Editörler : ayşegül bgm
11 Haziran 2017 13:09

2017/5 Tercih verip aynı anda üniversite hastanesine başvurma

Arkadaşlar merhaba ;Size bi sorum olucak izninizle ;

Ben bu atamada pek umudum olmasa sa 2017/5 için tercih vericem fakat şuan bulunduğum ildeki üniversite hastanesi de 4bli alın yapıyor oraya da başvurucam .

Olmaz da hadi oldu diyelim ; kpss 2017/5 tercihlerimden biri tuttu ve soruşturmaya düştüğüm tam o sırada üniversite hastanesine de kabul edildim . E haliyle bulunduğum ilde kalmak isteyeceğimden üniveraite hastanesinde çalışmayı seçerim bu durumda sorum şu :

2017/5 de atanmış göründüğüm için üniversite hastanesinde başlamam problem olur mu ?

Ya da herhangi bi cezai durumla karşılaşır mıyım?

bilgilendirirseniz çok sevinirim teşekkürler .

pssikologumben
Aday Memur
11 Haziran 2017 15:08

bakanlığa evrak teslimi yapmazsan bir şey olmaz

hemsireninbirisi
Aday Memur
11 Haziran 2017 17:56

Teşekkür ederim bilgilendirdiğiniz için ????

pssikologumben, 7 yıl önce

bakanlığa evrak teslimi yapmazsan bir şey olmaz

MtmS0008
Kapalı
11 Haziran 2017 18:23

Nasıl bir şey olmaz ya bakanlikla üniversite bir değil. Üniversiteye evraklarını vermezsen yerine yedek çağırırlar belki bir şey olmaz. Ama bakanlığa evrak vermezsen bir yıl boyunca atanamazsin. Tercih verip atansan bile göreve başlayamazsin soruşturmalarda elerler.

MtmS0008
Kapalı
11 Haziran 2017 18:27

Neyse ben bilmiyorum net kusura bakmayın yanlış yönlendirmek istemem.

Koyunkesen
Kapalı
11 Haziran 2017 18:48

Ben de öyle biliyorum

MtmS0008, 7 yıl önce

Nasıl bir şey olmaz ya bakanlikla üniversite bir değil. Üniversiteye evraklarını vermezsen yerine yedek çağırırlar belki bir şey olmaz. Ama bakanlığa evrak vermezsen bir yıl boyunca atanamazsin. Tercih verip atansan bile göreve başlayamazsin soruşturmalarda elerler.

hemmltm
Aday Memur
11 Haziran 2017 18:48

Dogru söylemissin. Univ kendi personeli olarak kalmayı secersen atandigin halde 1yil ceza alırsın net

hemsireninbirisi
Aday Memur
11 Haziran 2017 19:56

Kusura bakmayın ben yeni mezun sayılırım bu konularda pek bilgim yok o yüzden sormak istedim .

Fakat zaten cezayı kamu hastaneler birliğine tekrar tercih veremeyerek almış olmuyor muyum ?

E üniversiteye işe başlarsam zaten tekrar tercih vermesem de fark etmez ki öyle değil mi ?

Zaten işe girmiş oluyorum diye düşündüm ben yardımcı olabilecekler varsa lütfen çok ihtiyacım var

hemmltm, 7 yıl önce

Dogru söylemissin. Univ kendi personeli olarak kalmayı secersen atandigin halde 1yil ceza alırsın net

RealBetisCenaBetis
Daire Başkanı
11 Haziran 2017 21:32

şimdi 4-bli bi yerde başlarsan diğer yere tercih yapsanda sıkıntı olmaz ama kul hakkına girer tabi sadece şunu yaparsan senin başın derde girer:4-b li üniversitede başlarsın sonra 2017-5 de atanırsın ve üniversiteden çıkıp 2017-5 ile atandığın ildede başlangıç yaparsan bunu gören personel girişini yapmaz yada daha sonradan farkedilirse hem işten atılma hemde meslekten men edilmeye kadar gider

hemsireninbirisi, 7 yıl önce

Kusura bakmayın ben yeni mezun sayılırım bu konularda pek bilgim yok o yüzden sormak istedim .

Fakat zaten cezayı kamu hastaneler birliğine tekrar tercih veremeyerek almış olmuyor muyum ?

E üniversiteye işe başlarsam zaten tekrar tercih vermesem de fark etmez ki öyle değil mi ?

Zaten işe girmiş oluyorum diye düşündüm ben yardımcı olabilecekler varsa lütfen çok ihtiyacım var

hemsireninbirisi
Aday Memur
11 Haziran 2017 21:58

Yok kimsenin hakkına girmek değil niyetim zaten 2017/5te atanma ihtimalim de yok ama benimki aman hadi olursa nolur diye merak .

Zaten üniversite hastanesi olursa inş kpss 2017/5 de atansam da gitmem hiçbiyere

RealBetisCenaBetis, 7 yıl önce

şimdi 4-bli bi yerde başlarsan diğer yere tercih yapsanda sıkıntı olmaz ama kul hakkına girer tabi sadece şunu yaparsan senin başın derde girer:4-b li üniversitede başlarsın sonra 2017-5 de atanırsın ve üniversiteden çıkıp 2017-5 ile atandığın ildede başlangıç yaparsan bunu gören personel girişini yapmaz yada daha sonradan farkedilirse hem işten atılma hemde meslekten men edilmeye kadar gider

raziy
Kapalı
11 Haziran 2017 22:03

Bende basvuracagim uni hastanesine ikisinin sonucuda ayni hafta aciklanacak gibi devlete atanirsam uni dekine gitmem

Smsnhemşire
Aday Memur
15 Haziran 2017 16:27

Bende 2017/5 tercih verdikten sonra kendi ilimdeki üni nin alıma çıktığını gördüm.2017/5 te atansam bile kendi ilime Çıkma ihtimali çok düşük.sonuç açıklandığında evrakları teslim etmesem yine de ceza alırmıyım

Smsnhemşire
Aday Memur
15 Haziran 2017 16:30

Buarada Evliyim çocuğumda var atandığımda Eş durumu yapmayı düşünüyordum o zamanda bir belkide iki yıl ayrı kalıcaz amacım kul Hakkı yemek değil bende iki senedir bekliyorum

Toplam 12 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi