Editörler : swat3410E.Kayı Han
20 Mayıs 2017 17:59

20. Dönem mülakat deneyimleri

Mülakata girenler deneyimlerini paylaşabilir mi ?

Teşekkürler.

Aslann0660
Kapalı
20 Mayıs 2017 23:52

Ben Henüz girmedim öncekine girmiştim bi kaç ay önce hiçbir şey yok çok kasmayın orda çok yardımcı oluyorlar spor biraz yoruyor eğer hazırlık yoksa ben öncekinde 47 sn de yapmıştım hiç çalışmadım koşu bile yapmamıştım o yüzden öyle oldu sözlü de sakin olun sohbet havasında geçiyor kartlar var soru Çekiyorsunuz kartlardan ve cevaplıyorsun komisyon soru sorarsa sorar yoksa bitirip çıkabilirsiniz Allah yardımcınızz olsun spor a çalışın tavsiye...

Bilimsever
Kapalı
22 Mayıs 2017 22:23

Benim 2 gün sonra amma ve lakin ben 18. Döneme girdim kpss 74 parkur 90 sonuç başarısız bakalım bu sefer ne olacak ..

Coss026
Memur
22 Mayıs 2017 22:48

Sadece düz koşuyla kondisyon geliştrimek parkur için yeterli olur mu

Bilimsever
Kapalı
22 Mayıs 2017 23:20

Ben hiç çalışmamıştım ama ölüyordum az kalsın bitişe yakın takatin kalmıyor gözlerin kararıyor çünkü antrenman fırsatı vermiyorlar ve birden hızlanıyorsun. Düz ve hızlı koşu yada yüksek tempo yürüyüş öneririm tabi parkur olsa daha iyi olur

Coss026, 7 yıl önce

Sadece düz koşuyla kondisyon geliştrimek parkur için yeterli olur mu

Coss026
Memur
22 Mayıs 2017 23:34

Açıkçası parkurlara para vermek istemiyorum çünkü bu olayı fırsata çeviriyorlar ve uçuk fiyatlar.neyse tavsiyen için teşekkürler düz koşu yapıyorum.kondisyonum,nefesim açılsa bacaklarım güçlense yeterli olur inşaallah.

Bilimsever, 7 yıl önce

Ben hiç çalışmamıştım ama ölüyordum az kalsın bitişe yakın takatin kalmıyor gözlerin kararıyor çünkü antrenman fırsatı vermiyorlar ve birden hızlanıyorsun. Düz ve hızlı koşu yada yüksek tempo yürüyüş öneririm tabi parkur olsa daha iyi olur

sumeyraaaa
Kapalı
22 Mayıs 2017 23:56

Hocam neden olmadı sözlü nasıldi benim KPSS 73 spor 95 siz böyle yazınca tedirgin oldum

Bilimsever, 7 yıl önce

Benim 2 gün sonra amma ve lakin ben 18. Döneme girdim kpss 74 parkur 90 sonuç başarısız bakalım bu sefer ne olacak ..

Bilimsever
Kapalı
23 Mayıs 2017 07:04

Bende bilmiyorum çok umutluydum mülakatta iyiydi. Siz yine de çok bel bağlamayın benim gibi olmayacak gibi düşünün fazla üzülmezsiniz ama İnşallah olur. Kazananlara baktım puanı da parkuru da benden düşük olanlar var demek ki mülakatta çok iyi vermişler.

Ama dediğim gibi Allah neyi kime takdir ederse o olur . Yine de çok pişmanım Allah'a karşı yüzüm yok çünkü çok ağladım niye falan dedim. Siz böyle yapmayın. Allah vermezse daha hayırlısını verir kesinlikle. inşallah hayırlısıyla olur

sumeyraaaa, 7 yıl önce

Hocam neden olmadı sözlü nasıldi benim KPSS 73 spor 95 siz böyle yazınca tedirgin oldum

Bilimsever
Kapalı
23 Mayıs 2017 07:09

Ben öğretmenim en azından okuldan gelirken 20 dk kadar eve yürüyorum zaten orada altı üstü 40-50 saniye koşacaksın. Merak etme. Ben hiç çalışmadan 47 saniye yaptım , zorlandım ama yaptım o heyecanı ve hırsı orada yakalıyorsun. Aralarda Çok hızlı koş yeter!

Coss026, 7 yıl önce

Açıkçası parkurlara para vermek istemiyorum çünkü bu olayı fırsata çeviriyorlar ve uçuk fiyatlar.neyse tavsiyen için teşekkürler düz koşu yapıyorum.kondisyonum,nefesim açılsa bacaklarım güçlense yeterli olur inşaallah.

Coss026
Memur
23 Mayıs 2017 09:06

Kpss puanım 60 sporu tam almaya bakıyorum ama nasip hayırlısı artık.

