Editörler : Pangaea
«109110111112113114115116117118119120121

baybaskan87
Aday Memur
05 Eylül 2017 01:00

Yeni bir hafta yine heyecan dolu bir hafta. mutlu haberler almak dileklerimle.

Abdoffbora
Genel Müdür
05 Eylül 2017 13:03

perşembe ve cuma gunleri çok sayıda kişiye sonuçlar iletilecektir.

baybaskan87
Aday Memur
05 Eylül 2017 14:10

Kaynak?

yine hiç tahmininin doğru çıkmadığı iç güdülerin mi hocam :)

inşallah bu sefer tutturursun. ben hic denk gelemedim tutan tahminlerine..

Abdoffbora, 7 yıl önce

perşembe ve cuma gunleri çok sayıda kişiye sonuçlar iletilecektir.

Mullifen
Şube Müdürü
05 Eylül 2017 16:06

Öğrenim kredisi borcu okan arladaşlar. Eğer borcunuzun vadesi geçmişse icra takibi gelebilir. Maaşınız dan kesinti olabilir. O yüzden borcunuzu yapılandırıp taksitlendirme ye başlayın en kısa zamanda.

Elifo.1993
Aday Memur
06 Eylül 2017 10:28

Yok mu hic cagirilan

Abdoffbora
Genel Müdür
06 Eylül 2017 13:02

pazartesi 5 . sınıflar başlıyor egıtıme.ancak herkesın yetısme ıhtımalı yok anlasılan.

avenromale
Şef
06 Eylül 2017 13:08

Emniyete bugün yeni yazı gitmiş. Aradım okullara yetiştireceğiz dediler.

Mullifen
Şube Müdürü
06 Eylül 2017 17:00

Ben sordum bugün emniyete gidip. Dosyam gönderilmiş sıkıntı yok dediler. Şimdi onların ilçe memdekilerin aramasını bekliyorum.

Mullifen
Şube Müdürü
06 Eylül 2017 17:08

Soruşturmaya takılan kişiler var mıdır acaba bizim bölümden.

avenromale
Şef
06 Eylül 2017 18:14

Tanık olmadım.

Mullifen, 7 yıl önce

Soruşturmaya takılan kişiler var mıdır acaba bizim bölümden.

PERSONEL07
Daire Başkanı
06 Eylül 2017 18:58

Bugün bizim evede polis görevliler gelmiş bugün bitirip yarın sabah göndereceklermiş

Abdoffbora
Genel Müdür
06 Eylül 2017 19:03

yarın gonderılecekse okulların acılmasına ucu ucuna yetısır cunku 10 gunu bulabılıyormuş gonderıldıkten sonra kuruma ulasması. emnıyetten oyle demıslerdı bana. bu arada bızım adrese falan kımse gelmedı ama dosyam gonderılmıs.

PERSONEL07, 7 yıl önce

Bugün bizim evede polis görevliler gelmiş bugün bitirip yarın sabah göndereceklermiş

Mullifen
Şube Müdürü
06 Eylül 2017 19:50

Yazıyla gönderiyoruz dedi polis memuru. Yani bilgisayar üzerinden olmuyor mu.

PERSONEL07
Daire Başkanı
07 Eylül 2017 18:27

milli eğitime gideceği için EBYS kurumlar arasında daha yok,ama il biz gönderdik demiş oğluma bu sanırım adres tespiti,anne ne iş yapıyor baba ne iş yapıyor kardeşin varsa ne iş yapıyor demişler 15 dk.öncede arkadaş aradı gönderdik diye,ama ilemi milli eğitimemi diye sormadım,aklıma gelmedi postaysa tabi 10 güne anca olur

avenromale
Şef
07 Eylül 2017 18:48

İlçeden il istihbarat büroya son işlem için gidiyor adres teyidinden sonra. Daha sonra da atanılan kuruma.

PERSONEL07, 7 yıl önce

milli eğitime gideceği için EBYS kurumlar arasında daha yok,ama il biz gönderdik demiş oğluma bu sanırım adres tespiti,anne ne iş yapıyor baba ne iş yapıyor kardeşin varsa ne iş yapıyor demişler 15 dk.öncede arkadaş aradı gönderdik diye,ama ilemi milli eğitimemi diye sormadım,aklıma gelmedi postaysa tabi 10 güne anca olur

Mullifen
Şube Müdürü
07 Eylül 2017 20:33

O zaman bizi haftaya da çağırmazlar. Bari bilsek ne kadar bekleyeceğiz son günlerimizi de doya doya güzelce geçirirdik. Böyle olunca diken üstündeyiz sürekli

avenromale
Şef
07 Eylül 2017 21:06

Aynen

Mullifen
Şube Müdürü
08 Eylül 2017 17:54

Yaşadığımız ilçenin emniyeti önce araştırma yapıyor. Sonra yaptığı araştırmayı kendi il emniyetine yolluyor. Orası da gene ayrıntılı bir araştırma yapıyor. Bittikten sonra milli eğitim bakanlığına soruşturma belgesi yollanıyor . Oradan da atandığımız yerin milli eğitim müdürlüğüne. Bu bilgiyi babam bizzat emniyete giderek sağolsunlar oradaki polis memuru beyler açıklamış. Hatta okulların açılmasına da yetişmesi şimdilik zor demişler. Sadece trabzonda bekleyen bin e yakın insanın (atanmış ) dosyası var. Bu işlere bakan insan sayısı az ve yetersiz işler o yüzden yavaş ilerliyor. Babama söylenen bu. Diğer illerde de durum aşağı yukarı aynıdır. Sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.

baybaskan87
Aday Memur
08 Eylül 2017 18:28

cok sagol hocam. kim ki bizim bu kadar beklememize sebep oluyor işini yapmıyor... hadi maddi kaybi geçtim manevi kaybimizi helal etmiyorum. haram zıkkım olsun

Mullifen, 7 yıl önce

Yaşadığımız ilçenin emniyeti önce araştırma yapıyor. Sonra yaptığı araştırmayı kendi il emniyetine yolluyor. Orası da gene ayrıntılı bir araştırma yapıyor. Bittikten sonra milli eğitim bakanlığına soruşturma belgesi yollanıyor . Oradan da atandığımız yerin milli eğitim müdürlüğüne. Bu bilgiyi babam bizzat emniyete giderek sağolsunlar oradaki polis memuru beyler açıklamış. Hatta okulların açılmasına da yetişmesi şimdilik zor demişler. Sadece trabzonda bekleyen bin e yakın insanın (atanmış ) dosyası var. Bu işlere bakan insan sayısı az ve yetersiz işler o yüzden yavaş ilerliyor. Babama söylenen bu. Diğer illerde de durum aşağı yukarı aynıdır. Sizinle paylaşmak istedim arkadaşlar.

Abdoffbora
Genel Müdür
08 Eylül 2017 20:57

ben de bugun kocaeli il emnıyetı aradım.. hala dosyam oradaymışş. ıkı yerden bılgı gelmesını beklıyoruz, onumuzdekı hafta sonuna kadar bıtırmeye calısacagız. bıtınce kurumunuza gonderecegız dedıler.. onumuzdekı hafta sonuna yetısse bıle ki ben yetısecegını dusunmuyorum,, ayın 15 i oluyor ,, gonderdıklerını varsayalım zaten 10 gune yakın kuruma gıttıgıne gore en erken 25 eylulde tamamlanacak.ekimin başını bulması da muhtemel.

kocaelide ıkamet edıp urfaya atanan ve sorusturması bıten .. çagırılan var mı acaba

Toplam 2404 mesaj
«109110111112113114115116117118119120121

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi