Editörler : swat3410E.Kayı Han
21 Mayıs 2017 16:27

Trabzon pomem mülakat deneyimim

Dün trabzonda mulakata girdim arkadaslar sirasiyla anlatim herşeyi. Öncelikle bizi sirasiyla iceri aldilar cantalarimiza baktilar elektronik esya almiyorlar kesinlikle telefon sokmak yasaktır. Sonra evraklarimizi sirayla kontrol ettiriyoruz. Polisler çok guler yuzluler espri yapiyorlar cok guzel yardimci oluyorlar. Burda isimiz bittikten sonra saglik kontrolune geciyoruz esofmanimizi dizlere kadar cekiyoruz kollarimizi dirseklerimize kadar aciyoruz ciplak ayakla bizi teker teker iceri aliyorlar. Kilomuzu boyumuzu olcüyorlar burda elenen benim gurubumda 5 kisi falan oldu. Sonra doktor ilerden yuzumuze kollarimiza dislerimize bakiyor. Sonra yan tarafa gecip renk korlugu testi yaptik kalin bi kitapta baya gosterdiler 10 sayfa falan gittikce gorunmesi zorlasiyor rakamlarin ve uzakta dur diyorlar. Burayida gectikten sonra bizi hemen spor salonuna aldilar. Sağolsunlar ısınma hareketi yapmak icin izin verdiler parkuru anlattılar. Parkurda zemin kaymiyor cok guzel cok rahat fazla kasmassiniz yani. Herkes sırasıyla yapıyor. Kameraya adinizi soyadinizı soleyip hazirsan basla diyorlar. Elenen baya oldu arkadaslar burda. Burayida gectikten sonra soyunma odasinda hizlica soyunup mulakat kiyafetlerimizi giymemizi istiyorlar. Giyindikten sonra siraya sokup komisyon karsisina cikmayi bekledik. Sonunda beklediğimiz an gelmişti:) gong caliyor sirasiyla içeri giriyoruz. Ordaki polisler yönlediriyor ben yine diyim kapıyı vurupta girin kare bir şekil var onun ortasina durup kafa selami verip adinizi soyadiniz soleyin kart cekin diyorlar. Cektikten sonra kendini tanitmaya basliyorsun kendinden emin bi sekilde göz temasi kesinlikle kurun. Hepsi zaten cok iyi rahatlatiyorlar sizi ben heycanlacigimi düsundum ama pekde oyle olmadi. en son cikabilirsin dediler bazilarina cık tamam diyorlarmış bu arada sonra imzami atıp kimligimi alıp çıktım. Ama kesinlikle rahat olun kasmayin kekelemeyin net cvp verin uzun muhabbetler yapmayın komisyon ard arda cok soru soracaktır sizi tartmak icin sizin hatta cvplamak icin bile firsatiniz olmuyor cunki hizli soruyorlar o yuzden net cvp verin uzatirsaniz sıkılabilirler Her şey cok rahattti polislerimiz ve komisyon cok iyilerdi. O anları yasamaniz lazim güzel anlardı. Allah gönulden isteyen herkese nasip etsin.

TeamCoco
Aday Memur
22 Mayıs 2017 11:12

Mülakat deneyimi mi anlatıyor yoksa öğüt mü veriyor belli değil.

smnylmz
Aday Memur
22 Mayıs 2017 12:23

Mülakatta ne giydiniz ?

Erpn55
Aday Memur
22 Mayıs 2017 12:40

Kumas pantolon gömlek

smnylmz, 7 yıl önce

Mülakatta ne giydiniz ?

algos123
Genel Müdür
22 Mayıs 2017 12:54

Hakkınızda hayırlısı olsun

Ice.Man.
Kapalı
22 Mayıs 2017 12:56

paylaşım için teşekkür ederim

mülakat sorunuz neydi yazabilir msnz?

rlmz
Kapalı
22 Mayıs 2017 18:21

Ön sağlıktaki renk körlüğü testi nasıl oluyor kitabımı okutuyorlar yoksa uzaktan mı bakıyoruz?

Erpn55
Aday Memur
22 Mayıs 2017 18:22

Demokrasi nedir?

Ice.Man., 7 yıl önce

paylaşım için teşekkür ederim

mülakat sorunuz neydi yazabilir msnz?

Erpn55
Aday Memur
22 Mayıs 2017 18:23

Kitabı masada gösteriyorlar dik durup okuyosun işte

rlmz, 7 yıl önce

Ön sağlıktaki renk körlüğü testi nasıl oluyor kitabımı okutuyorlar yoksa uzaktan mı bakıyoruz?

Toplam 8 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi