Editörler : hopaliSafak Vaktii
«108109110111112113114115116117118119120
16 Eylül 2017 15:50

Mullifen
Şube Müdürü

Ben de bu hafta il emniyeti arayacağım artık . Böyle ciddiyetli bir kurum demekki meb. Ben hâlâ aynı düşüncedeyim. Ekimde atananlardan ne farkımız var. Onları doğru dürüst incelemediler. Bizi aylardır inceliyorlar. Emniyette çok kişi meslekten atılmış yok uzaklaştırılmış. Bundan bize ne?. O kadar insan kpss ye girdi devlet kapısına girmek için sürünüyor. İhtiyaç varsa atama yap milleti de mağdur etme.

16 Eylül 2017 15:54

Mullifen
Şube Müdürü

İçimdeki meslek aşkından dolayı katlanıyorum yoksa farklı alanlara da yönelmesini bilirdik. Trabzon kyk da yedeklerdeydim bana sıra gelmiş. Aradılar 20 sine kadar kararınızı verin dediler. Ailem de istiyor gitme doğuya burada yanımızda kal. Bu şans her zaman gelmez. Zaten öğretmenlikten de hâlâ haber gelmedi orayı bırak demeye başladılar. Sırf çocukluk hayalim mesleğimi çok seviyorum diye kendi memleketin yerine doğuyu tercih ediyorum, ama keşke bizi bu kadar yormasalar bıktırmasalar.

16 Eylül 2017 20:13

Abdoffbora
Daire Başkanı

İçimdeki meslek aşkından dolayı katlanıyorum yoksa farklı alanlara da yönelmesini bilirdik. Trabzon kyk da yedeklerdeydim bana sıra gelmiş. Aradılar 20 sine kadar kararınızı verin dediler. Ailem de istiyor gitme doğuya burada yanımızda kal. Bu şans her zaman gelmez. Zaten öğretmenlikten de hâlâ haber gelmedi orayı bırak demeye başladılar. Sırf çocukluk hayalim mesleğimi çok seviyorum diye kendi memleketin yerine doğuyu tercih ediyorum, ama keşke bizi bu kadar yormasalar bıktırmasalar.

Mullifen, 1 hafta önce - Alıntıya git

hocam senın işin de zor gerçekten. ancak şunu belırteyım kı bızımkılerın uzaması ıncelemenın detaylı oluşuyla ılgılı değil. boş boş bekliyor. anlaşılan bekletilmesi söylenmiş.zaten incelenecek ne var ki. kimlik bılgısını gırınce herşeyı gozukuyor kışının. bırseyı varsa yazarsın ,,, yoksa da yazarsın gonderırsın. emın ol en fazla 3 gunluk iş için 2 aydır beklıyoruz.okul açılmış kımsenın umurunda değil. ben eğitimin ortasında işe başlayacagım ama bunu sorun olarak gormuyorlar anlaşılan. bunun şubata kadar yolu var. bu da olursa bu saatten sonra şaşırmam artık

16 Eylül 2017 20:50

Mullifen
Şube Müdürü

hocam senın işin de zor gerçekten. ancak şunu belırteyım kı bızımkılerın uzaması ıncelemenın detaylı oluşuyla ılgılı değil. boş boş bekliyor. anlaşılan bekletilmesi söylenmiş.zaten incelenecek ne var ki. kimlik bılgısını gırınce herşeyı gozukuyor kışının. bırseyı varsa yazarsın ,,, yoksa da yazarsın gonderırsın. emın ol en fazla 3 gunluk iş için 2 aydır beklıyoruz.okul açılmış kımsenın umurunda değil. ben eğitimin ortasında işe başlayacagım ama bunu sorun olarak gormuyorlar anlaşılan. bunun şubata kadar yolu var. bu da olursa bu saatten sonra şaşırmam artık

Abdoffbora, 1 hafta önce - Alıntıya git

Doğru söylüyorsunuz hocam. Çok ince araştırma yaptıkları falan yok. Dosyalar duruyor üst üste tozlanmıştır çoğu. Hayır sorunca da çok çalışan yok meslekten atılan fazla bu işlere çok az kişi bakıyor o yüzden yavaş ilerliyor diyorlar. Olacak iş değil. 800 bin kişilik şehirde bin kişinin dosyası var aylardır bekliyor insanlar. Onların okulların açılmasını dert ettiğini de hiç düşünmüyorum ayrıca. Öyle olsa bu kadar emek harcayıp sınavlardan yüksek puan anlam insanlar atama beklerken onların yerine öğretmen olmayan insanları sınıflara sokup çocukları işinin ehli olmayanlara teslim etmezler. Çünkü onların çocukları en iyi özel okullara gidiyor. Doğudaki köy okullarındaki çocuklar çok da önemli değil. Liseyi bitirsinler yeter. Mantık bu heralde.

20 Eylül 2017 14:25

Mullifen
Şube Müdürü

Sonunda soruşturmanız bitti 5 gün içinde gelip başlayın diye mesaj geldi. Önce ilçe ziraat bankasından hesap artıracağız sonra ilçe mem e gidip sözleşme imzalayacakmışız. Darısı bütün bekleyen arkadaşlarıma inşallah.

Toplam 2385 mesaj
«108109110111112113114115116117118119120
ANKET
Sizce Türkiye, Kuzey Irak'taki referandumdan dolayı, askeri müdahalede bulunmalı mı?