Editörler : supporters.
16 Mayıs 2017 14:13

Formasyon

mrb arkadaşlar işletme mezunuyum ve bir kurumda memurum bulundugum ildeki üniversite formasyon veriyor başvurmak istiyorum işime ilerde yarar diyorum acaba yanlışmıyım ?

dilek.1234
Aday Memur
16 Mayıs 2017 17:21

Ben de memurum ve işletme mezunuyum iki yıl önce formasyon aldım orta vadede işimize yarayacak ancak birkaç yıl gibi kısa sürede bir getirisi olmaz

SARKISSbalyan
Daire Başkanı
16 Mayıs 2017 17:42

boşverin o parayı gönlünce harca derim. memuriyet öğretmenlik yanında çok daha kolay.

bak şimdi görünürde 15 saate 2 milyar üstü verirler ama 15 saat seni öyle bi sıkboğaz eder ki akşam eve geldiğinde 3 günlük yorulursun. farenjit yaygındır öğetmenlerde.

ayrıca en çok ürktüğüm şeyde şuydu bana iftira atılması , bu olasılık yüksek.

adalet de ilhginçtir. mesela ben bzzat şunu yaşadım

ilkokul 5. sınıf öğrencim aşk mektubu yazdı ,elime verdi katlanmıştı. uzaklaşıp gitti verdikte sonra

sonra...sen kendini savunamıyorsun çünkü ben zaten baştan koşullanmışım öğrenci ile öğretmen arasında böyle bir bağ kurulamaz diye,ama savunamıyorsun kendini.

şimdi bunun birde tersini düşünelim sen kimsin ortaöğretim matematik öğretmeni bir kız öğrenciye öyle bir mektubu sen yapsan müebbet yersin belki. ama öğrenci yapınca öğretmen savunmasızdır.

ben istemiyorum öğretmenlik sınavsız geçirseler memuriyet varsa memur olurum mutlaka.

alaha emanet olun hangisini secerseniz de.

Abccubaa
Aday Memur
23 Temmuz 2017 21:22

ormasyon hakkinda

Merhaba Arkadaşlar,

Geçen haftalarda Marmara Üniversitesine formasyon başvurusu yapmıştım. Asıl yedeklerde kabul edildim. Bu hafta kayıt işlemlerini tamamlayacağım. Bir kaç sorum olacak ?

- Alacağım Formasyon Finans Muhasebe. Formasyon aldıktan sonra, kpssden iyi puan alırsam direkt kadroya geçme şansım var mıdır ?

- Smmm ruhsatım var, özel bir şirkette çalışmaktayım. Mülakatlarda avantaj sağlar mı ?

- Sözleşmeli öğretmenlikte sözleşme bittikten sonra kesin kadro veriyorlar mı ?

Yardımlarının için şimdiden teşekkürler

Toplam 3 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi