Editörler : Mehmet BalciCüneyt Barışoglu
18 Haziran 2017 01:31  

Tarım kredi mülakatları

Arkadaşlar pazartesi günü mülakat listeleri açıklanacak. Bu başlık altında yardımlaşalım. Duyumları olanlar, daha önceki mülakatlara girmiş olanlar deneyimlerini yazsınlar lütfen.

18 Haziran 2017 01:57

Xatuna
Aday Memur

:))

18 Haziran 2017 02:01

zengue37
Memur

Ooo daha pazartesi yi bekle şimdi :) 400 TL masraf yaptım başvuru için boşa gitmese bari işten kovdu adamlar başvuru yapmaya gittiğimi öğrenmişler sıralamaya giremezsem baya üzülürüm sınavdan 77 aldığım dan daha fazla üzülürüm

18 Haziran 2017 02:07

Xatuna
Aday Memur

Ooo daha pazartesi yi bekle şimdi :) 400 TL masraf yaptım başvuru için boşa gitmese bari işten kovdu adamlar başvuru yapmaya gittiğimi öğrenmişler sıralamaya giremezsem baya üzülürüm sınavdan 77 aldığım dan daha fazla üzülürüm

zengue37, 4 gün önce - Alıntıya git

Ya güleyim mi üzüleyim mi anlamadım. İnşAlahemekler boşa çıkmasın

18 Haziran 2017 03:02

Miray1990

Yok artik niye isten kovdular kiii ? Ay vicdansizliga bakar misin tovbe bismillah yani

18 Haziran 2017 09:32

zengue37
Memur

Özel sektör işte ne yapacaksın sen burada çalışırken memur olmaya uğraşıyorsun diye çıkardılar şu mübarek günde zor hayat ev kira geçim vs Allah hakkımız da hayırlısını versin

18 Haziran 2017 12:13

Es-Es16
Aday Memur

Hangi bölgeye başvurdun acaba ?

18 Haziran 2017 13:27

zengue37
Memur

Tekirdağ bölgesine önlisans

18 Haziran 2017 14:15

kekillist
Aday Memur

sosyal medyadaki paylaşımlarınızı da inceleyebiliyolarmış.

18 Haziran 2017 14:24

icewave
Aday Memur

Bende bu isi istiyorum merkezi atamadan daha cok. Ama soyle bi sikinti var. Merkezi tercih vereicem malum mulakatli oldugu icin ne olacaginikestiremem. Diyelim merkezi alim geldi o haldemulakata girebilirmiyim? Merkezi alimdaki kuruma evraklari teslim etmesem?

18 Haziran 2017 14:59

zengue37
Memur

Puanın yanar burası daha geç açıklar mülakatlar Temmuz sonuna kadar devam edecek çünkü

18 Haziran 2017 15:19

kekillist
Aday Memur

Bende bu isi istiyorum merkezi atamadan daha cok. Ama soyle bi sikinti var. Merkezi tercih vereicem malum mulakatli oldugu icin ne olacaginikestiremem. Diyelim merkezi alim geldi o haldemulakata girebilirmiyim? Merkezi alimdaki kuruma evraklari teslim etmesem?

icewave, 4 gün önce - Alıntıya git

hiçbirşey olmaz. merkezi alımdan atanıp işe başlasan bile, mülakata girersin. mülakatı kazanırsan da istersen istifa edip tarım krediye başlarsın.

18 Haziran 2017 15:22

kekillist
Aday Memur

ama şöyle bir durumda var. merkezi atamadan yerleşip tarım kredi için istifa edersen, merkeziden bir kişinin hakkını da yemiş olacaksın.tarım krediden istifa etsen onun yedeği var ama merkezi de yok. çok ikilem bi durum. inşallah hayırlı kararı verirsin.

18 Haziran 2017 16:31

zengue37
Memur

Kekilist ne için sosyal medya bakıyorlar? Onu kazanınca bakmazlar mı

18 Haziran 2017 17:32

icewave
Aday Memur

Off nasil bi duruma dustuk boyle. İlk puan ve siralama aciklandiginda ne kadar mutlu olmustum. Hepsi bosa sevincmis. Herkesin isi cok zor hele adaletci olup 90 ustu alanlar yokmu sac kalmayacak basimizda..

18 Haziran 2017 17:36

Xatuna
Aday Memur

Off nasil bi duruma dustuk boyle. İlk puan ve siralama aciklandiginda ne kadar mutlu olmustum. Hepsi bosa sevincmis. Herkesin isi cok zor hele adaletci olup 90 ustu alanlar yokmu sac kalmayacak basimizda..

icewave, 4 gün önce - Alıntıya git

Dur hocam ya hemen öyle bozma moralini

18 Haziran 2017 19:07

Lina06

Tekirdağ açıklandı puanın kaçtı

18 Haziran 2017 19:08

Lina06

Tekirdağ bölgesine önlisans

Sıralamaya girdiniz tebrikler,darısı bana inş

18 Haziran 2017 19:11

Lina06

Sıralamaya girmenize çok sevindim

18 Haziran 2017 19:24

zengue37
Memur

Evet girmişim çok şükür sıralamaya teşekkürler darısı hepimizin başına inşallah atanırız şu mübarek günlerin hürmetine Allah gönlüne göre versin herkesin

18 Haziran 2017 19:26

Lina06

Evet girmişim çok şükür sıralamaya teşekkürler darısı hepimizin başına inşallah atanırız şu mübarek günlerin hürmetine Allah gönlüne göre versin herkesin

Teşekkr ederm inş bende sevinirim yarın

Toplam 168 mesaj
ANKET
Kılıçdaroğlu'nun yürüyüşü hakkında ne düşünüyor sunuz?