Editörler : Pangaea
«106107108109110111112113114115116117»

Abdoffbora
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 20:05

bırde arıyoruz meb lerı doveceklermış gıbı ,, bız bıtınce haber verecegız dıyor.. bugun son gundu zaten neyın haberını vereceksın acaba.. onu da gectım eş durumu başvuruları pazartesı gunu bıtıyor.. benım durumum bellı degıl hala eşım eş durumu kullansa bır dert kullanmasa bır dert.eş durumu tarıhlerı bıtıyor hala benım durumum bellı degıll. sonra da planlamaymış.bunların eğitim camıasında olması akıl alır gıbı degıl.madem oyle hıc ellemeseydın ayın 9 agustosta gıder verırdık belgelerı

Abdoffbora
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 20:06

9 agustos dıye acıklanmıştı. birileri çıktı nasıl ikna etti ne yaptı ne ettiyse 28 ıne cekelım 11 ınde guvenlık sorusturmasını bıtırırız 15 ınde bunları semınere alalım dedı. bir kişide 28 temmuzdan 11 agustosa bu guvenlık sorusturmalarının g si bile bıtmez dıyemedı.planmış programmış dıye ınsanları madur etmekle kalmadılar kendılerını cıddı cıddı rezıl ettıler.ben 9 agustos acıklamasından sonra 24-28 temmuz arası fethıyeye tatıle gıdıyorum 24 unde oteldekı ılk gunumde aksam yemegınde haberı alıyorum kı hemen otelden cıkıyorum kocaelıye gelıyorum saglık raporu belgeler falan derken koştura koştura urfaya gıdıyorum ucu ucuna evrakları yetıstırıyorum .. neden .. benı 15 agustosta semınere alacakları ıcın.. sımdı nerede semıner. bu semınerı planlayan nerede.ben neredeyım.yorumu sıze bırakıyorum.

avenromale
Şef
11 Ağustos 2017 21:15

Son gün yazısı valiliklere gitti. Mem lere değil.

Adamlar "ilimize 2000 kişi atanmış hangi telefona tek tek cevap verelim, kendileri yetmiyormuş gibi annesi, babası, eşi hatta babannesi arıyor. Ayın 2sinde evrakları gönderdim, ulaşma kağıtlarını aldım (ikisinin de örneğini de whatsapptan paylaşıyor - ACİL ve GÜNLÜDÜR kodu var üzerinde) 2000 dosyayı 2 günde tek tek ayırıp üst yazısını halletme hiç de kolay değildi.. Bizlik bi durum yok, evraklar ne zaman dönerse o zaman çağıracağız. Semineri dert etmeyin, hizmetiçi bi ara yeniden yapar. Siz durmadan aradıkça biz burada telefonlara bakmaktan evraklarınızı hazır edemiyoruz. Lütfen aramayın artık." diye serzenişte bulundu. Bi noktada hak verdim.

Bize emrivaki yapılan onlara da yapıldı. Yıllık izinden apar topar çağırıldılar. Onlar da takvime göre hareket ediyorlardı. Burada biri suçlanacaksa bakanlık ve yetiştiremeyen valilikler suçlanmalı. Serzenişte bulunacağınız en son yer il mem. kendilerine verilen emri uygulayıp kısa sürede dosyaları ilettiler ve hala özlük işleri için uğraşıyorlar.

Bu arada bir çok ilde ikamet edip aynı il içine ataması çıkanlar açıklanmaya başladı bugün. Bizimkiler muhtemelen postada vs vakit kaybettiğinden yetişmedi. Kısa sürede bizimkini de açıklarlar.

Abdoffbora
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 21:21

bızımkını kısa surede acıklarlar dıyorsunuz hocam.. ama buna pek amın olamadım.. pazartesı gunu il emnıyete gelmıs benım evraklar.. pazartesınden cumaya kadar ıl emnıyet ılce emnıyete getırememiş.ilçe emnıyete ozellıkle sordum.. bıze gelecek dedı.5 gunde ilden ilçeye gelmeyen evraklar nasıl olacak da kısa surede tamamlanıp urfaya gonderılecek.neyse eylulu de beklerız. eylul gelınce ekımı de beklerız dersek sasmayın. cunku yetısmez bu dendıgınde cogu kısı forumlarda talımat var acıklama var 11 agustosa bıtecek dedıler.yok acıl koduymus 1 gunde bıtermıs dedıler.anlasılan tatıl de uzatılacak gıbı.. ıkı hafta kalıyor bu durumda.ben eylulu de rısklı gormeye basladım

avenromale, 7 yıl önce

Son gün yazısı valiliklere gitti. Mem lere değil.

