşaallah:)

kasapbey
Daire Başkanı
04 Mart 2021 14:58

3 ay sonra ben :/

stats, 7 yıl önce

Bu kadar bekle kazanamadınız çıksın !

Anasını sikeyim ben böle işin

furkanemytu
Yasaklı
04 Mart 2021 15:26

lol

memurlar.net/kpss-b'nin bu özgür ortamını takdir etmek hepimizin boynunun borcu. mesela adalet bakanlığı forumuna açtığınız bilgi amaçlı konunun ömrü 5 dakika filan. ben burada akpsinden chpsine siyasi refleksten uzak liyakat dışı alımları eleştirdiğimde hiçbir sansür uygulanmadı. yani futboldan örnek vermek gerekirse, teşpihte hata olmasın, kpss-b forumu; sertlik ve seyir zevki ön planda olan, hakemin oyuna müdahalesinin tepki ile karşılandığı ingiltere premier ligi gibidir. diğer forumlar için konuşursak adalet bakanlığı hollanda eredivisie, öğretmen forumu la liga, italya seri a ise önlisans bölümü olur. yeri geliyor biraz dozunu ayarlamakta güçlük çekiyorum verdiğim tepkilerin ancak tartışma ortamı arıyorsak burası kpss gencinin derdini sıkıntısını en iyi derecede yansıtan forumdur. arz ederim.

kasapbey, 3 yıl önce

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
05 Mart 2021 02:57

umduğunu bulamayınca verilen tepki çok naif, çok nazenin ve çok hoş değil mi ama :D

bu tarz bir tepkiyi bir zamanlar başvurduğum staj yeri çıkmayınca öğrenci otomasyon sistemi üzerinden vermiştim. tabi neticede hakkımda soruşturma açılmıştı :)

kasapbey, 3 yıl önce

kasapbey
Daire Başkanı
05 Mart 2021 21:58

Bu söven arkadaş 1,5 ay sonra içişlerine atanmış onun adına çok sevindim.

psikolojikdanışman42, 3 yıl önce

umduğunu bulamayınca verilen tepki çok naif, çok nazenin ve çok hoş değil mi ama :D

bu tarz bir tepkiyi bir zamanlar başvurduğum staj yeri çıkmayınca öğrenci otomasyon sistemi üzerinden vermiştim. tabi neticede hakkımda soruşturma açılmıştı :)

psikolojikdanışman42
Genel Müdür
06 Mart 2021 00:57

bir yerden alan allah başka yerden veriyor işte. önemli olan vazgeçmeden ve bahane uydurmadan mücadeleye devam edebilmek.

kasapbey, 3 yıl önce

furkanemytu
Yasaklı
06 Mart 2021 16:54

Eem mi peki ustad
kasapbey, 3 yıl önce

kasapbey
Daire Başkanı
06 Mart 2021 16:59

kimya öğretmeni veya kimyager gibi bir şey

furkanemytu, 3 yıl önce
Eem mi peki ustad
Toplam 4959 mesaj
«236237238239240241242243244245246247248

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi