Editörler : F16 Gökçen
31 Mayıs 2017 15:38

Ydscenter mı remzihocamı

YDS ye hazırlanacağımda karar veremedim. İkisi hakkındada çok bilgim yok.Bilgisi olan arkadaşlar yazabilirmi acaba.Hangisi daha faydalı olur sizce.

solmazzzz
Aday Memur
31 Mayıs 2017 18:19

Lütfen bilgisi olan varsa cvp yazsın.

fertugral
Aday Memur
31 Mayıs 2017 21:20

ben facebook'tan böyle bir site buldum burada bir kısım yds dersleri ücretsiz olarak veriliyor. ama sanırım geri kalan kısmı için kaydolmanız gerekiyor. şu an için 12. derse kadar geldim gayet güzel anlatılıyor. bence siz de buradan faydalanabilirsiniz.

4Justie
Aday Memur
31 Mayıs 2017 21:34

Ben remzi hocadan kayıttan ders aldım ve çok memnun kaldım size de önerebilirim ama şunu da söylemek isterim anlatım tarzı biraz farklı önceden biraz fikir sahibi olmak istiyorum derseniz google remzi hoca yaz kendi sitesi gelecektir buradan link vermek doğru olur mu olmaz mı bilemediğim için linki atmadım. Sitesinde ücretsiz dene kısmı var orada örnek dersleri var her grup için en az 1 ders videosu var. diğer dediğinizi bilmiyorum o yüzden yorum yapamam. İyi ya da kötü diyemem benim remzi hoca ile ilgili tecrübem var. size ufak bir önerim bu yds-yökdil sürecinde sabırlı olun ve düzenli çalışmaya gayret edin şimdiden başarılar dilierim.

cyhndmrl
Aday Memur
29 Haziran 2017 12:46

eğer herhangi birine karar verip buraya memnuniyetinizi veya şikayetlerinizi aktarırsanız daha sonra okuyanlar için çok faydalı olacaktır.

yusuf88sanli
Aday Memur
08 Temmuz 2017 18:39

Ben online yds center ın kurslarına katılmıştım ve 40 olan puanımı ikiye katladım 82,5 aldım nisan sınavından. Kesinlikle bol bol övgüyü hakeden bir kurum.

candeniz156
Aday Memur
08 Temmuz 2017 21:24

hocam bu işi en profesyonel yapan kurum, ankara dil akademisidir. kendi yayınları ile, kelime

okuma çalışmları ile sizi süper hazırlarlar sınava.

MustafaBeyy
Aday Memur
08 Temmuz 2017 21:30

Arkadaslar merhaba elinde yds center uyeligi olupta kullanma ihtiyaci kalmayanlar uyeligini bana verebilir mi cok ihtiyacim var yardim etmek isteyen varsa ilgilenen arkadaslar mesaj atarsa sevinirim

22 Temmuz 2017 18:40

3 farklı kursa gitmiş biri olarak tabiki de online yds center.

MustafaBeyy, 7 yıl önce

Arkadaslar merhaba elinde yds center uyeligi olupta kullanma ihtiyaci kalmayanlar uyeligini bana verebilir mi cok ihtiyacim var yardim etmek isteyen varsa ilgilenen arkadaslar mesaj atarsa sevinirim

03 Ağustos 2017 11:41

ben yds center a kaydoldum nisan dönemi için ama şimdiden de ilgilenmeye başladılar öğrenci uzaktan nasıl çalıştırılır biliyorlar gerçekten..

nouma34
Aday Memur
13 Ağustos 2017 12:37

bence online ortamdan eğitim almak bir kursa gidip eğitim almanın yanında çok daha dezavantaj çünkü hoca ile birebir diyalog kurup anlamadığın soruları sormak varken internet ortamında bu pekte mümkün değil. ben yds için ilm'ye gitmiştim ve çok memnun kaldım sınavdan da 78 aldım. eğer yds kursu düşünüyorsanız istanbul lisan merkezini tavsiye edebilirim.

ozgursarsilmaz
Aday Memur
10 Ocak 2019 16:55

bence yds kursunda en iyisi online yds center. öğrenci ile diyalogları öğrenci takipleri, sınav takipleri, hepsini yapıyorlar ben aldığım eğitimden çok memnun kalmıştım. sizlere de tavsiye ederim

16 Ocak 2019 11:58

puanınız kaçtı acaba

ozgursarsilmaz, 5 yıl önce

bence yds kursunda en iyisi online yds center. öğrenci ile diyalogları öğrenci takipleri, sınav takipleri, hepsini yapıyorlar ben aldığım eğitimden çok memnun kalmıştım. sizlere de tavsiye ederim

efsuneva
Aday Memur
16 Ocak 2019 12:27

More Than Reading öneririm

ozgursarsilmaz
Aday Memur
29 Ocak 2019 12:29

76,25ti puanım

enesercan44, 5 yıl önce

puanınız kaçtı acaba

29 Ocak 2019 15:26

Online eğitim almak örgüne göre maddi manevi mantıklı

ozgursarsilmaz
Aday Memur
29 Ocak 2019 16:17

aynen bence de. bi kere zamandan tasarruf. her seferinde derslere yetişmek katılmak için işten izin alma derdi yok :D

12 Şubat 2019 12:41

online yds centerdan alıyorum kurs bu dönem için, memnunum şu an için herhangi bir sıkıntı olmadı

Toplam 17 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi