Editörler : Pangaea

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:24

Neye göre peki belli mi ?

SBF54, 7 yıl önce

Bir de şu var sene içinde iki kez sıralamalar tekrar güncellendi. Sürekli gerilere gittik sıralamalarda.

akt90
Şef
12 Haziran 2017 02:26

Açıklandıkça sıramalarda geriye gitmemizin mantığı ne

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:27

Tek mantığı sistemin düzgün işlemediği gibime geliyor yoksa puana göre yapılan sıralama neden değişsin :/

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 02:35

Daha bunu çözememişken yeni bir sistem daha geliyor :)))

kmrbrn
Aday Memur
12 Haziran 2017 09:04

Bende sürekli kpss uzmanı adlı siteyi takip ediyorum aşağı yukarı kestirebilecegimiz tablo veriyor dersane rehberlik hocam la konuştum bana söylediği geçen sene aylarında bir sınav olduğunu düşünüyoruz öğrencilerden de bu yönde geldi kolay diyen öğrenci çok az özellikle Coğrafya ve türkçe çok zorlamis hemen hemen geçen senenin puanları na yakın puanlar gelecek diye tahmin ediyoruz dedi

Cenk911
Kapalı
12 Haziran 2017 09:06

Peki eğitim bilimleri testi için ne diyor hocaniz?

kmrbrn, 7 yıl önce

Bende sürekli kpss uzmanı adlı siteyi takip ediyorum aşağı yukarı kestirebilecegimiz tablo veriyor dersane rehberlik hocam la konuştum bana söylediği geçen sene aylarında bir sınav olduğunu düşünüyoruz öğrencilerden de bu yönde geldi kolay diyen öğrenci çok az özellikle Coğrafya ve türkçe çok zorlamis hemen hemen geçen senenin puanları na yakın puanlar gelecek diye tahmin ediyoruz dedi

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 09:52

Genel sıralama ile branş sıranızı tahmin etmek çok zor. Yüksek puanlar belki tahmin edebilir ama yığılmanın olduğu yerde sıralama o kadar kolay hesaplanmıyor. Bir de sıralamalar sınava girip mezun olmayanlar sonrasan sıralamaya dahil olunca sıralamanız değişiyor. Ben fikir vermem geçen yılki yaşadıklarımı anlatıyorum. Bunlardan yola çıkarak az çok tahmin yürütebiliriz. Herkes tecrübesini paylaşabilir. Geçen yıl gerçekten sıkıntılı bir yıl oldu.

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 09:56

Aynen hocam. Son mülakata girdik şuan mülakat sıralamamız için bile tahmin yapmaya devam ediyoruz. Allah yardımcımız olsun.

Çıkılaps, 7 yıl önce

Desenize hocam puanlar açıklandıktan sonra da tahminlerle kendimizi avutucaz:/ Allah sabır versin hepimize ne diyelim

kmrbrn
Aday Memur
12 Haziran 2017 10:23

eğitim bilimleri içinde çok kolay olmadıgını soylediklerini soyluyor yanı gecen seneki sınavla aynı zorluk seviyesınde oldugunu soyledi

Cenk911, 7 yıl önce

Peki eğitim bilimleri testi için ne diyor hocaniz?

amastrist1
Daire Başkanı
12 Haziran 2017 12:05

Neye az kaldi sonuc ne zaman aciklamacak belli mi

Cenk911
Kapalı
12 Haziran 2017 12:21

Cuma günü açıklanacak

amastrist1, 7 yıl önce

Neye az kaldi sonuc ne zaman aciklamacak belli mi

gibigibi1985
Aday Memur
12 Haziran 2017 12:28

Boşuna heyecan falan yapmayın bunlar daha yıpratıcı sürecin en rahat zamanları.Öabt,mülakat,alım yapılsın diye bekleşmeler sonrasında berbat tercih sistemi derken sinir sistemi kalmayacak maalesef.

hepsi sözleşmeli 6 yıl doğu görevi için.kpss puanınıza bakıpta sakın sevinmeyin sonrası hayal kırıklığı olmasın demedi demeyin.

Companero004
Aday Memur
12 Haziran 2017 13:02

Tek emin olduğumuz bişey var oda eğitim bilimleri yapan iyi puan gelir. Tarih herkes yaptı vatandaşlık güncel herkes yaptı. Coğrafta ve eb yapan özelliklede eğitim yapanlara sapmadan artı 2 3 puan gelebilir. 4 gün kaldı bekleyip görecez. Her zaman da yazdım. Aşırı sessizlik var bu sene. Ben 3 4 yıldır takip ediyprum aşırı derecede yorum yazanlar oluyordu.

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 13:23

Bu sessizlik neden acaba hocam :/

Companero004, 7 yıl önce

Tek emin olduğumuz bişey var oda eğitim bilimleri yapan iyi puan gelir. Tarih herkes yaptı vatandaşlık güncel herkes yaptı. Coğrafta ve eb yapan özelliklede eğitim yapanlara sapmadan artı 2 3 puan gelebilir. 4 gün kaldı bekleyip görecez. Her zaman da yazdım. Aşırı sessizlik var bu sene. Ben 3 4 yıldır takip ediyprum aşırı derecede yorum yazanlar oluyordu.

SBF54
Aday Memur
12 Haziran 2017 13:35

2016 kpss insanları çok yıprattı bu yüzden herkes sessiz 90 alanın bile garantisi yok dolayısıyla herkes tedirgin.

Companero004
Aday Memur
12 Haziran 2017 13:39

Hocam mülakatla alakalı olabilir. Bide geçen sene yüksek alanlar bu sene de sınava girdi. Onlardan illa 2016 kpss puanıyla şimdi atananan bayağa olacak. Buda bizim için iyi bişey. Bide insanlar mülakat var diye fazla kasmamış olabilir. Yani hersey geliyor aklıma bilemiyorum. Çokmu iyi yaptılar da kimse yok bilemiyprum. Onuda 1 2 aya öğrenecez.

Çıkılaps, 7 yıl önce

Bu sessizlik neden acaba hocam :/

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 14:03

Sonuç olarak herşey şuan muallakta bekleyip görmemiz gerekiyor Allah yardımcımız olsun hocam. Bu arada branşlar nedir?

Companero004
Aday Memur
12 Haziran 2017 14:04

Amin inşallah..beden eğt.

Çıkılaps, 7 yıl önce

Sonuç olarak herşey şuan muallakta bekleyip görmemiz gerekiyor Allah yardımcımız olsun hocam. Bu arada branşlar nedir?

Çıkılaps
Memur
12 Haziran 2017 14:09

Bikaç seferdir 10bin atama diyorlar peki bunun artma ihtimali var mı sizce?

Companero004
Aday Memur
12 Haziran 2017 14:22

Seçim var atama var... seçim yok atama yok... fazla sözede gerek yok

Çıkılaps, 7 yıl önce

Bikaç seferdir 10bin atama diyorlar peki bunun artma ihtimali var mı sizce?

Toplam 49 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi