Editörler : crops35

slymntgc
Aday Memur
19 Haziran 2017 08:19

97

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

Düşünüyorum ama gelir mi bilmem. Puan kaçtı senin?

wessaurtr
Yasaklı
19 Haziran 2017 09:58

95 üstü puanlar olarak bir whatsapp tercih grubu kuralım bence. Böyle olmuyor.

kahya05
Aday Memur
19 Haziran 2017 10:29

İlk tercihim cok büyük ihtimal karaman olcak hocam. Ayrıca bu hataydaki tahsildar kadrosu hakkinda bilgisi olan var mi? Çalisma şartlari nedir? Hatayi hic bilmiyorum calisilabilecek bir yer midir?

Bernardo1905, 7 yıl önce

İlk tercihim hangisi

wessaurtr
Yasaklı
19 Haziran 2017 12:18

Tahsildar rahat iştir hocam. Masabaşıdır. Hatay Büyükşehir olduğu için o kadronun maaşı da dolgun olur. Açıkçası İstanbul, Karaman düz memurluklardan sonra yüksek puandaki arkadaşların oraya tercih edeceğini düşünüyorum. Ama kurumu arayıp bilgi alabilirsiniz. Genelde bilgi veriyorlar.

kahya05, 7 yıl önce

İlk tercihim cok büyük ihtimal karaman olcak hocam. Ayrıca bu hataydaki tahsildar kadrosu hakkinda bilgisi olan var mi? Çalisma şartlari nedir? Hatayi hic bilmiyorum calisilabilecek bir yer midir?

abdulcanbaz16
Kapalı
19 Haziran 2017 13:46

Hatay güzel şehirdir. Hatta iç anadoludaki şehirlere göre çok güzeldir. Ben de Hatay'ın yüksek kapatacağını düşünüyorum.

kahya05, 7 yıl önce

Suhutlu ahmet uysal
Aday Memur
21 Haziran 2017 02:00

Whatsapp grubu kurdum özelden numaralarınızı yazın alayım

Kagan999
Aday Memur
21 Haziran 2017 02:10

95.63 puan ve 155. Sıradayim. Alanı dalı yok seçince 50 lerde Türkce matematik seçince 100 lerdeyim hangisini baz almam gerekiyor. Memurluk için şans var mı? Düz memurlukta alım 50 civarında 2001 kodlu da.

Hayırlı olsun. İlk sıraya yazdığına atanırsın, ilk sıraya yazdığın kadro tek kişilik kadro olmazsa %100, tek kişilik bir kadro olursa da %90 ilk sıra, %100 ikinci sıra diye tahmin ediyorum.

Bernardo1905
Yasaklı
21 Haziran 2017 02:17

Senin ilk tercihim ne olacak belli mi benim onumdesin sen heralde

Suhutlu ahmet uysal, 7 yıl önce

Bernardo1905
Yasaklı
21 Haziran 2017 02:20

Kardeş bu kadar olumlu konuşma bencede atanırsın ama çok da kolay olmayabilir puanın 97 olaydı çayını yudumla derdim..

Kagan999, 7 yıl önce

95.63 puan ve 155. Sıradayim. Alanı dalı yok seçince 50 lerde Türkce matematik seçince 100 lerdeyim hangisini baz almam gerekiyor. Memurluk için şans var mı? Düz memurlukta alım 50 civarında 2001 kodlu da.

Kagan999
Aday Memur
21 Haziran 2017 02:37

Benim anlamadığım şey sınav sonucu açıklandığında sıralamam 155. Birde güncel sıralama varmış osym aday işlemlerinde bunda da alanı dalı yok diye seçiyorum 50.siraya kadar atiyor ama Türkçe matematik diye işaretleyince 100 Lerde oluyor sıralamam.Hangisini baz alıyorum ben. Atanma ihtimalim biraz zor duruyor dediğiniz gibi..

Bernardo1905, 7 yıl önce

Kardeş bu kadar olumlu konuşma bencede atanırsın ama çok da kolay olmayabilir puanın 97 olaydı çayını yudumla derdim..

wessaurtr
Yasaklı
21 Haziran 2017 07:57

Şahsi tahminim size İstanbul Sakarya Karaman ve Hatay dışında her yer gelebilir.

Kagan999, 7 yıl önce

wessaurtr
Yasaklı
21 Haziran 2017 07:58

Fen bilimleri, alan dal yok ve Türkçe matematik işaretleyip bakın. En doğru yöntem o.

Kagan999, 7 yıl önce

Benim anlamadığım şey sınav sonucu açıklandığında sıralamam 155. Birde güncel sıralama varmış osym aday işlemlerinde bunda da alanı dalı yok diye seçiyorum 50.siraya kadar atiyor ama Türkçe matematik diye işaretleyince 100 Lerde oluyor sıralamam.Hangisini baz alıyorum ben. Atanma ihtimalim biraz zor duruyor dediğiniz gibi..

rapidoo
Şef
21 Haziran 2017 14:33

DHMI YAZCAM

wessaurtr
Yasaklı
21 Haziran 2017 16:35

Mesaj attım

Suhutlu ahmet uysal, 7 yıl önce

abdulcanbaz16
Kapalı
21 Haziran 2017 16:55

Arkadaşlar Zabıta, Memur, Bekçi, Hizmetli maaşı hakkında bilgisi olan var mı? Şartları aynı, hiçbiri büyükşehirde değil. Mahalle bekçisi için 2700 gibi bir şey okudum da, bu şimdi alımı yapılan bekçi için aynı mıdır? Düz memur ne kadar alır, hizmetli ne kadar alır? Çeşitli sitelerde bilgiler var ama, yok derece, yok kademe kafam baya karıştı. Yeni atanınca hangi derece hangi kademe ile başlıyoruz? Bilgi verebilecek olan var mı?

wessaurtr
Yasaklı
21 Haziran 2017 17:58

Derecelerin hepsi kılavuzda yazıyor hocam.

Arkadaşlar Zabıta, Memur, Bekçi, Hizmetli maaşı hakkında bilgisi olan var mı? Şartları aynı, hiçbiri büyükşehirde değil. Mahalle bekçisi için 2700 gibi bir şey okudum da, bu şimdi alımı yapılan bekçi için aynı mıdır? Düz memur ne kadar alır, hizmetli ne kadar alır? Çeşitli sitelerde bilgiler var ama, yok derece, yok kademe kafam baya karıştı. Yeni atanınca hangi derece hangi kademe ile başlıyoruz? Bilgi verebilecek olan var mı?

abdulcanbaz16
Kapalı
21 Haziran 2017 18:21

Evet hocam sonra gördüm. Yahu bir konuda fikrini sorayım. Sence zabıta, memur, bekçi veya hizmetli olarak çalışırken sınavlara gitmek için izin almak sıkıntı olur mu? Mesela Zabıtada olmaz gibi, sonuçta iş arkadaşları var, bir şekilde senin boşluğun kapatılır 2 haftalığına. Hizmetlide de çok sorun olmaz gibi. Ama mesela memurlukta sorun olabilir, bekçide aynı şekilde. Memurlukta sana verilen iş aksar, bekçide yerine bakacak kimse yoksa sorun olur vs. Bununla ilgili hiçbir şekilde bilgi edinemiyoruz. Çok kere okudum "Amire bağlı" diye, olabilir de olmayabilir de diye ama eğitim anayasal hak, bu konuda memurun bir takım hakları olması gerekmez mi?

wessaurtr, 7 yıl önce

Derecelerin hepsi kılavuzda yazıyor hocam.

rabiaa41
Aday Memur
21 Haziran 2017 18:26

Puanım 89.7 sıralamamı bilmiyorum 2001den güzel alım olmuş ama bana sıra gelmez sanırım bir fikri olan var mı

abdulcanbaz16
Kapalı
21 Haziran 2017 18:34

Mümkün değil ne yazık ki. Sıralamam 256 ve emin ölüm tereddütteyim. Önceki atama sırf doğuda kadro vardı ve 95.5 ile kapattı, yani benden 100 sıra önde. Bu atamada o sonraki 100 kişiden tanesi doğuya tercih verse atanamayacağım. 94 altı boşa umutlanmasın bana kalırsa.

rabiaa41, 7 yıl önce

Puanım 89.7 sıralamamı bilmiyorum 2001den güzel alım olmuş ama bana sıra gelmez sanırım bir fikri olan var mı

abdulcanbaz16
Kapalı
21 Haziran 2017 18:36

Emin olun* ve 100 kişiden 7 tanesi olacak, yanlış yazmışım.

Toplam 96 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi