Editörler : supporters.
22 Haziran 2017 04:12

Mezunlardan adli yargı mülakatına hak kazananlar

22.Dönem Akademi Adayları için Destek Olalım.:)

Avukatları pek tercih etmeseler de 6000 hukukçuya mülakatlarda başarılar.

hellrais
Kapalı
22 Haziran 2017 04:20

Asıl meseleye geldiğimize göre önlerden yerimizi tutalım :) Reis maşAllah forumun demirbaşı olmuşsun.İnşAllah bu mülakatlarda geçeriz :)

Jimmy McGill
Aday Memur
22 Haziran 2017 04:26

Haydi bismillah.. Umarım sonuçlar herkes için hayırlı olur.

İnşallah bu sefer geçeriz mülakatta.

manankas
Aday Memur
22 Haziran 2017 04:34

Saat kacta acıklanir

Jimmy McGill, 7 yıl önce

Haydi bismillah.. Umarım sonuçlar herkes için hayırlı olur.

İnşallah bu sefer geçeriz mülakatta.

hellrais
Kapalı
22 Haziran 2017 04:56

Bu arada KamuHukuk'u Avukat olup mezunlardan girenler var.Sadece Referans meselesi..

Bay Lawyer
Şube Müdürü
22 Haziran 2017 05:19

Eğer şimdi uyumazsak gündüz açıklanan sonuçları çok geç öğrenebiliriz:)) o yüzden bu gece erken uyuyorum. Yarın inşallah mutlu oluruz hayırlısıyla.

22 Haziran 2017 05:45

Adli idari ikisinden de elenince insanın umudu neşesi merakı hiç kalmıyormus onu anladım. Herkes için hayırlısi olsun bakalım.

hellrais
Kapalı
22 Haziran 2017 06:32

İnsanlara bakıyorum heyecanlı heyecanlı mülakata kalabilecek miyim diyebekliyorlar.Bilmiyorlar ki önemli olan mülakata kalmak değil,önemli olan referans bulmak.Referans yoksa yazılı sınavı kazanmak pek bir anlam ifade etmiyor.Bizim hakkımız yendi de neyse..Kandil Gecesi hürmetine inşAllah herkes istediği makamlara ulaşır.Hakkımızda hayırlısı neyse yüce Rabbim onu eyler inşAllah..

Hakkımı İstiyorum, 7 yıl önce

Adli idari ikisinden de elenince insanın umudu neşesi merakı hiç kalmıyormus onu anladım. Herkes için hayırlısi olsun bakalım.

22 Haziran 2017 06:43

Amin hocam. Dediklerinde de sonuna kadar haklısın. Bizde zamanında sevindik mülakata daldık diye. Evet referans işleri vardır ama sağlam bir puan aldık alırlar o kadar da değildir herhalde dedik ama o kadardan da oteymis öğrenmiş olduk. Sürecin sonunda 6000in en az 4000 i keşke yaziliyi kazanmasaydim diyecek bu bir gerçek. Rabbim bu sefer biz mülakat zedelerin kazanmasını nasip etsin hayirli şekilde.

hellrais, 7 yıl önce

İnsanlara bakıyorum heyecanlı heyecanlı mülakata kalabilecek miyim diyebekliyorlar.Bilmiyorlar ki önemli olan mülakata kalmak değil,önemli olan referans bulmak.Referans yoksa yazılı sınavı kazanmak pek bir anlam ifade etmiyor.Bizim hakkımız yendi de neyse..Kandil Gecesi hürmetine inşAllah herkes istediği makamlara ulaşır.Hakkımızda hayırlısı neyse yüce Rabbim onu eyler inşAllah..

hellrais
Kapalı
22 Haziran 2017 06:50

İnşAllah kardeşim..Fakat biz o kadar yüksek puanlar alıp çok emek verip kazanamazken ''bu da mı kazanmış'' dediğimiz birçok insan mülakatı geçti.Biz emeğimizin çöpe gitmesiyle kaldık.Bizden daha iyileri mülakatı geçse zerre hiç üzülmem daha çok çalışmam gerek derdim.Fakat en kötüsü bizden daha iyilerinin gitmemesi kardeşim.İnsan gördükçe üzülüyor.Bu hakim\savcılık derken baya zaman gitti.Avukatlığa bir yandan başlamak gerek.

Hakkımı İstiyorum, 7 yıl önce

Amin hocam. Dediklerinde de sonuna kadar haklısın. Bizde zamanında sevindik mülakata daldık diye. Evet referans işleri vardır ama sağlam bir puan aldık alırlar o kadar da değildir herhalde dedik ama o kadardan da oteymis öğrenmiş olduk. Sürecin sonunda 6000in en az 4000 i keşke yaziliyi kazanmasaydim diyecek bu bir gerçek. Rabbim bu sefer biz mülakat zedelerin kazanmasını nasip etsin hayirli şekilde.

N0n4m3
Kapalı
22 Haziran 2017 07:39

Hell hadi hayırlısı

av.gkc
Aday Memur
22 Haziran 2017 07:52

Gunaydin. Hayirli haberler aliriz insallah.

hellrais
Kapalı
22 Haziran 2017 08:14

inşAllah kardeşim..

N0n4m3, 7 yıl önce

Hell hadi hayırlısı

safak.bas
Şef
22 Haziran 2017 10:36

Sınavı kazanıp mülakata takılan arkadaşlar bence moralini bozmasın ve karamsar olmasın. Zira siz üzerinize düşeni yapmış ve sınavı kazanmışsınız. İlk mülakatta olmadıysa ikincisinde olur. Bir de şu açıdan düşünün. Sınavı kazanmaya yetecek puanı alamamış olsaydınız daha kötü olmaz mıydı? Sonuçta bu sınavı herkes kazanıp mülakata kalamıyor. Siz en azından bu aşamayı geçmişsiniz. Mülakat birincide olmazsa ikincide olur, ikincide olmazsa üçüncüde olur ama olur yani. Bu yüzden karamsar olmamak gerek. Bu sınavı kazanmak bile bence çok büyük bir olay. Türkiye'de en üst düzey eğitim almış insanların yarıştığı bir sınav. Bu sınavda başarılı olmak bence çok büyük bir şey. Bu yüzden hepimiz özeliz arkadaşlar. Hepimiz takdiri, övgüyü hak ediyoruz. Ve bir gün o mülakatı da geçip hayalimize kavuşacağız. Ümit var olun. Karamsar olmayın. Gerçekler sizi karamsar olmanız yönünde zorlasa dahi siz hep ümit var olmayı deneyin. Çünkü karamsar olmak bir şey kazandırmayacak. Gerçeği de değiştirmeyecek. Ama ümit var olmak motivasyonunuzu ve inancınızı artıracaktır. Tecrübeyle sabit :)

Şimdi gelsin eksileeeerr

Hakimolmakisteyen
Aday Memur
22 Haziran 2017 10:45

Saat kaç gibi açıklanır acaba

roseenadam
Memur
22 Haziran 2017 10:59

" Avukatları pek tercih etmeseler de 6000 hukukçuya mülakatlarda başarılar. " derken?

KaMuHuKuK
Genel Müdür
22 Haziran 2017 14:19

Avukatlar hem mezunlar sınavına hem kendi sınavlarına girebiliyor ama sözlüde mezunlar ayrı avukatlar ayrı değerlendiriliyor.

roseenadam, 7 yıl önce

" Avukatları pek tercih etmeseler de 6000 hukukçuya mülakatlarda başarılar. " derken?

KaMuHuKuK
Genel Müdür
22 Haziran 2017 14:24

İnş.kardeşim.Bu sefer fark Kadir gecesinde açtık başlığı:)

hellrais, 7 yıl önce

Asıl meseleye geldiğimize göre önlerden yerimizi tutalım :) Reis maşAllah forumun demirbaşı olmuşsun.İnşAllah bu mülakatlarda geçeriz :)

siyahkelebek.
Aday Memur
22 Haziran 2017 14:32

Bu mesaj 20'nin üzerinde eksi oy aldığı için gizlenmiştir.

Ösym sitesinde 23:59 yaziyor...

Hakimolmakisteyen, 7 yıl önce

Saat kaç gibi açıklanır acaba

KaMuHuKuK
Genel Müdür
22 Haziran 2017 14:34

Bay Lawyer Allah ın izniyle sen Akademiyi de erken bitirirsin:)

Bay Lawyer, 7 yıl önce

Eğer şimdi uyumazsak gündüz açıklanan sonuçları çok geç öğrenebiliriz:)) o yüzden bu gece erken uyuyorum. Yarın inşallah mutlu oluruz hayırlısıyla.

hamzaoglu66
Memur
22 Haziran 2017 14:34

23:59 ne arkadaş yav...

ÖSYM ağam bizimlen ağlenii

:))

Toplam 41744 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi