Editörler : "eskiyara"Pangaea

ashil13
Genel Müdür
05 Haziran 2017 01:55

2 hafta başka yerde seminer alınacaksa eğer seminere ne gerek var? toptan kladırılsın onlar da kurtulsun biz de...

vozer
Memur
05 Haziran 2017 15:17

Madem bu seminer denen gereksiz olay yüzünden okula gideceğiz bari seneye yaptıracakları tüm Kurum standartları, anketler gibi ne kadar lüzumsuz iş varsa yaptırsınlar seminerlerde de 2017-1018 eğitim öğretim yılında bunlarla uğraşmak yerine kendimizi eğitime verelim.

edebicihan
Memur
05 Haziran 2017 19:39

Hocam kendi okuluna dilekçe veriyorsun şu ilde /ilçede yaşlanalım diye. Okulun sana bir yazı veriyor,bizim okul öğretmeni diye. Sonra semineri almak istediğin il/ilçe mem gidiyorsun bir dilekçede orda yazıyorsun. Ordan sana eşdeğerlikte okul seçmen isteniyor. Anadolu lisesinde çalışıyorsan Anadolu, Kız meslekse kız meslek gibi. Sonra okula gidiyorsun. Oraya ismin yazıyla gidiyor. Bir de bizim okul idaresi (çok beceriklidir!) seminer aldığına dair bir de yazı istemişti benden. Seminer bitince de puantajı okula fax ya da watsaptan atıyorsun

sipsa26, 7 yıl önce

Arkadaşlar ilk defa kendi memleketimde semineri almak istiyorum.ilk hafta ben rapor alacağım.2.hafta için memleketimde semineri yapmak için ne gibi islem yapıyoruz.memleketimdeki ilce milli egitim mudurlugune mi dilekçe veriyoruz.kendi okuluma herhangi bir dilekce verecek miyiz.yani tekrar görev yaptigim okula gidecek miyim herhangi bir işlem için

Elaagül
Memur
05 Haziran 2017 23:38

İstanbul Anadolu yakasında ikametgah ettiğim x ilçesindeki okulda seminer alabilir miyim?çalıştıgım okul başka bir ilçeDe

Elaagül
Memur
05 Haziran 2017 23:39

Okulda Anadolu yakasında başka bir ilçede

uyeuyeuye
Aday Memur
06 Haziran 2017 07:12

Ortaokulda ingilizce öğretmeniyim. Bir ilkokulda seminer alabilir miyim?illa ki ortaokul mu olmalı? ???

Elaagül
Memur
06 Haziran 2017 12:22

Editör cevap verse keşke:(

elsis
Aday Memur
06 Haziran 2017 14:28

Uygulamalarda farklılıklar var demek ki hocam standart birşey getirseler kafa karışmayacak. Hatta denk okul bile değildi benim ki. Yani meslekçiyim diye meslek lisesine gittim halk eğitimde çalışmama rağmen, o okulda alanım bile yoktu. Ama hiç bir sıkıntı yaşamadım.

edebicihan, 7 yıl önce

Hocam kendi okuluna dilekçe veriyorsun şu ilde /ilçede yaşlanalım diye. Okulun sana bir yazı veriyor,bizim okul öğretmeni diye. Sonra semineri almak istediğin il/ilçe mem gidiyorsun bir dilekçede orda yazıyorsun. Ordan sana eşdeğerlikte okul seçmen isteniyor. Anadolu lisesinde çalışıyorsan Anadolu, Kız meslekse kız meslek gibi. Sonra okula gidiyorsun. Oraya ismin yazıyla gidiyor. Bir de bizim okul idaresi (çok beceriklidir!) seminer aldığına dair bir de yazı istemişti benden. Seminer bitince de puantajı okula fax ya da watsaptan atıyorsun

bilişelim
Şef
06 Haziran 2017 15:41

1 hafta kendi okulumuzunda kalınca, eğitim sistemi kalkıncak herkese bi aydınlanma gelcek

Hemoolsunhembuolsun
Aday Memur
07 Haziran 2017 18:27

Halk eğitim merkezlerindeki öğretmenleri de kapsıyor mu ilk hafta sonrasını farklı il ve ilçede seminer alma durumu? Yazıda okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim okullarındaki öğretmen ve yöneticiler demiş.

Toplam 50 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi