Editörler : swat3410
20 Mayıs 2017 20:58

Sevgili cumhurbaşkanım türk polisi olarak size sesleniyoruz polise resmi kıyafette saç sakal serbest

Amerikan Polisi Kadar Olmayalım Mı?

melihcan55
Aday Memur
20 Mayıs 2017 21:01

Konu Başlığım Budur:

Sevgili Cumhurbaşkanım Türk Polisi Olarak Size Sesleniyoruz Polise Resmi Kıyafette Saç Sakal Serbest Olmasını İstiyoruz Lütfen Sesimizi Duyun!!!

Gençseyyah06
Aday Memur
20 Mayıs 2017 21:13

İlginç şu ortamda değişik bi istek

melihcan55, 7 yıl önce

Konu Başlığım Budur:

Sevgili Cumhurbaşkanım Türk Polisi Olarak Size Sesleniyoruz Polise Resmi Kıyafette Saç Sakal Serbest Olmasını İstiyoruz Lütfen Sesimizi Duyun!!!

Alaaddin-Polis
Kapalı
20 Mayıs 2017 21:22

Bence sus 12/12 yi KHK ya yazdırır ömrü billah 12/12 çalışdırdır. Sn. Reisimizden hiçbirşey isteme sadece vazifeni yap.

melihcan50
Aday Memur
20 Mayıs 2017 21:41

Ben Reisimize güveniyorum bu başlık çoktan yerine ulaşmıştır Allah'ın izniyle burdan tekrar sesleniyorum Reisimize;

Eyy Benim Can Reisim Kripto Ermenilere,Fetöcülere, ve Tüm Hayinlere Karşı Dik Dur Yürü Türk Polisi Olarak Sonuna Kadar Arkandayız....

Alaaddin-Polis, 7 yıl önce

Bence sus 12/12 yi KHK ya yazdırır ömrü billah 12/12 çalışdırdır. Sn. Reisimizden hiçbirşey isteme sadece vazifeni yap.

Polder2
Aday Memur
20 Mayıs 2017 21:53

Sakal traşı olmaktan zerre haz etmeyen 1 insanım. Cildim çok hassas ve sorunlu. Hertarafım yara bere içinde.

Ama sakal resmi kıyafetle serbest olsun istemem açıkcası. Aramızda gerici ve yobaz çok fazla olduğu için iran polisi gibi bir görünüm olacak teşkilatta. O yüzden olmaması daha güzel.

melihcan55
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:03

ya kardeşim sen bizim insanımızdan mısın? yoksa bende mi bir anormallik var anlamadım sakal en başta sünnet yani sevap %99 müslüman denilen bir ülkemizin insanından öyle yorumlar nasıl türüyor anlam vermış değilim ayrıca sakallı eşkiya tipli suçlulara müdehalede karı gibi sakalsız polislerin müdehalesi zor güç ve komik oluyor sakal erkeğe ağırlık verir ayrıca sakal erkekliğin şanındandır ben sizi anlamakta zorluk çekiyorum

Polder2, 7 yıl önce

Sakal traşı olmaktan zerre haz etmeyen 1 insanım. Cildim çok hassas ve sorunlu. Hertarafım yara bere içinde.

Ama sakal resmi kıyafetle serbest olsun istemem açıkcası. Aramızda gerici ve yobaz çok fazla olduğu için iran polisi gibi bir görünüm olacak teşkilatta. O yüzden olmaması daha güzel.

20 Mayıs 2017 22:04

teşkilatta bütün sorunlar çözüldü herşey halloldu bi sakalımız kaldı. önce çalışma saatlerini düzeltin demiyonuz da düşmüşsünüz bi sakalın derdine . allah iyilik versin

Polder2
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:11

O zaman istifa et sakal bırak hem sevap kasarsın.

melihcan55, 7 yıl önce

ya kardeşim sen bizim insanımızdan mısın? yoksa bende mi bir anormallik var anlamadım sakal en başta sünnet yani sevap %99 müslüman denilen bir ülkemizin insanından öyle yorumlar nasıl türüyor anlam vermış değilim ayrıca sakallı eşkiya tipli suçlulara müdehalede karı gibi sakalsız polislerin müdehalesi zor güç ve komik oluyor sakal erkeğe ağırlık verir ayrıca sakal erkekliğin şanındandır ben sizi anlamakta zorluk çekiyorum

Polder2
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:14

Sarık takmak da sünnet. O zaman kep gitsin sarık gelsin. Mantığa bak.

Tek derdimiz bu sanki. 12-12 çilesi bitti. Mobingler baskılar bitti. Sarığımız sakalımız kaldı. Allah akıl fikir versin.

melihcan55
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:16

bence sen istifa et yara bereli çürük polisin teşkilata pek faydası olacağını düşünmüyorum

Polder2, 7 yıl önce

O zaman istifa et sakal bırak hem sevap kasarsın.

Polder2
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:28

Aklın ve fikrin yaralı bereli olmasın. Geri kalan herşey halledilir devrem. Lafımı geri aldım. Sen istifa etme. Teşkilata senin gibi amele kas gücü de lazım strateji, koordinasyon, ar-ge, PR gibi alanlarda beyin gücüyle çalışacak adam da lazım. O kapasite de sen de yok anlaşılan. Kıla tüye taktığına göre.

melihcan55, 7 yıl önce

bence sen istifa et yara bereli çürük polisin teşkilata pek faydası olacağını düşünmüyorum

20 Mayıs 2017 22:31

Sakal sünnettir cahil cahil konuşma.

Tabi hangi dine inandığını bilmiyorum

Polder2, 7 yıl önce

20 Mayıs 2017 22:33

O bitti bu bitti sakal mi kaldi. Buda bi sorun bi cok ulkede polise sakal serbest. Ne yani yıllardır 12 12 var çözülmedi abisi evlenmeyen kardes evlenmez mantığı mi olacak evet12 12 de buyuk sorun ama buda sorun.

Polder2
Aday Memur
20 Mayıs 2017 22:37

Sarık da sünnettir. Peygamber efendimizin hadisi bile var müşriklerden farkımız sarık takmamız diye. Sarık da takmak serbest olsun o zaman?

21. Yüzyıl mantığıyla değil bedevi mantığıyla düşünürseniz 1 cm yol alamazsınız.

Çok sakal bırakmak isteyen irana gidebilir.

yinemiamcalar, 7 yıl önce

Sakal sünnettir cahil cahil konuşma.

Tabi hangi dine inandığını bilmiyorum

Alaaddin-Polis
Kapalı
20 Mayıs 2017 22:37

Sen yanlış anladın Sn. Reisicumhurumuz zaten 15 yıldır Teşkilatın arkasındadır, ama çok çalışanı sever bu polislerin işi gücü yokta böyle lüzumsuz şeylermi istiyorlar diye düşünürse bide bakarsın çıkan KHK da bundan böyle Çelik yelekle çalışılacak yazabilir.

Sen sabret Kom cu Tem ci olunca sakalını salarsın.

melihcan50
Aday Memur
20 Mayıs 2017 23:00

kardeş sen önce bir kelimeyi şahadet getir çünkü Kainatımızın EfendisiSevgili Peygamberimizin mantığına bedevi mantığı diyerek küçümsemekle dinden çıkmış olabilirsin

burada hiçbir meslektaşımı rencide etmek istemem biraz önceki yorumum için özür dilerim senin sağlık probleminle alay etmemeliydim yanlış yaptım ancak yurt dışında birçok gelişmiş ülkede bu tarz özgür giyimli polis görünce bende teşkilatımızda bu serbestiyi istiyorum birçok şeyi aştığımıza inanıyorum İran gibi müslüman görünen ancak bence itikadi olarak müslüman olmadığına inandığım kötü bir örneği vererek benim gibi hevesli meslektaşlarımın ümitlerini yıkma rica ederim

Polder2, 7 yıl önce

Sarık da sünnettir. Peygamber efendimizin hadisi bile var müşriklerden farkımız sarık takmamız diye. Sarık da takmak serbest olsun o zaman?

21. Yüzyıl mantığıyla değil bedevi mantığıyla düşünürseniz 1 cm yol alamazsınız.

Çok sakal bırakmak isteyen irana gidebilir.

melihcan55
Aday Memur
20 Mayıs 2017 23:25

Ayrıca buradan değerli meslektaşlarıma yorum oyları ve değerli yorumlarıyla başlığı canlı tutmalarını rica ediyorum hepinize sevgi ve saygılarımı sunuyorum Rabbim hepimizi korusun hayırlı geceler.

Alaaddin-Polis
Kapalı
20 Mayıs 2017 23:43

Melihcan biraz nakşibendilik var galiba sende, olabilir tabi saygı duyarım,

Bana sorsan eski osmanlı zabitleri vardı görmüşsündür filinta dizisindede, ben şahsen osmanlı fesi belde kılıç diğer yanda tabanca düzgün bir ünüforma ile tercih ederim. Kepi pek sevmem.

Ama Reisicumhurdan illaki birşey isteyecem diyorsan rica ette hatta yalvar şu 12/12 çalıştırmayı KHK ile yasaklatsın.

Dirilis.34
Şef
20 Mayıs 2017 23:43

Kardes dusuncene ve talebine saygi duyarim ama teskilat olarak cektigimiz sıkıntilar malum gorev yogunluklari 12/12 ler v.s uzun uzun yazmanin anlami yok herkes konudan muzdarip. Insan gibi calisma ve yasama hakkimiz sakaldan daha onemli diye dusunuyorum .

pintiko
Yasaklı
20 Mayıs 2017 23:48

sakal sünnetse git iranda yaşa. burası laik türkiye cumhuriyeti o üniformayı giydiğin an. bütün dinlere eşit mesafedesin.

Toplam 48 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi