Editörler : Cüneyt Barışoglu
12 Haziran 2017 18:01  

Lisans hemşire 72.69

Maraş antep hatay urfa (ilçeleri) sivas erzurum van ağrı kars istanbullar ve en son şırnak ve silopi hakkari sizce neresi gelir

12 Haziran 2017 20:27

Slck.gk
Aday Memur

_

12 Haziran 2017 20:43

Slck.gk
Aday Memur

Arkadaşlar son güne giriyoruz yorum yapsanızda hatamız varsa düzeltsek

12 Haziran 2017 20:51

hemşosman
Aday Memur

Kardeş maraş antep hatay gelir mi bilemem ama ihtimali düşük Öte ki tercihler yüksek ihtimalle gelir tercihin yanlış diyemeyiz çünkü senin geleceğini belirliyor belki de gelecek bilemiyoruz

12 Haziran 2017 21:39

Gio44
Aday Memur

%90 biri gelir rahat ol

12 Haziran 2017 22:06

Slck.gk
Aday Memur

Kardeş maraş antep hatay gelir mi bilemem ama ihtimali düşük Öte ki tercihler yüksek ihtimalle gelir tercihin yanlış diyemeyiz çünkü senin geleceğini belirliyor belki de gelecek bilemiyoruz

hemşosman, 1 hafta önce - Alıntıya git

En kötü urfa gelir uöarım adanalıyım çünkü

12 Haziran 2017 22:57

MtmS0008
Aday Memur

İnşallah hayırlı ve istediğiniz bir yer ve iş olur sizin için.

12 Haziran 2017 22:59

Slck.gk
Aday Memur

İnşallah hayırlı ve istediğiniz bir yer ve iş olur sizin için.

MtmS0008, 1 hafta önce - Alıntıya git

İnşallah hepimiz için öyle olur umarım

13 Haziran 2017 00:59

BursaOlsaSuperOlur
Aday Memur

ist. yaz ancak gelir

13 Haziran 2017 01:14

hemşosman
Aday Memur

En kötü urfa gelir uöarım adanalıyım çünkü

Slck.gk, 1 hafta önce - Alıntıya git

Kardeş bende adanalıyım bence gelme ihtimali yüksek sana puanın iyi ya hakkında hayırlısı olur inşallah

13 Haziran 2017 01:34

MtmS0008
Aday Memur

ist. yaz ancak gelir

BursaOlsaSuperOlur, 1 hafta önce - Alıntıya git

Zaten yazacağını belirtmiş arkadaş..

13 Haziran 2017 01:52

Muha022
Aday Memur

ist. yaz ancak gelir

BursaOlsaSuperOlur, 1 hafta önce - Alıntıya git

Birşeyden anladığın yok bari insanları yanlış yönlendirme.

Tamam sen nereleri yazdın söyle kimse yazmasında sen bir atan git alemin en akıllısı sensin ya !!!

13 Haziran 2017 02:43

Slck.gk
Aday Memur

Birşeyden anladığın yok bari insanları yanlış yönlendirme.

Tamam sen nereleri yazdın söyle kimse yazmasında sen bir atan git alemin en akıllısı sensin ya !!!

Muha022, 1 hafta önce - Alıntıya git

Sıkıntıya soktu beni şüphe oluşturduok akıllı tercih dedi bana herkes bi bu arkadaş itiraz etti

13 Haziran 2017 02:44

Slck.gk
Aday Memur

Zaten yazacağını belirtmiş arkadaş..

72.8 ile kapatan kanuni sultan süleyman hastamesini bile yazdım bundan daha garanti bişey olabilir mi sizce

13 Haziran 2017 02:45

Slck.gk
Aday Memur

Kardeş bende adanalıyım bence gelme ihtimali yüksek sana puanın iyi ya hakkında hayırlısı olur inşallah

hemşosman, 1 hafta önce - Alıntıya git

Senin puan kaç kardeşim .. umarım yakım yer olur yoksa çok zorlancam eşim ve yeni olacak çocuğum için sürekli dua ediyorum ama hayırlısı

13 Haziran 2017 03:10

MtmS0008
Aday Memur

72.8 ile kapatan kanuni sultan süleyman hastamesini bile yazdım bundan daha garanti bişey olabilir mi sizce

İnşallah İstanbul'a gerek bile kalmadan atanirsiniz. Siz bakmayın Bursa olsa süper olur a. Daha önceki zamanlarda da 75'in altı sınava hazırlanmaya başlasın falan diye konuşuyordu daha mezun bile olmadan. Ben de garantilemek için 14 tane İstanbul yazdım. Ama biraz azaltacam bugün doğu ve güneydoğu ilçelerinden yazacam. Yine de açıkta kalmak istemiyorum.

13 Haziran 2017 03:36

Slck.gk
Aday Memur

İnşallah İstanbul'a gerek bile kalmadan atanirsiniz. Siz bakmayın Bursa olsa süper olur a. Daha önceki zamanlarda da 75'in altı sınava hazırlanmaya başlasın falan diye konuşuyordu daha mezun bile olmadan. Ben de garantilemek için 14 tane İstanbul yazdım. Ama biraz azaltacam bugün doğu ve güneydoğu ilçelerinden yazacam. Yine de açıkta kalmak istemiyorum.

İnşallah sizinde benimde gönlümüzce olur

13 Haziran 2017 03:56

MtmS0008
Aday Memur

İnşallah sizinde benimde gönlümüzce olur

İnşallah.

13 Haziran 2017 04:09

Gaydirigubbakhemsire
Aday Memur

Yaşamını şartlarını bilemem akıl vermek gibi olmasın ama anladığım kadarıyla evlisin ve bebek bekliyosun ayrıca eşinden ayrı şehir yazacaksın neden kendine bu kadar eziyet ediyorsun eşinin maddi durumu çokmu kötü 1 yıl kpss çalışıp daha iyi puan almaya çalışsan ..ablamdan biliyorum bebek büyütmek zorlu bir süreç ve bu yükü tek başına yüklenme ..sonuçta onun birde babası var degilmi

13 Haziran 2017 04:10

Gaydirigubbakhemsire
Aday Memur

Birde bence esinin olduğu il neresiyse oraya atanirsin bence yazdiklarin illere puanin yeter diye düşünüyorum...bundan sonra bir sözleşmeli alım daha olacak okur diyolar o zaman kesin istediğin ile atanirsin

13 Haziran 2017 12:24

Serpilkeles
Aday Memur

Arkadaşlar Göztepe eğitim araştırma hastanesinde hemşireyim bu hastaneye atanacak bayan arkadaş olursa ulaşabilirler evim hastaneye yürüme mesafesi 10 dk eşyalı

Toplam 24 mesaj
ANKET
Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü hakkında ne düşünüyor sunuz?