Editörler : ayşegül bgm

nurse.8
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 22:20

dedigin gibi olur inşallah

İşsizhemşire.778, 7 yıl önce

Ben sıralamanın güncel haliyle 1200 lere geleceğini düşünüyorum yani 87 ler

nur6060
Kapalı
16 Mayıs 2017 22:22

evett nurse.8 cok mu umutsuz olmaz mi sizce:((

Pirayea
Kapalı
16 Mayıs 2017 22:28

Şimdi düşünüyorum en son gerçekten puanlar açıklandığında yüzüm güldü öncesi zaten berbatti branş siralamasi açıklandığında delirdim belime kadar saçlarımı omuzlarımda kestirdim martta bi umut doğru tercihle olur dedim olmadi sonra 28 martta 12500 dedi o günden beri ilan bekliyoruz biz ne yaptik bunlari hak etmek icin ben kpss icin gecen sene nisanda işten ayrıldım sonrada iş bulamadım zaten yazın güneşinde evden disari sadece kursa gitmek için çıktım şimdi diyolar ki alimda lise mezunu almıycaz varsın almasınlar ben hep sukrettim bunca emegide görmezden gelirlerse Allah a havale ediyorum

nurse.8
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 22:31

Kardeşim kimisi 325 kişi alındığında sıralama 1000lere geldi dedi onların lafına göre sıralama geriler baya inşallah ama bizden kac kişi alacaklar onu bilsek..

nur6060, 7 yıl önce

evett nurse.8 cok mu umutsuz olmaz mi sizce:((

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:32

Beni anlatmışsın resmen

Pirayea, 7 yıl önce

Şimdi düşünüyorum en son gerçekten puanlar açıklandığında yüzüm güldü öncesi zaten berbatti branş siralamasi açıklandığında delirdim belime kadar saçlarımı omuzlarımda kestirdim martta bi umut doğru tercihle olur dedim olmadi sonra 28 martta 12500 dedi o günden beri ilan bekliyoruz biz ne yaptik bunlari hak etmek icin ben kpss icin gecen sene nisanda işten ayrıldım sonrada iş bulamadım zaten yazın güneşinde evden disari sadece kursa gitmek için çıktım şimdi diyolar ki alimda lise mezunu almıycaz varsın almasınlar ben hep sukrettim bunca emegide görmezden gelirlerse Allah a havale ediyorum

nur6060
Kapalı
16 Mayıs 2017 22:33

sağol nurse.8 kardeşim olur insallah

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:34

Benim puan 89.7 atananlar 89.4 falandı ben 805 sıralamadaydım onlar da 890 falan vardır. Bu kadar geriledi sıralama. Ben ist. yazmadım diye atanamadım. Şu an 480 sıralamam

nurse.8, 7 yıl önce

Kardeşim kimisi 325 kişi alındığında sıralama 1000lere geldi dedi onların lafına göre sıralama geriler baya inşallah ama bizden kac kişi alacaklar onu bilsek..

nur6060
Kapalı
16 Mayıs 2017 22:36

arkadaslar mezun olmayan mi cok tercih yapmayan mi coktu acaba fark cok cnku 890 felan

nurse.8
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 22:38

çok iyi

İşsizhemşire.778, 7 yıl önce

Benim puan 89.7 atananlar 89.4 falandı ben 805 sıralamadaydım onlar da 890 falan vardır. Bu kadar geriledi sıralama. Ben ist. yazmadım diye atanamadım. Şu an 480 sıralamam

nurse.8
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 22:40

Mezun olmayan coktur diye düşünüyorum genelde herkes veriyor tercih

nur6060, 7 yıl önce

arkadaslar mezun olmayan mi cok tercih yapmayan mi coktu acaba fark cok cnku 890 felan

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:43

Ben de senin gibi düşünüyorum

nurse.8, 7 yıl önce

Mezun olmayan coktur diye düşünüyorum genelde herkes veriyor tercih

Çınar.M
Kapalı
16 Mayıs 2017 22:43

sonunda herkes böyledir eminim demişim zaten ?

Esracv, 7 yıl önce

Herkes öyle emin ol

nurse.8
Şube Müdürü
16 Mayıs 2017 22:47

O da kötü bir şey demedi zaten destek veriyorum manasında dedi

Çınar.M, 7 yıl önce

Esracv
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:48

Pardon ya dikkat edememişim

Çınar.M, 7 yıl önce

orthemsir
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:51

Arkadaşlar inşallah hepimiz ataniriz gönlünüzce göre olur inşallah hersey ilan bile çıkmadı hala gerçi evde böyle oturup boş boş beklemek çok koyuyo sıralamak 1200lerde bu atamada olur mu bilmiyorum 2018e kalıp beklemek bile insanı mahfediyor uminsallah yarın güzel haberlere uyaniriz Allah büyük....

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:52

Her sabah kalktığımda ilk telefona bakıyorum bi haber var mı diye

orthemsir, 7 yıl önce

Arkadaşlar inşallah hepimiz ataniriz gönlünüzce göre olur inşallah hersey ilan bile çıkmadı hala gerçi evde böyle oturup boş boş beklemek çok koyuyo sıralamak 1200lerde bu atamada olur mu bilmiyorum 2018e kalıp beklemek bile insanı mahfediyor uminsallah yarın güzel haberlere uyaniriz Allah büyük....

rcptzcnn
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:53

Aynen boyle tam olarak 85 puanlar atanamicam hemsirelikten saka gibi ozel desen almis basina gidiyor artik daha da boktan ozeller baska mesleklere yonelmekten baska bisey gelmiyor aklima biktim bunlardan artik sadece hayirlisi demek...

Esracv, 7 yıl önce

Liseden mezun olalı 2 sene oldu. Biz o yüksek puanlarla anadolu lisesine gidip üniversite de güzel bi bölüm kazanabilme potansiyeline sahiptik. Lakin hemşire olmak için gittik ve şu an yüksek puanlarla atanamama durumumuz var. Biz de meslek dersleri gördük yazlı kışlı staj yaptık. Lisanslarsa aynı olalım diye zaten kimse diyemez. Müsteşarın açıklamasından sonra sevine bir de üniversiteliler var yazık günah. Zaten sizden fazlasıyla alınıyor ne bu kin. Çok doluyum be valla

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:54

Dediğin gibi ne özel alıyo ne de alım var

rcptzcnn, 7 yıl önce

Aynen boyle tam olarak 85 puanlar atanamicam hemsirelikten saka gibi ozel desen almis basina gidiyor artik daha da boktan ozeller baska mesleklere yonelmekten baska bisey gelmiyor aklima biktim bunlardan artik sadece hayirlisi demek...

Hemsirezhr
Aday Memur
16 Mayıs 2017 22:59

Ya 900 den aşağı bi alım olmazsa çok güzel olacak ilaç gibi gelecek umarım böyle bi sayı olsa ya :(( ilk ortaokulda sınıf ikincisiydim benden kaç kat düşük puanlilar hukuk diş hekimliği kazandilar bende geldim bu hemşirelige kendime yazık ettim :(((

İşsizhemşire.778
Aday Memur
16 Mayıs 2017 23:02

Ben sınıf birincisiydim :) yazık ettik hem de ne yazık.

Hemsirezhr, 7 yıl önce

Ya 900 den aşağı bi alım olmazsa çok güzel olacak ilaç gibi gelecek umarım böyle bi sayı olsa ya :(( ilk ortaokulda sınıf ikincisiydim benden kaç kat düşük puanlilar hukuk diş hekimliği kazandilar bende geldim bu hemşirelige kendime yazık ettim :(((

Toplam 82 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi