Editörler : Lanet
20 Haziran 2017 08:31

Zabıtalık yazmayı düşünenler-2017/1

Meraba arkadaşlar. Puanlarınız kaç?

Renroj
Aday Memur
21 Haziran 2017 02:52

92

Tbt2
Aday Memur
21 Haziran 2017 12:18

Nereyi tercih edeceksiniz

Renroj
Aday Memur
23 Haziran 2017 17:18

Diyarbakır zabıta

yakuptas
Aday Memur
03 Temmuz 2017 21:13

ortaöğretim 91 uyan tüm yerleri tercih ettim

Tbt2
Aday Memur
04 Temmuz 2017 00:11

85 puanla Diyarbakır ve ilçeler yazdım-lisans

halil1071
Aday Memur
04 Temmuz 2017 01:28

90.2 ile Batman önlisans yazdım

Dennis35
Aday Memur
04 Temmuz 2017 19:54

Sakin yazmayın ben zabıtayım memur olalım diye yırtınıyoruz

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
04 Temmuz 2017 20:01

Sebebini açıklar misin hocam? Bir de hangi belediyedesin. En azından büyükşehir mi ilce mi onu soyle bi zahmet ki fikir olussun herkes de.

Dennis35, 7 yıl önce

Sakin yazmayın ben zabıtayım memur olalım diye yırtınıyoruz

Tbt2
Aday Memur
04 Temmuz 2017 20:05

Evet.şartlarından bahseder misiniz ve nerde çalışıyorsunuz?

gy-gk, 7 yıl önce

Sebebini açıklar misin hocam? Bir de hangi belediyedesin. En azından büyükşehir mi ilce mi onu soyle bi zahmet ki fikir olussun herkes de.

Dennis35
Aday Memur
05 Temmuz 2017 22:06

Kardeşim ben ilçe belediyede de çalıştım suanda buyuksehirdeyim bir kere izin olayın YÖK gece gündüzün belli diil tatilin yok herşey para diil kimse zabıtayı iyi gözle bakmıyor maalesef ilçe belediyeler iyi olabilir ama siyasi sizi yorar herşey siyaset

Tbt2, 7 yıl önce

Evet.şartlarından bahseder misiniz ve nerde çalışıyorsunuz?

Dennis35
Aday Memur
05 Temmuz 2017 22:11

Sebebini söyliyeyim kardeşim o puana yazarsan yazık olur çünkü yükselme imkanın olmaz zabıta memuru olarak kalırsın mesain olur geçen gündüzün tatilin olmaz ailene zaman ayıramazsınız siyasi baskılar yorar stresi çabası kimse arkanda durmaz mahkemen çok olur vs vs

gy-gk, 7 yıl önce

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
05 Temmuz 2017 23:03

her işin kendine göre eksi yönü muhakkak var. haklısınız abi gerekçelerinizde.

ama insanlar zabıtalığın maaşı iyi olmasından ötürü önce paraya bakıyorlar takdir edersiniz ki. ayrıntılı sormamın sebebi buydu. herkes bilsin ona göre kendini tartıp biçsin yazsın diye. teşekkürler abi cevapladığınız için.

peki belediyenin düz memuriyetini tavsiye eder misin abi?

Dennis35, 7 yıl önce

Sebebini söyliyeyim kardeşim o puana yazarsan yazık olur çünkü yükselme imkanın olmaz zabıta memuru olarak kalırsın mesain olur geçen gündüzün tatilin olmaz ailene zaman ayıramazsınız siyasi baskılar yorar stresi çabası kimse arkanda durmaz mahkemen çok olur vs vs

SwagX.
Şube Müdürü
05 Temmuz 2017 23:50

Arkadaş zabıta ama bizim işsiz olduğumuzu bilmiyor..

Öncelikle bu foruma mutsuz tayfa giriyor..

Üni'de çalışan 2500TL'ye köleyiz diyor...

Zabıta aileciğine zaman ayıramıyor siyasi baskılara maruz kalıyormuş(((Diyarbakır zabıta yazdım 92'ye yakın puanla bir Ege'li olarak ))

Bakanlıkta çalışan arkadaşlar 2500'TL'ye okadar yoğunmuş ki sigara içmeye çıkamıyormuş..Ve maaşları çok azmış..Başlarında da hep müdür varmış. Makara bile yapamıyorlarmış..

SGK'da çalışanlar ilk başlarda şoka giriyorlarmış . Sanki sanayide çalışır gibi hiç durmuyorlarmış.

Belediye Tahsildarları WC'ye bile dönüşümlü gidiyorlarmış. Öğlen yemeğine de öyle..

İcra memuru olanlar salya sümük ağlıyormuş akşamları icra yapıyor diye.

İcra memuru katipleri de ağlamaktan evrakları ıslatıyorlarmış...

İKM'ler piskopatların ağız kokusunu çekmekten vardiyasından yorulmuşlar...

DHMİ' memurları yüksek maaşta alsalar hepsi sıkıntıdan patlıyormuş özellikle tayin yok diye.. Hele doğuda olanlar havaalanlarında yatıyorlarmış . Sakın ama sakın gitmeyecekmişiz...

Napak kardeş? 24 yaşında civan gibi bir delikanlıya şu saydıklarım arasında en iyisi 4400 Maaşlı Zabıta... 2500 TL alıp çay içmeye korkarak hayat geçmez.. Çay bile pahalandı..

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
06 Temmuz 2017 01:05

eline yüreğini sağlık kardeşim. çok haklısın.

ama işin içinde olanların da şikayetlerini bilmek önemlidir yine de.

hakkında hayırlısı olsun. umarım atanırsın.

SwagX., 7 yıl önce

Zabıta aileciğine zaman ayıramıyor siyasi baskılara maruz kalıyormuş(((Diyarbakır zabıta yazdım 92'ye yakın puanla bir Ege'li olarak ))

Bakanlıkta çalışan arkadaşlar 2500'TL'ye okadar yoğunmuş ki sigara içmeye çıkamıyormuş..Ve maaşları çok azmış..Başlarında da hep müdür varmış. Makara bile yapamıyorlarmış..

SGK'da çalışanlar ilk başlarda şoka giriyorlarmış . Sanki sanayide çalışır gibi hiç durmuyorlarmış.

Belediye Tahsildarları WC'ye bile dönüşümlü gidiyorlarmış. Öğlen yemeğine de öyle..

DHMİ' memurları yüksek maaşta alsalar hepsi sıkıntıdan patlıyormuş özellikle tayin yok diye.. Hele doğuda olanlar havaalanlarında yatıyorlarmış . Sakın ama sakın gitmeyecekmişiz...

Napak kardeş? 24 yaşında civan gibi bir delikanlıya şu saydıklarım arasında en iyisi 4400 Maaşlı Zabıta... 2500 TL alıp çay içmeye korkarak hayat geçmez.. Çay bile pahalandı..

fatih.1266
Aday Memur
07 Temmuz 2017 01:56

79

Koçakere
Yasaklı
07 Temmuz 2017 17:52

Bana 82,41 lise gelir mi zabıtalık inşallah

Dennis35
Aday Memur
09 Temmuz 2017 16:23

Ederim tabiki düz memurunda sds var maaşı iyi tatili güzel daha ne olsun saatin belli üniforman Yok ortam farkı kültür daha farklı

gy-gk, 7 yıl önce

her işin kendine göre eksi yönü muhakkak var. haklısınız abi gerekçelerinizde.

ama insanlar zabıtalığın maaşı iyi olmasından ötürü önce paraya bakıyorlar takdir edersiniz ki. ayrıntılı sormamın sebebi buydu. herkes bilsin ona göre kendini tartıp biçsin yazsın diye. teşekkürler abi cevapladığınız için.

peki belediyenin düz memuriyetini tavsiye eder misin abi?

Dennis35
Aday Memur
09 Temmuz 2017 16:26

Büyük konuşma kardeşim ins herşey gönlünce olur bende egeliyim tam içinden istediğin yere yazar istediğin yere gelebilirsin sonra bizde içinde olduğumuz durumu anlattık bizde ole tak diye bulmadık işi aradaki farkları açıkladık

SwagX., 7 yıl önce

gy-gk
Müsteşar Yardımcısı
09 Temmuz 2017 16:32

teşekkürler abi.

Dennis35, 7 yıl önce

Ederim tabiki düz memurunda sds var maaşı iyi tatili güzel daha ne olsun saatin belli üniforman Yok ortam farkı kültür daha farklı

SwagX.
Şube Müdürü
09 Temmuz 2017 17:24

Sağ olasın. Ama yine de anlattıkların diğerlerine göre en iyisi :)) Bil istedim.. Tek farkla belediyedeki düz memurdan iyi değildir ama 10'da 9 oranında çoğu kurumdan iyi.

Dennis35, 7 yıl önce

Büyük konuşma kardeşim ins herşey gönlünce olur bende egeliyim tam içinden istediğin yere yazar istediğin yere gelebilirsin sonra bizde içinde olduğumuz durumu anlattık bizde ole tak diye bulmadık işi aradaki farkları açıkladık

Toplam 25 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi