Editörler : supporters.

some.one.else
Aday Memur
11 Haziran 2017 12:13

Toplu yazılalim indirim alalım arkadaşlar ben de yazilacagim

Bulutunannesi, 7 yıl önce

ANKARADAYIZ. KPSS ALAN DRSHANESİ ARIYORUZ

Bulutunannesi
Aday Memur
11 Haziran 2017 15:19

Hocam bilgi öğrenince yazar mısınız?

Alageyik2017, 7 yıl önce

Themis için hukuk, maliye ve muhasebesi iyi diyorlar acaba iktisatta da iyiler mı, kısa zamanda gidip görüşeceğim ama buradaki arkadaşların dürüst fikirleri De önemli. Lütfen reklamcılar yazmasın arkadaşlar. Burada kısa vadeli olarak paramızı belki veriyoruz dershanelere ama uzun vadede de hayatımızı belirleyecek bir yola giriyoruz. İnsanların hakkına giriyorsunuz şu mübarek Ramazan'da. Rica ediyorum yapmayın günah. Gerçekten bu dershane işlerini deneyimleyen arkadaşların yorumlarına ihtiyacımız var, lütfen. Şimdiden teşekkürler.

Bulutunannesi
Aday Memur
11 Haziran 2017 15:20

Olur hocam

some.one.else, 7 yıl önce

Toplu yazılalim indirim alalım arkadaşlar ben de yazilacagim

Alageyik2017
Aday Memur
11 Haziran 2017 16:52

Evet yazacağım inşallah görüştükten sonra tekrar.

some.one.else
Aday Memur
11 Haziran 2017 20:05

Siz bir yere karar verdiniz mi?

Olur hocam

Bulutunannesi
Aday Memur
11 Haziran 2017 23:55

Hayır hocam 13 dershane gezdik yıllar önce bir dershane mağduriyeti yaşamıştık. Cesaret edemedik. Themisin iktisatları hakkında olumlu yorum almadık. Ama hiçbi dershanenin 4 alanı da iyi değil birinden birini feda etmek lazım :(

some.one.else, 7 yıl önce

Siz bir yere karar verdiniz mi?

umutsuzgenç
Şube Müdürü
26 Temmuz 2017 12:51

Görüştüğünüz dershaneler oldu mu arkadaşlar? data mı kuzey akademi mi sizce?

Siyasallı71
Aday Memur
26 Temmuz 2017 13:07

Ben themise gittim geçen sene bi kaç konuya yazdım dersane hakkındaki görüşlerimi

Hayır hocam 13 dershane gezdik yıllar önce bir dershane mağduriyeti yaşamıştık. Cesaret edemedik. Themisin iktisatları hakkında olumlu yorum almadık. Ama hiçbi dershanenin 4 alanı da iyi değil birinden birini feda etmek lazım :(

sebnemyakin
Yasaklı
26 Temmuz 2017 20:33

Kuzey Akademi Ankara'da sistemi,hocası,kampları,özel etütleri vb..Türkiye birincisi'de çıkarmış tavsiye edebileceğim bir dershane,yüzyüze görüşmek en mantıklısı tabi,yeni açılan dershanelerle görüşmek lazım tabi

sebnemyakin
Yasaklı
26 Temmuz 2017 20:35

Saf değiştiren, yorum olmuş hayırlısı olsun TROLLER İŞ BAŞINDA BAKIYORUZ

Alageyik2017, 7 yıl önce

Themis için hukuk, maliye ve muhasebesi iyi diyorlar acaba iktisatta da iyiler mı, kısa zamanda gidip görüşeceğim ama buradaki arkadaşların dürüst fikirleri De önemli. Lütfen reklamcılar yazmasın arkadaşlar. Burada kısa vadeli olarak paramızı belki veriyoruz dershanelere ama uzun vadede de hayatımızı belirleyecek bir yola giriyoruz. İnsanların hakkına giriyorsunuz şu mübarek Ramazan'da. Rica ediyorum yapmayın günah. Gerçekten bu dershane işlerini deneyimleyen arkadaşların yorumlarına ihtiyacımız var, lütfen. Şimdiden teşekkürler.

hukuk2017temiz
Yasaklı
26 Temmuz 2017 20:41

Monopol,Kuzey Akademi,Pegem gibi çok iyi dershanelerde var görüşmekte fayda var derim .....

ayşcn10
Aday Memur
26 Temmuz 2017 23:32

ankara kariyer ile ilgili bilgisi olan arkadslarım varmı

Siyasallı71
Aday Memur
27 Temmuz 2017 00:06

Ya yeter lanet olsun kuzeyine yeter ya.işin gücün yok mu arkadaş.sanahtan akşama pc başında 10-20 hesapla memurlar nette takılıyorsun.yeteeeeeeer.bu kadar yalan dolan reklam yapacağına git dersaneni düzeltmeye uğraş.bilgi almak için girdiğim şu platformun içine ettiniz.bilgi hariç herşey var

sebnemyakin, 7 yıl önce

Kuzey Akademi Ankara'da sistemi,hocası,kampları,özel etütleri vb..Türkiye birincisi'de çıkarmış tavsiye edebileceğim bir dershane,yüzyüze görüşmek en mantıklısı tabi,yeni açılan dershanelerle görüşmek lazım tabi

hakanç06
Aday Memur
27 Temmuz 2017 17:40

https://www.sikayetvar.com/kuzey-akademi-soylenenler-gercek-degil

Kuzey Akademi̇ Söylenenler Gerçek Değil!

Kuzey Akademi DGS kursuna yazıldım bu yıl sözde DGS koordinatörü kayıtesnasında 10?15 kişilik sınıflar sınırsız etüt imkanı sayısal sınıf olacağını söylediler,ola ki kayıt sildirmek istediğimizde ileri ki zaman da kitap ve girdiğimiz derslerin ücretini ödeyerek kayıt silinebileceğini söylemişlerdi ama gel gelelim kayıt sildirmek istediğimizde doktor raporu istiyorlar,kayıtsilmiyorlar verilen hiçbir söz yerine getirilmiyor,sadece lafta kalıyor sözde dersprogramı veriliyor ama hoca 1 saat gecikiyor,söylendiğinde de üste çıkmaya çalışıyor "beğenmiyorsan git" deniyor.

https://www.sikayetvar.com/kuzey-akademide-verilen-sozlerin-tutulmamasi

Kuzey Akademi'de Verilen Sözlerin Tutulmaması.

2016 DGS / KPSS için kayıt oldum kayıt olurken 2 etüt hocası ve istediğimiz zaman etüt alabileceğimi söylediler. Gelelim dersler başladı hiçbir etüt hocası yok hocalar kafasına göre tatil veriyor kafasına göre ders koyuyor ders programı yok konuları yetiştiremeyince günde 2 konu anlatarak geçiştirmeye çalışan hocalar, 1 ay boyunca başlamayan dersler.

BİR DERSHANENİN GERÇEK YÜZÜNÜ ÖĞRENMEK İSTİYORSANIZ BURALARDAN

ARAŞTIRMA YAPABİLİRSİNİZ!!!

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi