Editörler : hopaliSafak Vaktii
22 Mayıs 2017 14:21

atanmakist
Kapalı

Allah aşkına söyler misin mülakata nasıl hazırlanılır??

22 Mayıs 2017 15:18

Umutbitmesinnn
Aday Memur

Eğitim fakültesi 1. öncelik. Aynı puan şartında formasyonlu olanı değil seni atayacaklar.

serkie, 2 ay önce - Alıntıya git

Formasyonu olan herkes birinci öncelik hocam o olay şöyle ve işlerliği yok devlet bir öğretmenlik branşına atama yaparken pedagojik formasyona sahip adaylarla ihtiyacın karşılanamadığı atama dönlerine has olmak üzere pedagojik formasyona sahip olmayan adaylar arasından da atama yapar ve bu adayların pedogojik formasyon eğitimi görev sırasında tamamlanır der lakin su an hiçbir branşta formasyonsuz adaya ihtiyaç yok çünkü formasyon sahibi adaylar ihtiyacın çok üzerinde zaten o konu bir kural olarak var yani formasyon sahibi olan ve olmayan adaylar için

22 Mayıs 2017 18:56

3api
Aday Memur

3api, bırdaha gırersen eksıklerını belırleyıp gıdermeye calıs.mulakata hazırlan bıraz.

Abdoffbora, 2 ay önce - Alıntıya git

ben iki senedir kpss ye 1 senedir de mülakata hazırlanıyorum sen rahat ol...

22 Mayıs 2017 18:58

Abdoffbora
Daire Başkanı

o halde sence neden olmadı. demekkı calısma seklını degıstırmelısın

22 Mayıs 2017 21:46

MSsınıfçı
Aday Memur

Vah vah..Ne kadar sığ bir düşünce! Hazırlanınca mülakattan iyi puan alıyorsun demek.Ya bu fikir neden bizim aklımıza gelmedi? Hay sen aklınla bin yaşa zekicim...

22 Mayıs 2017 22:51

3api
Aday Memur

o halde sence neden olmadı. demekkı calısma seklını degıstırmelısın

arkadaş biraz KIT galiba. mülakata çalışmakla puan alındıysa ekimdekiler kpss puanı 65 olmasına rağmen mülakata nasıl 99 aldılar. üstün zekalı mıydılar? . sisteme b*k sürdürmediğine göre dayına güveniyon. biz de dayısı olmadığı için ne kadar çalışsa da mülakatta puan alamayanlardanız. bil istedim....

23 Mayıs 2017 10:04

Abdoffbora
Daire Başkanı

arkadaşlar herkes kendi puan ve branşını girerse pazartesi branş sıralaması yapılacak ne kadar çok kişiye ulaşırsa o kadar doğru sonuç alırız linki lütfen gruplarda paylaşalım

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdg_4ceMUd8yuSF9Ijwk9TG3zIf21XyG2CmfoVDPV4zs1cHow/viewform?c=0&w=1

Bio asl, 2 ay önce - Alıntıya git

hocam hala acıklanan bırsey yok. ne zaman acıklanacak gırenlerın puanları

24 Mayıs 2017 13:41

Abdoffbora
Daire Başkanı

hocam hala acıklanan bırsey yok. ne zaman acıklanacak gırenlerın puanları

hanı pazartesı acıklanacaktı. bugun carsamba hala acıklanmadı. yalan oldu herhalde

25 Mayıs 2017 08:32

heidi.
Aday Memur

Daha sonra her branş ayrı ayrı açıklanacak denilmiş ama o sonra ne zaman bilen yok

26 Mayıs 2017 16:50

MSsınıfçı
Aday Memur

Nezaman yapılacak bu analiz? Tercihlerden sonra mı...

30 Mayıs 2017 12:27

esrapbkts
Aday Memur

bugun mu acıklancak.

hocam bu linke hiç giremedim kapandı diyor yazamadım puanımı

30 Mayıs 2017 12:28

Abdoffbora
Daire Başkanı

o lınkten bır sonuc cıkmayacak anlasılan. bız fencıler olarak fenkafada toplandık.

30 Mayıs 2017 12:35

esrapbkts
Aday Memur

o lınkten bır sonuc cıkmayacak anlasılan. bız fencıler olarak fenkafada toplandık.

ingilizce benim branşım teşekkürler hocam

01 Haziran 2017 19:20

adalet talibi
Aday Memur

Adalet öğretmeni yokmu hocalarım? Kaçla kapattı acaba?

Toplam 94 mesaj