Bilimsever, 7 yıl önce

Ben öğretmenim en azından okuldan gelirken 20 dk kadar eve yürüyorum zaten orada altı üstü 40-50 saniye koşacaksın. Merak etme. Ben hiç çalışmadan 47 saniye yaptım , zorlandım ama yaptım o heyecanı ve hırsı orada yakalıyorsun. Aralarda Çok hızlı koş yeter!

Erpn55
Aday Memur
23 Mayıs 2017 11:13

Yasiniz kac? Birde bir arkadas soyle demişti ogretmezsen az daha calisir atanirsin demisler ona o gozle bakiyorlarmis o yuzden sozlude cok iyi puan vermediler belkide sizede ayni sekilde

Bilimsever, 7 yıl önce

Aslann0660
Kapalı
23 Mayıs 2017 11:34

parkur şuan 72 m gibi dursa da aslında 106 m oluyor 18 .dönem de öyle değildi...ağırlıkta git gel bi daha git sonra topa dokunma aynı şekilde bence sağlık değilde spor çok eleyici olacak mülakat gününüze kadar koşu kardiyo vs yapmaya çalışın nabız bi anda yükseliyor çünkü ben fotosele geldiğimde nefes nefes kaldım kan şekeri düştü bayılacaktım o dereceye gelmiştim yani..eğer ki sözlüye kalırsanız inşallah sıradan bi kıyafetle çıkmayın derim ilk karşılaşma komisyonda iyi bi intiba bırakmak istiyorsanız..

Aslann0660
Kapalı
23 Mayıs 2017 11:40

OZGE.1994-
Memur
23 Mayıs 2017 13:23

dün parkur çalışmaya bi okula gittim. videoda izlediğim gibi zannediyordum parkurda bi başladım ilk koşu zıplama tekerlek atlama vs çok iyi. daha sonra ağırlık taşırken koşu yavaşlıyor ve bacaklar titremeye başlıyor. basket toplarına değip takla attıktan sonrası pert. çubukları geçmeyi sadece hırsımdan yaptım diyebilirim bacaklarım felç oldu ve inanın nefes alamadım koşarken birden bire hızım 10 da 1 e düştü bitiş çizgisine kendimi fırlattım diyebilirim. 52 saniyede oldu bunların hepsi ve ilk denemede. parkura güvenmeyin. mesafe çok fazla kurallar çok katı. çok iyi koşmak en temel kural. şu da var çoğumuz hamız bence. parkurda düşme son zıplama alttan geçme yerinde cubuklara çarpma çok yüksek bir ihtimal haberiniz olsun. ben bi tane 55 altı yapan kız görmedim ki erkekler bile 47 48 i zor gördü.. çok çalışmak gerekk allah yardımcımız olsun

Aslann0660
Kapalı
23 Mayıs 2017 13:46

normal öyle olması çünkü daha önce hiç yapmadığımız şeyler bunlar ben bu attığım videoda genç ve fıt e daha yeni üye oldum 1 ay filan oldu boy kilo dengesizdi az bişey endeks tutmuyordu başladım spora kilo almak için ve 2.5 kilo aldım ama her sabah 2,5 km hafif tempoda koşuyordum tabi bunu arttırarak yaptım direkt 2,5 km den başlamadım...ve ptesi mülakat var parkura daha hiç yapmadım tek çalıştığım iki yana sıçrama ve 12 m ağırlık taşıma koşma hızımı süremi biliyorum ve bu sefer olacağına inanıyorum sizde hemen bırakmayın sınırda bile olsa geçin sporu ve bence önemli olan son adım sözlü...ilkinde bana yaşadığınız mahalleyi anlatın tarzı bi soru gelmişti kartta ve komisyonda aile ile ilgili üni ile ilgili kalmışsanız yurt ev vs şeyler sorulur ve 15 temmuzu da sorabilirler tabi.. arkadaşlar bişey daha sizi araştırdıklarını unutmayın nerden biliyorsun derseniz tespit sadece..Allah yar ve yardımcımız olsun hak eden kazansın inşallah..

Bilimsever
Kapalı
23 Mayıs 2017 14:25

Olabilir inanın hiç bir fikrim yok neden elendiğime dair ..Belki biraz heyecanlandım sesim titredi ondan elemişlerdir belki öğretmen olduğum için elemişlerdir.

Erpn55, 7 yıl önce

Yasiniz kac? Birde bir arkadas soyle demişti ogretmezsen az daha calisir atanirsin demisler ona o gozle bakiyorlarmis o yuzden sozlude cok iyi puan vermediler belkide sizede ayni sekilde

Bilimsever
Kapalı
23 Mayıs 2017 14:27

92 liyim

Erpn55, 7 yıl önce

Toplam 16 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi