Editörler : supporters.
21 Haziran 2017 02:00

Tufan samet mi Erdal ünsal mi

Merhaba arkadaslar elimde tufan samet hocanin makro ve mikro kitaplari var. Bu sene onlardan calistim verimde aldim. Ancak kurum sinavlari vs icin erdal unsala gecmelimiyim ? Cevaplarsaniz sevinirim

kblyrs
Aday Memur
21 Haziran 2017 02:40

Erdal ÜNSAL diyorum.

tuayy
Aday Memur
21 Haziran 2017 03:10

Tufan samet özdurak kpss için yeterli midir kaç netiniz vardı ?

man.in.black
Aday Memur
21 Haziran 2017 11:26

tufan samet tabiki. okadar basite indirgemis ki. Kırmızı makro kitabi var. harika. erdal unsal tabiki cok kaliteli ama basit ve anlasilir olsun diosa tufan samet ozdurak derim.

Nessad
Aday Memur
21 Haziran 2017 23:06

16 17 netim vardi ama son aylar cok kasamadim benim sucum yani. Yoksa tufan samet hoca kitabinda cok guzel anlatmis. Mikroyu hic ders dinlemeden mantigini oturttum kitaba calisarak. Neyin nerden geldigini herseyi mantigiyla cok guzel anlatmis ve konu sonlarinda altin notlarla desteklemis.

tuayy, 7 yıl önce

Tufan samet özdurak kpss için yeterli midir kaç netiniz vardı ?

Nessad
Aday Memur
21 Haziran 2017 23:09

Evet hocam kitaplardan zaten memnunum ancak klasik sinavlar icin Erdal hoca mi diye soruyorum. Butun kurumlar Erdal hocanin kitabini referans aliyo diye duymustum. Icinde ekstra bilgi mi var anlamadim ki. Bi tik ust seviye mi acaba

man.in.black, 7 yıl önce

tufan samet tabiki. okadar basite indirgemis ki. Kırmızı makro kitabi var. harika. erdal unsal tabiki cok kaliteli ama basit ve anlasilir olsun diosa tufan samet ozdurak derim.

doksanşart
Memur
22 Haziran 2017 01:03

tufan hoca bana bizzat kendisinin kitaplarının klasik sınavlar için fazlasıyla yeterli olduğunu söyledi.dere geçerken at değiştirmeyin :)

Nessad, 7 yıl önce

Evet hocam kitaplardan zaten memnunum ancak klasik sinavlar icin Erdal hoca mi diye soruyorum. Butun kurumlar Erdal hocanin kitabini referans aliyo diye duymustum. Icinde ekstra bilgi mi var anlamadim ki. Bi tik ust seviye mi acaba

Pofik
Aday Memur
22 Haziran 2017 01:35

İktisatçı olmak tek kaynağa bağlı olmamaktır.Ekonomik dergiler , makaleler ...

Siz halan sistemi anlamamissiniz bu ders tarih dersine benzemez 6 yıllık birikimimle size önerim tek bir kitaba veya nota bağlanmayınız.

İktisat netlerim

2014: 14

2015: 17.50

2016: 19

2017: 32

Böyle artmasının tek nedeni farklı kaynaklardan yararlanmam.

Nessad
Aday Memur
22 Haziran 2017 03:10

Oneri var mi hocam

Pofik, 7 yıl önce

Siz halan sistemi anlamamissiniz bu ders tarih dersine benzemez 6 yıllık birikimimle size önerim tek bir kitaba veya nota bağlanmayınız.

İktisat netlerim

alixxx
Şef
22 Haziran 2017 09:34

hocama katılıyorum kaynaklarınızı çeşitlendirin bir yere sabit kalmayın.Bir kitap demek bir pencere demek.Koca dünyaya bir pencereden bakmayın.Fakat şunu kesinlikle öneririm pegem economicus. Sorularını şöyle 2 veya 3 defa çözün derim. İktisattan başarının temeli çok soru çözmek.Başarılar Dilerim

Nessad, 7 yıl önce

Oneri var mi hocam

Nessad
Aday Memur
22 Haziran 2017 16:28

Sagolun hocam

alixxx, 7 yıl önce

hocama katılıyorum kaynaklarınızı çeşitlendirin bir yere sabit kalmayın.Bir kitap demek bir pencere demek.Koca dünyaya bir pencereden bakmayın.Fakat şunu kesinlikle öneririm pegem economicus. Sorularını şöyle 2 veya 3 defa çözün derim. İktisattan başarının temeli çok soru çözmek.Başarılar Dilerim

doksanşart
Memur
22 Haziran 2017 22:11

diğer netlerinide yazarmısın hocam merak ettim doğrusu :)

Pofik, 7 yıl önce

İktisat netlerim

Toplam 11 mesaj

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi