Editörler : hopaliSafak Vaktii
12 Haziran 2017 00:48   

Az zaman kaldı

Arkadaşlar çok az zaman kaldı KPSS sonuçlarının açıklanmasına stres heyecan vs nedir durumlar :/

12 Haziran 2017 01:04

Basketbolcu13
Aday Memur

Valla heyecanla bekliyorum sürekli ÖSYM sitesine bakiyorum :/

12 Haziran 2017 01:29

Çıkılaps
Aday Memur

16sında açıklanmıyor mu hocam :)

12 Haziran 2017 01:56

akt90
Memur

Valla git gide stres artıyor bende heycanla bekliyorum sürekli sorulara göz atıp netlerimi tekrar tekrar netleştirmeye çalışıyorum ama 114-117 net arası kurtarır mı ne olur ne olmaz sürekli analiz yapmaya çalışıyorum ( beden eğitimciyim)

12 Haziran 2017 01:57

SBF54
Aday Memur

16 haziran saat 16 gibi açıklarlar. Sıralamaları bekleriz artık 2 ay.

12 Haziran 2017 01:57

akt90
Memur

16 haziran saat 16 gibi açıklarlar. Sıralamaları bekleriz artık 2 ay.

SBF54, 5 ay önce - Alıntıya git

Sıramalar hemen belli olmuyor mu ?

12 Haziran 2017 01:58

Çıkılaps
Aday Memur

Açıkcası ben sorulara bile bakmadım karıştırabileceğim cevaplarım olabilir daha fena stres yaparım diye :/ hocam sıralamalar sonuçlarla birlikte açıklanmıyor mu :/ nihayetinde puana göre bir sıralama değil mi

12 Haziran 2017 02:00

akt90
Memur

Açıkcası ben sorulara bile bakmadım karıştırabileceğim cevaplarım olabilir daha fena stres yaparım diye :/ hocam sıralamalar sonuçlarla birlikte açıklanmıyor mu :/ nihayetinde puana göre bir sıralama değil mi

Çıkılaps, 5 ay önce - Alıntıya git

Bende öyle olduğunu sanıyorum

12 Haziran 2017 02:02

akt90
Memur

İyi sabırlıymışsınız hocam valla ben açıklanır açıklanmaz ekrana yapıştım .açıklanana kadarda döndü durdu kafamda sorular bitirememiştim sınavı :))

12 Haziran 2017 02:04

Çıkılaps
Aday Memur

İyi sabırlıymışsınız hocam valla ben açıklanır açıklanmaz ekrana yapıştım .açıklanana kadarda döndü durdu kafamda sorular bitirememiştim sınavı :))

akt90, 5 ay önce - Alıntıya git

Bende beden eğitimi bu arada. Hocam ne sabrı ah bi bilseniz içim içimi yiyor stresten 7 kilo verdim:/ tek sıkıntım seçtiğim şıkkı hatırlayamama düşüncesi daha beter strese girerdim :/

12 Haziran 2017 02:10

akt90
Memur

Bende beden eğitimi bu arada. Hocam ne sabrı ah bi bilseniz içim içimi yiyor stresten 7 kilo verdim:/ tek sıkıntım seçtiğim şıkkı hatırlayamama düşüncesi daha beter strese girerdim :/

Hatırlarsınız hocam emin olmadığınızı yanlış işaretleyin doğru gelirsede kaybınız olmaz :) gerçi öğrenseniz be olacak benim netlerim belli aşağı yukarı bende ne olacağını bilmiyorum herkes bir yorum yapıyor kimi diyor kurtarır kimi diyor kurtarmaz kimi kendi dediğini bile anlamıyor ;) kaybınız yok yani

12 Haziran 2017 02:13

Çıkılaps
Aday Memur

Hatırlarsınız hocam emin olmadığınızı yanlış işaretleyin doğru gelirsede kaybınız olmaz :) gerçi öğrenseniz be olacak benim netlerim belli aşağı yukarı bende ne olacağını bilmiyorum herkes bir yorum yapıyor kimi diyor kurtarır kimi diyor kurtarmaz kimi kendi dediğini bile anlamıyor ;) kaybınız yok yani

Ayrıca ben 2010 mezunuyum ama ilk defa hazırlanarak girdim onun da ayrı bir stresi var tabi :/ dediğiniz gibi baksam da bi kaybım olmaz ama işte kendi kendime böyle düşündüm ki az da kaldı :)

12 Haziran 2017 02:14

akt90
Memur

Ayrıca ben 2010 mezunuyum ama ilk defa hazırlanarak girdim onun da ayrı bir stresi var tabi :/ dediğiniz gibi baksam da bi kaybım olmaz ama işte kendi kendime böyle düşündüm ki az da kaldı :)

2014 mezunuyum bende hocam . Sizin duyumlarınız nedir rehber hocalarınızla görüştünüz mü bölümdeki durumlar neymiş ?

12 Haziran 2017 02:16

Çıkılaps
Aday Memur

2014 mezunuyum bende hocam . Sizin duyumlarınız nedir rehber hocalarınızla görüştünüz mü bölümdeki durumlar neymiş ?

Hocam ben dersaneye gitmedim sadede buradaki yorumları takip ediyorum. Güncel kaynaklar videolar denemelerle kendim çalışarak bişeyler yaptık işte. Açıkcası burda da dediğiniz gibi kolay diyen de var zor diyen de. O yüzden nasıl bir sonuç çıkacak kestirmek zor. Siz dersaneye gittiniz mi?

12 Haziran 2017 02:18

akt90
Memur

Hocam ben dersaneye gitmedim sadede buradaki yorumları takip ediyorum. Güncel kaynaklar videolar denemelerle kendim çalışarak bişeyler yaptık işte. Açıkcası burda da dediğiniz gibi kolay diyen de var zor diyen de. O yüzden nasıl bir sonuç çıkacak kestirmek zor. Siz dersaneye gittiniz mi?

Aynı durumdayız hocam iki yılı yüksek lisansta KAYBETTİM.sonra setler ve video dersler.. disiplinli çalışmaya çalıştım çok çok 114-17 net arası yapabildim

12 Haziran 2017 02:20

SBF54
Aday Memur

Hayır hemen açıklanmıyor . Alan sınavları bitmeden açıklanmadan sıralamalar açıklanmıyor çünkü hepsini beraber açıklıyorlar ben en az 2 ay diyorum. Sabretmekten sabır taşına dödük son 1 yıldır. Bu daha başlangıç.

12 Haziran 2017 02:21

akt90
Memur

Forumda eski tarihli konulara gittim çok yoğun ve güzel analizler yorumlar fikir alışverişleri var şuan bakıyorum 3-5 kişi dışında herkeste ölüm sessizliği ... forumun iş bilen reisleri çıksada bizi aydınlatsalar ya :))

12 Haziran 2017 02:22

Çıkılaps
Aday Memur

Aynı durumdayız hocam iki yılı yüksek lisansta KAYBETTİM.sonra setler ve video dersler.. disiplinli çalışmaya çalıştım çok çok 114-17 net arası yapabildim

Hocam ben 6 yıl farklı bir sektörde çalıştıktan sonra mesleğimi yapma hevesi geldi sıfırdan başladım. Bölüm olarak uzağız ayrıca zaten konulara :/ giren çok kişi var buradaki paylaşımlara göre tahmin çok zor kesin olarak puan ve sıralamalar belli olunca bir sonuca varılır.

12 Haziran 2017 02:22

SBF54
Aday Memur

Bir de şu var sene içinde iki kez sıralamalar tekrar güncellendi. Sürekli gerilere gittik sıralamalarda.

12 Haziran 2017 02:23

Çıkılaps
Aday Memur

Hayır hemen açıklanmıyor . Alan sınavları bitmeden açıklanmadan sıralamalar açıklanmıyor çünkü hepsini beraber açıklıyorlar ben en az 2 ay diyorum. Sabretmekten sabır taşına dödük son 1 yıldır. Bu daha başlangıç.

Desenize hocam puanlar açıklandıktan sonra da tahminlerle kendimizi avutucaz:/ Allah sabır versin hepimize ne diyelim

12 Haziran 2017 02:24

akt90
Memur

İşte fikir veren yegane isimlerden birisi... açıklanan puanlar sıralamayı az çok belli edecektir tahminimce hocam ?

Toplam 49 mesaj
ANKET
Hangi operatörü kullanıyorsunuz?