Adamlar "ilimize 2000 kişi atanmış hangi telefona tek tek cevap verelim, kendileri yetmiyormuş gibi annesi, babası, eşi hatta babannesi arıyor. Ayın 2sinde evrakları gönderdim, ulaşma kağıtlarını aldım (ikisinin de örneğini de whatsapptan paylaşıyor - ACİL ve GÜNLÜDÜR kodu var üzerinde) 2000 dosyayı 2 günde tek tek ayırıp üst yazısını halletme hiç de kolay değildi.. Bizlik bi durum yok, evraklar ne zaman dönerse o zaman çağıracağız. Semineri dert etmeyin, hizmetiçi bi ara yeniden yapar. Siz durmadan aradıkça biz burada telefonlara bakmaktan evraklarınızı hazır edemiyoruz. Lütfen aramayın artık." diye serzenişte bulundu. Bi noktada hak verdim.

Bize emrivaki yapılan onlara da yapıldı. Yıllık izinden apar topar çağırıldılar. Onlar da takvime göre hareket ediyorlardı. Burada biri suçlanacaksa bakanlık ve yetiştiremeyen valilikler suçlanmalı. Serzenişte bulunacağınız en son yer il mem. kendilerine verilen emri uygulayıp kısa sürede dosyaları ilettiler ve hala özlük işleri için uğraşıyorlar.

Bu arada bir çok ilde ikamet edip aynı il içine ataması çıkanlar açıklanmaya başladı bugün. Bizimkiler muhtemelen postada vs vakit kaybettiğinden yetişmedi. Kısa sürede bizimkini de açıklarlar.

avenromale
Şef
11 Ağustos 2017 21:32

Sana bana kalmıyor neyseki bu işler.

Sana kalsa 82 zor atanırdı bana kalsa 81.66dan aşağısı atanamazdı. Öngöremiyoruz işte kabul edelim.

Aynı ilde ikamet edenlerinki bitiyorsa öyle abartıldığı gibi aylar süren bir durum yok. Verilen emre uymuşlar, uyuyorlar. Benim çevremin edindiği bilgi "dosya hakkında bilgi veremiyoruz, ama emin olun işi gücü bıraktık sizin atamalarla ilgileniyoruz" şeklinde.

Ayrıca polisin dosyan hakkında bilgi vermesi zaten yasa dışı. Bunu bizzat ildeki memur abi söyledi. Soruşturma gizli yürütülür, dosyanız ulaşmadı diye başlarından savarlar dedi PTT barkodlu evrağını gösterirken. Ulaşmama gibi bir durum olamaz dedi. APS ile 2 günde ulaştığını gördük zaten barkodu sorgulatarak. (Doğu illerinden gelen postalar Ankara aktarmalı gelirmiş, yan hepsi vakit kaybı). 2 gün de dönüş olsa zaten kafadan 1 hafta geç öğreneceğiz sonuçları. Yani emniyetin bekletme gibi bir olayı yok. Bilgi verme gibi bir zorunluluğu hatta insiyatifi olmadığı gibi.

avenromale
Şef
11 Ağustos 2017 21:34

Çevrem derken, bizimle birlikte atanıp da araya birilerini sokarak emniyetten bilgi almaya çalışan arkadaşlarımdan söz ediyorum.

avenromale, 7 yıl önce

Sana bana kalmıyor neyseki bu işler.

Sana kalsa 82 zor atanırdı bana kalsa 81.66dan aşağısı atanamazdı. Öngöremiyoruz işte kabul edelim.

Aynı ilde ikamet edenlerinki bitiyorsa öyle abartıldığı gibi aylar süren bir durum yok. Verilen emre uymuşlar, uyuyorlar. Benim çevremin edindiği bilgi "dosya hakkında bilgi veremiyoruz, ama emin olun işi gücü bıraktık sizin atamalarla ilgileniyoruz" şeklinde.

Ayrıca polisin dosyan hakkında bilgi vermesi zaten yasa dışı. Bunu bizzat ildeki memur abi söyledi. Soruşturma gizli yürütülür, dosyanız ulaşmadı diye başlarından savarlar dedi PTT barkodlu evrağını gösterirken. Ulaşmama gibi bir durum olamaz dedi. APS ile 2 günde ulaştığını gördük zaten barkodu sorgulatarak. (Doğu illerinden gelen postalar Ankara aktarmalı gelirmiş, yan hepsi vakit kaybı). 2 gün de dönüş olsa zaten kafadan 1 hafta geç öğreneceğiz sonuçları. Yani emniyetin bekletme gibi bir olayı yok. Bilgi verme gibi bir zorunluluğu hatta insiyatifi olmadığı gibi.

Abdoffbora
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 21:42

SORUN ŞU KI 11 AGUSTOSA KADAR IKI HAFTA VARDI VE IKI HAFTA DA BIZIMKILER YETISMEDI. SIMDI BAYRAM TATILI DE UZATILDIGINDA YINE IKI HAFTALIK ZAMANIMIZ VAR. ILK IKI HAFTADA TARIH BELIRTILMESINE RAGMEN ACIKLANMAYAN SORUSTURMA SIMDIKI IKI HAFTADA KESIN SONUCLANIR DIYORSUNUZ . BENDE DIYORUM KI IKI HAFTADA ILCEYE BILE GELEMEYEN EVRAKLARIN IKI HAFTA DAHA SONUCLANMAMA IHTIMALI VAR.BU DURUMDA EYLUL BILE GECEBILIR

Abdoffbora
Genel Müdür
11 Ağustos 2017 21:46

onu da gectık barı bır acıklama yapılsaydı ılce meb lerden. sonucta bugun son gundu

mavibulut86
Aday Memur
11 Ağustos 2017 23:28

ağrı açıkladı arkadaşlar oraya atanan meslektaşlarım baksın

Abdoffbora
Genel Müdür
12 Ağustos 2017 00:59

ağrı nın acıklamasından çok,, acıkladıgı saat dıkkatımı cektı.

Abdoffbora
Genel Müdür
12 Ağustos 2017 10:43

ağrının acıkladığı saat dusunuldugunde acaba bugun bızımkılerde de gelısme olabılır mı

Abdoffbora
Genel Müdür
12 Ağustos 2017 13:16

dun cok fazla tepkı olunca ağrıyı acıkladılar.hala acıklamayan il sayısı cok fazla

baybaskan87
Aday Memur
12 Ağustos 2017 22:05

Bugün aranan oldu mu acaba ?

Abdoffbora
Genel Müdür
12 Ağustos 2017 23:50

olmadı sonırım.. o degıl de agrının acıklamasıı ınceledıgımde agrıya atanan kısılerın bır kısmı lıstede yok.. acaba bunlar guvenlık sorusturmasından elenen mı, agrıya atandıktan sonra gıdıp orayı gorup belkı de begenmeyıp ıslemı yaptırmayanlar mı, yoksa tarıhlerın one cekılmesıyle madur olanlar mı bılemedım. sızce hangısının ıhtımalı daha yuksek acaba

avenromale
Şef
13 Ağustos 2017 01:44

Hiçbiri.

Ağrı güvenlik soruşturması yapmadı. Sadece arşiv araştırmasını yaptı.

O gün içinde sonuç alıp özlük işlemleri yetişenleri çağırdılar. Yetişmeyenler yeni haftaya kaldı. Hiçbir olumsuzluk yok. Bunu Ağrı'daki memur bizzat açıkladı.

Abdoffbora
Genel Müdür
13 Ağustos 2017 10:48

o halde tamamı bıtmeden acıkladı dıyorsunuz. bakalım kalanlar dedıgınız gıbı daha sonra acıklanacak mı.

avenromale, 7 yıl önce

Hiçbiri.

O gün içinde sonuç alıp özlük işlemleri yetişenleri çağırdılar. Yetişmeyenler yeni haftaya kaldı. Hiçbir olumsuzluk yok. Bunu Ağrı'daki memur bizzat açıkladı.

keskeee
Aday Memur
13 Ağustos 2017 23:59

Arşiv araştırması sonucu seminere mi başladılar ? Güvenlik soruşturması sonradan mi açıklanacak Ağrıda? Peki soruşturma sonucu olumsuzsa boşuna mi seminer almış olacak ? Çok soru sordum ama valla hiç bişi anlamadım

avenromale, 7 yıl önce

Hiçbiri.

avenromale
Şef
14 Ağustos 2017 00:27

Duyurularında da zaten arşiv araştırması yapılmış olduğu yazıyor. Güv. sor. için ikamet yerlerine göndermeleri gerekiyordu yasal olarak. Arşiv araştırması ile geçtiler. Sanmıyorum tekrar bir soruşturma olacağını.

keskeee, 7 yıl önce

Arşiv araştırması sonucu seminere mi başladılar ? Güvenlik soruşturması sonradan mi açıklanacak Ağrıda? Peki soruşturma sonucu olumsuzsa boşuna mi seminer almış olacak ? Çok soru sordum ama valla hiç bişi anlamadım

keskeee
Aday Memur
14 Ağustos 2017 09:52

Onlarla benim farkım ne? Onlara sadece arşiv araştırması bana güvenlik soruşturması enteresan. Bi yanlışlık var bence ya da benim algilayamadigim bir seyler. Eğer öyleyse bimere felan yazıcam

avenromale, 7 yıl önce

Duyurularında da zaten arşiv araştırması yapılmış olduğu yazıyor. Güv. sor. için ikamet yerlerine göndermeleri gerekiyordu yasal olarak. Arşiv araştırması ile geçtiler. Sanmıyorum tekrar bir soruşturma olacağını.

Mullifen
Şube Müdürü
14 Ağustos 2017 10:14

Hocam boşverin bimer i falan. Onlar zaten talebiniz alınmıştır larından başka bi şey bilmez. Kafanıza takmayın bunları . Ben bu hafta bizimkiler in de sonuçlanacağını düşünüyorum. Ama siz de atandıpınız ilin ve ilçenin mem sayfasını sürekli kontrol edin belli aralıklarla. Ya da telefonla arayıp sorun. Ben öyle yapıyorum.

keskeee, 7 yıl önce

Onlarla benim farkım ne? Onlara sadece arşiv araştırması bana güvenlik soruşturması enteresan. Bi yanlışlık var bence ya da benim algilayamadigim bir seyler. Eğer öyleyse bimere felan yazıcam

Toplam 2404 mesaj
«106107108109110111112113114115116117»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi