Editörler : crops35

abdulcanbaz16
Kapalı
18 Haziran 2017 16:25

Mesele şu ki arkadaşlar ben de çok umutlanıp hayalkırıklığına uğradım. Bu yüzden gerçekçi fikir paylaşmaya çabalıyorum. Bu sınavda yığılma ön tarafta diğer sınava göre daha fazla. Yani önceki sınavda 91.5 ile 1110. sırada iken, bu 1110 da daha yüksek puan var, 93 falan. Önceki sefer çok az kadro açıldı, gerçek manada. Bu kez ilk atamada 20 vasıfsız, sertifikasız, şimdi 75. İhtimal var gibi elbette ama zor. Kendim için bile çok umutlanmıyorum. Ama forumda bile görüyorsunuz, tercih yapmayacak olan var. Bu ne seviyede olur kestiremiyoruz. Şu gerçek ki Ercişe 95.5 gitti. Ama üstte tercih vermeyip bu tercihte batı illerini yazanlar olacak. Bu yüzden atanacakları 95.5 tan başlatmak mantıklı değil. Ama gene de cizre ve hakkarinin 95 altına ineceğini tahmin ediyorum. Keşke cizreye tercih verebilseydim, biraz daha rahat olurdu kafam.

arzik476, 7 yıl önce

93 puanım var. Özel şart sıkıntısı olmayan her yeri yazıcam. Gelir yahut gelmez deneyecem. En kötü ihtimal son atamaya kadar bir netice.cikar diye düşünüyorum.

arzik476
Şef
18 Haziran 2017 17:48

Benim sıralamam 892, önümde geçen alimda kadrosu açılmış atanma durumu olan 210 kadar sağlıkçı mevcut idi. Geçen atamada yerleşenler ile meslek lisesi kadrolarini tercih edenlerri kaba taslak hesap edersek bu sayının 300'u geçeceğini tahmin ediyorum, belki fazla da olabilir. Bu yüzden sıralama 500'lere kadar inebilir diye tahmin ediyorum, bu yüzden alım böyle devam ederse son atamaya kadar rahat bir şekilde yerleşirim diye düşünuyorum. Tabi hesaba katmadigimiz faktörler de olabilir. Görücez...

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

Mesele şu ki arkadaşlar ben de çok umutlanıp hayalkırıklığına uğradım. Bu yüzden gerçekçi fikir paylaşmaya çabalıyorum. Bu sınavda yığılma ön tarafta diğer sınava göre daha fazla. Yani önceki sınavda 91.5 ile 1110. sırada iken, bu 1110 da daha yüksek puan var, 93 falan. Önceki sefer çok az kadro açıldı, gerçek manada. Bu kez ilk atamada 20 vasıfsız, sertifikasız, şimdi 75. İhtimal var gibi elbette ama zor. Kendim için bile çok umutlanmıyorum. Ama forumda bile görüyorsunuz, tercih yapmayacak olan var. Bu ne seviyede olur kestiremiyoruz. Şu gerçek ki Ercişe 95.5 gitti. Ama üstte tercih vermeyip bu tercihte batı illerini yazanlar olacak. Bu yüzden atanacakları 95.5 tan başlatmak mantıklı değil. Ama gene de cizre ve hakkarinin 95 altına ineceğini tahmin ediyorum. Keşke cizreye tercih verebilseydim, biraz daha rahat olurdu kafam.

abdulcanbaz16
Kapalı
19 Haziran 2017 02:53

Her şey gönlünce olsun, herkese duamda yer veriyorum, hakkımızda hayırlı olan gönlümüzde kabul görsün inşallah.

arzik476, 7 yıl önce

Benim sıralamam 892, önümde geçen alimda kadrosu açılmış atanma durumu olan 210 kadar sağlıkçı mevcut idi. Geçen atamada yerleşenler ile meslek lisesi kadrolarini tercih edenlerri kaba taslak hesap edersek bu sayının 300'u geçeceğini tahmin ediyorum, belki fazla da olabilir. Bu yüzden sıralama 500'lere kadar inebilir diye tahmin ediyorum, bu yüzden alım böyle devam ederse son atamaya kadar rahat bir şekilde yerleşirim diye düşünuyorum. Tabi hesaba katmadigimiz faktörler de olabilir. Görücez...

Koçakere
Yasaklı
19 Haziran 2017 08:42

Bu 82,41 zabıtalık itfaiyecilik gelir mi inşallah bu alımdan

wessaurtr
Yasaklı
19 Haziran 2017 08:43

Gelmez hocam. Hatta imkansız gibi bir şey.

Koçakere, 7 yıl önce

Bu 82,41 zabıtalık itfaiyecilik gelir mi inşallah bu alımdan

Koçakere
Yasaklı
19 Haziran 2017 08:57

Ben ne yapayım kardeşim ne önerirsiniz ilk girişim bir şey bilmiyorum ama nasipte varsa gelir kardeşim belli olmaz Allah büyük

wessaurtr, 7 yıl önce

Gelmez hocam. Hatta imkansız gibi bir şey.

wessaurtr
Yasaklı
19 Haziran 2017 13:23

Sıkı çalışıp 2018'de 95 üstü yaparsınız. Onun dışında yapacak tek şey açıktan alımlara yönelmek olur. Ben de ilk kez öğrenilecek pek bir şey yok.

Koçakere, 7 yıl önce

Ben ne yapayım kardeşim ne önerirsiniz ilk girişim bir şey bilmiyorum ama nasipte varsa gelir kardeşim belli olmaz Allah büyük

Koçakere
Yasaklı
19 Haziran 2017 13:44

Ne gibi adalet bakanlığı gibi mi

wessaurtr, 7 yıl önce

Sıkı çalışıp 2018'de 95 üstü yaparsınız. Onun dışında yapacak tek şey açıktan alımlara yönelmek olur. Ben de ilk kez öğrenilecek pek bir şey yok.

abdulcanbaz16
Kapalı
19 Haziran 2017 13:51

Kardeş sen belli ki trollsün. Senin amacın bilgi almak falan değil. Yoksa her soruna elli defa aynı cevaplar verildi. Burada insanlarla dalga geçmeye utanmıyor musun? Ayıptır yahu, vallahi ayıptır. İnşallah yönetici falan birileri seni şuradan engeller de kurtuluruz.

Koçakere, 7 yıl önce

Kartalahmet
Aday Memur
19 Haziran 2017 13:53

Aynen öyle , amaci mi farklı anlama sorunu mu var allah a havale artik

abdulcanbaz16, 7 yıl önce

Kardeş sen belli ki trollsün. Senin amacın bilgi almak falan değil. Yoksa her soruna elli defa aynı cevaplar verildi. Burada insanlarla dalga geçmeye utanmıyor musun? Ayıptır yahu, vallahi ayıptır. İnşallah yönetici falan birileri seni şuradan engeller de kurtuluruz.

wessaurtr
Yasaklı
19 Haziran 2017 15:04

Kaldırım mühendisliği gibi. İçişleri Bakanlığına bağlı oluyorlar.

Koçakere, 7 yıl önce

nerdesiniz
Aday Memur
19 Haziran 2017 22:16

89 kolarifercılk olur mu dersiniz . BelgeM

Hazır bir de icra sonuçlarini bekliyorum .

İkisi cakisacak . Bir sıkıntı olur mu

Taiga
Memur
20 Haziran 2017 00:16

Kalorifercilik gibi sertifika, ehliyet vb. isteyen kadroların kaç puanla kapatacağı belli olmaz. Sertifikası olmadığı halde yazan şerefsizler olmasa bir umut var bence. Ben de 92.03 puanla bütün kalorifercilikleri yazacağım.

nerdesiniz, 7 yıl önce

89 kolarifercılk olur mu dersiniz . BelgeM

Hazır bir de icra sonuçlarini bekliyorum .

İkisi cakisacak . Bir sıkıntı olur mu

nerdesiniz
Aday Memur
20 Haziran 2017 00:41

Olmayacağı kesinleşti o zaman :)

Toplam 34 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi