Editörler : Adversarysmtvs
15 Haziran 2017 03:38   

Çorlu kpss alan dershanesi olarak güncel öneri

Merhabalar arkadaşlar.

2016-2017 dönemi kpss a grubundan Çorlu'da dershaneye gidip memnun kalan arkadaşlar sebepleriyle kısa bilgi verebilir mi? Birde şu alanda (atıyorum bir icra iflas hocası var X kişi çok iyiydi...) hocaları iyi diyebileceğiniz kişilerle paylaşırsanız :) Çok şey istediğim biliyorum ama isteyenin bir yüzü... :)))

24 Ağustos 2017 13:53

alisert59
Aday Memur

gecen sene hedef akademi ye gittim her şeyi ile güzeldi kesinlikle tavsiye ederim

28 Ağustos 2017 08:41

kpssFobia
Şef

Ben de çorluda dershane alıyorum yediiklim ve pegem ile görüştüm

Yediiklimin hocaları ankaradan gelecekmiş ve hocaları sırayla çağıracaklarmış

Yani iktisat hocası gelecek iktisat konuları bitene kadar sadece iktisat anlatılacak o gidince mesela maliye hocası gelecek full maliye anlatılacakmış o yüzden pegem daha mantıklı geldi hedef akademi ile hiç görüşemedim siz görüşürseniz bilgi verir misiniz

29 Ağustos 2017 16:11

keydemir
Aday Memur

Yediiklim

05 Eylül 2017 12:30

NurettinToprak
Aday Memur

Yani iktisat hocası gelecek iktisat konuları bitene kadar sadece iktisat anlatılacak o gidince mesela maliye hocası gelecek full maliye anlatılacakmış o yüzden pegem daha mantıklı geldi hedef akademi ile hiç görüşemedim siz görüşürseniz bilgi verir misiniz

kpssFobia, 3 ay önce - Alıntıya git

Hocalar Kpss A grubunda profesyonel anlamda oturmuş bütün kurumlarda sırasıyla gelir anlatır giderler. Sınava kısa bir süre sonra gelip kısa bir tekrar ve soru çözümleri olur. Bu doğru yanlış tartışılabilir. Ancak böyle yapılmasında ki ana sebep bildiğiniz gibi kpss a demek sonuçta üniversite sonrası. Zaten üniversiteyi bitirmiş dolu dolu bir öğrenciye tutup da orta düzey birinden ders aldırmaya kalkarsanız o grup patlar. Kişi ya prof. olacak yada cidden kendini geliştirmiş, yıllarca bu işi yapmış, sorulan sorulara çatır çatır cvp verebilecek düzeyde olacak. Ebe gübe yaparsa sorulan sorular karşısında üni. mezunu bireyler bu kişiyi ne yazık ki tahtaya yapıştırır. Uzun süre kpss - dgs- aless -lys matematik öğretmenliği yapmış biri olarak diyorum bunu. Acı ama gerçek. İstanbul'da olduğu gibi çok dolu kurumlar var mı yok mu Çorlu'da yıl içinde değerlendirirsiniz. Ben farklı bir seçim yapmış olsam da konu kalsın Çorlu'dan hazırlanacak arkadaşlara faydası olması amacıyla.

07 Eylül 2017 15:25

0606abc
Memur

Yorunge akademi ankara da bitti simdi tam kadro corlu da yediiklim adinda devam ediyor. Ayni ekip arkadaslar sakin yediiklime kayit olmayin ayrintili bilgi isteyen forumda yorunge akademi gercekleri adli sayfayi okusun Yorunge bitirdiler simdi sira yediklim adinda insanlari kandirmakta . Yorunge hatadir. Yediklim adinda devam ediyorlar. Sakin dusmeyin ayni hataya Yedikliden geleceginiz icin uzak durun.

07 Eylül 2017 23:09

0606abc
Memur

Yorunge Akademi simdi malum Yediklim bizlerden size gelsin

Dar geldi sana Ankara...

08 Eylül 2017 09:22

0606abc
Memur

Sozde yediklimin sizleri kandirmak icin attigi yalan merak eden o hoca isimlerini tek tek arastirir universitelerden.Hicbiri siyasal fakultesi hocasi degil. Bazilari Akademisyen hic degil. Sadece lisans mezunu hatta olmayanlar var siz hocalari arastirin. Ankara da yorunge kpss nin yaptiklarina bir bakin .Sonra karar verin pisman olmayin. Buarada alan setleri ve gorseller guncel degildir. Eski videolar ve kitaplar kapak ve format degistirip kandirmaya calusyolar. Hic degismiycek bu yorunge ...

İktisadi İdari Bilimler Fakültesi mezunları girer.

KPSS A Grubuna girenler, KPSS B + YDS sınavlarınada girmek zorundalar.

Ders programı ve saat 150 saat İktisat 190 saat Hukuk 60 saat Maliye 60 saat Muhasebe toplamda 460 saat ders.

Ankara Yörünge Akademi Destekli Hocalar

Bu hocalar Siyasal Fakültesi Akademisyenleri olup 15 yılın üzerinde sınav deneyimi olan ve kendi yayınlarının sahibi hocalardır.

Yörünge Akademi Alan Seti + Görsel Eğitim Videoları + 10 Adet Deneme Sınavı

08 Eylül 2017 16:47

BilgeKan88
Aday Memur

Yediiklim ile ilgili bende hiç hoş seyler duymadım gecen yılda kursa kayıt alıp kasımda kurs yapmayacagız demişler bazı arkadaşlarım onlar yüzünden zor durumda kaldılar araştırmalarım sonucu en mantıklısı hedef akademi oldu bende oraya kayıt yaptırdım.

Daha önce oraya giden arkadaşlarımla da konuştum gayet memnunlar zaten hedef dışında a grubu yapan pegem akademi(eski ihtiyaç-evren) var orası ile görüştüğümde de kendisinin tek a grubu kursu olduğunu oraya gitmem gerektiğini vs dedi koskoca insanlar yalan söyleyerek kayıt almaya çalışıyorlar hiç yakıştırmadım sayfalarından kursa gidenlere ulaştım onlarda çok güzel konuşmadılar.

08 Eylül 2017 23:32

0606abc
Memur

Yediiklim ile ilgili bende hiç hoş seyler duymadım gecen yılda kursa kayıt alıp kasımda kurs yapmayacagız demişler bazı arkadaşlarım onlar yüzünden zor durumda kaldılar araştırmalarım sonucu en mantıklısı hedef akademi oldu bende oraya kayıt yaptırdım.

Daha önce oraya giden arkadaşlarımla da konuştum gayet memnunlar zaten hedef dışında a grubu yapan pegem akademi(eski ihtiyaç-evren) var orası ile görüştüğümde de kendisinin tek a grubu kursu olduğunu oraya gitmem gerektiğini vs dedi koskoca insanlar yalan söyleyerek kayıt almaya çalışıyorlar hiç yakıştırmadım sayfalarından kursa gidenlere ulaştım onlarda çok güzel konuşmadılar.

BilgeKan88, 2 ay önce - Alıntıya git

Yediiklim yeni kadrosu ankara dan yorunge akademi kadrosudur. Bizler yorungeye gitmistik. Ne iktisat ne maliye hicbir ders tam zamaninda yapilmadi ve bitmedi. Butun dersler eksik kaldi. Iktisat surekli iptaller oldu. Maliyeci konulari anlatamadi. Sistemleri yoktu. Sonuc olarak ankara da tutanamadilar. Bircok insani magdur edip gittiler. Bu yorunge ekibi sistemsizdir. Simdi kendilerini insanlarin tanimadigi bir ilde siyasal hocasi diye inandirmaya calisyolar. Iktisat maliye anayasa hocalari akademisyen bile degildir. Sadece utku hoca akademisyendir. Utku hoca da siyasalda degildir. Baska bir universitededir. Kisaca corlu ve silivrideki arkadaslar sakin bunlara itibar etmeyin ve inanmayin. Ankara yorunge akademiyi forumdan arastirisaniz yillardir insanlari kandiran sadece ticaret amaciyla dolandiran bu tabela kurumu tanirsiniz. Bunlar ankarada ders bulamayip kucuk illerdeki insanlara yutturuz diye kucumseyen bir 13 yillik marka oldugunu sanan tabela kurumudur.

KPSS ANKARA DA TUTUNAMAYAN YORUNGE AKADEMI SIMDI CORLU SILIVRIDE YEDIIKLIM ADINDA INSANLARI KANDIRMAYA CALISYOR SAKIN INANMAYIN.

SIzler Ankara kadrosundan ders almak istiyorsaniz 4t monopol themis bunlar en kaliteli kadrolarin oldugu yerdir. Bunun disindakilerin Ankara da adi bile yoktur. Bu kurumlardaki hoca isimlerine bakin yediklimin yazdiklari tamamen yalandir. Bizler Ankarada kpss a giden bir grup eski yorunge magduru olarak sizlerinde bu hataya dusmemenizi isteriz.

09 Eylül 2017 21:58

salkımümit
Aday Memur

A grubunda Çorluda aradığını bulman imkansız.prof kaça derse gelir 2. si prof iyiyse neden çorluya gelsin biraz düşün kendin bulacaksın cevabı...

09 Eylül 2017 22:41

0606abc
Memur

A grubunda Çorluda aradığını bulman imkansız.prof kaça derse gelir 2. si prof iyiyse neden çorluya gelsin biraz düşün kendin bulacaksın cevabı...

salkımümit, 2 ay önce - Alıntıya git

Yediiklim yorunge kadrosu akademisyen bile degil . Ezbere almis anlatiklarini saniyolar. Ankara da yediremediler kendi dedikleri gibi tasraya yediririz diye oralara gidiyorlar. Tamamen sistemsiz hepsi. Ayrica prof hicbir yerde ankarada bile girmez. Yuksel bilgili var sadece oda 1 2 saat girer. Ankara da cogu arastirma gorevlisidir. Bunlarin cogu hangi bolum mezunu olduklari belli degil. Iclerinde lisans tamamlayamayan bile var. Bizim sinifta maliye sorularimiz bile cevapliyamiyordu. Sinifta rezil oluyordu. Sonra bize ya tasrada boyle degil aof mezunu zor olmuyor die dalga geciyorlardi. Zaten maliye bildigimizi unutturdu. Iktisat makro batti. Para banka anlatilmadi. Bunlar hoca bile degil .

28 Ekim 2017 20:33

NurettinToprak
Aday Memur

Reklam olmasın diye söylememiştim. Ancak iyi tercih yapmışım ve söylediklerinizi duyunca bilgi vermek amacıyla söylemek istedim şuan. Ben hedef akademiye yazıldım. Öyle sizin anlattıklarınız gibi dolandırıcılık üç kağıtçılık yok en azından. İstanbul bakırköy piyasasında da görmüş olduğum bir iktisat hocası geliyor. Tamam tabi ki mükemmel diyemem ama gayet başarılı. Temeli olmayanlara güzel güzel anlatıyor, olanları da tatmin ediyor. Ben tam performans alamadım. İktisat biraz iyi. Neticede matematik bölümünün verdiği avantaj ile bunu doğal karşılıyorum. Şuan iktisat ve anayasa verilmekte. Anayasa hocasıda gerçekten başarılı. Hazırlanıp geliyor belli. Emek veriyor yani. Sorular falan getiriyor. Eee daha ne yapsın. Gerisi de bizde.

1. Çorlu şartları ve hatta Türkiye şartlarıyla düşünüp biraz pozitif olmak lazım.

2. Yalan dolan yoksa, dolandırıcılık yoksa sizlerin dediği gibi idare ile konuşup bu hoca bir şey vermiyor lütfen değiştirelim diye talep edebilirsiniz.

Toplam 12 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?