Editörler : supporters.
12345678910111213»

dükobü
Memur
23 Haziran 2017 09:05

Herkese günaydın. 2 Haziran'da elendim bu sınavı da kazandım. Bu 6. mülakatım olmasına rağmen moral oldu mu? Oldu valla :) garip biliyorum ama..

Askeri11hakim
Aday Memur
23 Haziran 2017 10:16

Herkese merhaba

Sınavı kazandık iyi güzel hoş ama bundan sonra bizi nasıl bi süreç bekliyor

ankhkk
Aday Memur
23 Haziran 2017 13:22

şimdi bizden istenen belgeler olacak. pgm den duyuru takip edeceğiz. duyuru geldiğinde (ki bir iki haftaya) istenen belgeleri bakanlığa teslim edeceğiz. sonra mülakat tarihlerinin açıklanmasını bekleyeceğiz.

Askeri11hakim, 7 yıl önce

Herkese merhaba

Sınavı kazandık iyi güzel hoş ama bundan sonra bizi nasıl bi süreç bekliyor

Askeri11hakim
Aday Memur
23 Haziran 2017 13:56

Teşekkürler :)

ankhkk, 7 yıl önce

şimdi bizden istenen belgeler olacak. pgm den duyuru takip edeceğiz. duyuru geldiğinde (ki bir iki haftaya) istenen belgeleri bakanlığa teslim edeceğiz. sonra mülakat tarihlerinin açıklanmasını bekleyeceğiz.

hitman03
Genel Müdür
23 Haziran 2017 14:30

aynen, çünkü her seferinde biraz daha umutsuzluk çöküyor, heyecanı azalıyor giderek basitleşiyor.

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Bir avı ilk atışta vurma olasılığı ikinciden daima yüksektir:)Hayırlı uğurlu olsun.

hellrais
Kapalı
23 Haziran 2017 17:11

2 haziranda iki mülakattan elendikten sonra moralim çok bozuktu.Sonra sınava girdim dün sonuçlar açıklanınca o garip mutluluk bende de oldu:)Ha belki yine elenecem.Fakat insanı yaşatan şey işte o ufak da olsa umut :)

dükobü, 7 yıl önce

Herkese günaydın. 2 Haziran'da elendim bu sınavı da kazandım. Bu 6. mülakatım olmasına rağmen moral oldu mu? Oldu valla :) garip biliyorum ama..

23 Haziran 2017 18:51

Kendini çok zorlama çünkü en güzel şeyler onları en az beklediğinde olur.

KaMuHuKuK, 7 yıl önce

Bir avı ilk atışta vurma olasılığı ikinciden daima yüksektir:)Hayırlı uğurlu olsun.

Hakimolmakisteyen
Aday Memur
23 Haziran 2017 19:16

Arkadaşlar bu hatalı okumalar nedeni ile kazandığıma sevinemiyorum bile. Sıralamam 40xx sizce bu durum beni nasıl etkiler

Salisallandi
Aday Memur
23 Haziran 2017 19:24

Hiçbirsey olmaz mülakatiniza yoğunlaşın. Belgeleri ne zaman istiyorlar acaba bilen var mı ? Nasıl işliyor bu süreç kimse de yazmıyor herhalde herkes de kutlama var sanırım

23 Haziran 2017 19:40

Önce belgeleri isteyecekler sonra mülakat tarihleri açıklanacak. Belge tesliminin ne zaman istenecegini bilemeyiz bunun bir standardı yok bakanlık ne zaman açıklarsa o zaman

Salisallandi, 7 yıl önce

Hiçbirsey olmaz mülakatiniza yoğunlaşın. Belgeleri ne zaman istiyorlar acaba bilen var mı ? Nasıl işliyor bu süreç kimse de yazmıyor herhalde herkes de kutlama var sanırım

Salisallandi
Aday Memur
23 Haziran 2017 19:50

Bir iki haftaya isterler belki belgeleri yani bu önümüzdeki haftalarda...yine herhalde muhtemelen avukatların mülakatlar önce olur..

Economics9
Aday Memur
24 Haziran 2017 12:00

Tam teşekküllü hastaneden sağlık sorunu olmadığına ilşkin Heyet raporu isteniyor mu ?

Heyet raporu biraz masraflı sanıyorum.

Haricindeki belgeler gayet kolay elde edilir galiba

Salisallandi
Aday Memur
24 Haziran 2017 13:26

Evet isteniyor diye biliyorum arkadaşım gitmişti tam teşekküllü bir hastaneye Gatadan mi ne almıştı o tam olarak bilmiyorum da aldı yani sağlık raporu . İlla noter onaylı diploma istiyorlarmış sanırım okuldan vermişlerdi onaylı fotokopisini o sanirim kabul edilmiyor dediler tam olarak onu anlamadim.. Bi istenilen belgeleri söylesinler hele de çıkar ortaya.

hellrais
Kapalı
25 Haziran 2017 02:14

Heyet raporu değil,sağlık ocağından rapor isteniyor.Yanlış hatırlamıyorsam heyet raporu mülakatı geçtikten sonra isteniyordu.

Economics9, 7 yıl önce

Tam teşekküllü hastaneden sağlık sorunu olmadığına ilşkin Heyet raporu isteniyor mu ?

25 Haziran 2017 02:17

Heyet raporu mülakatı geçtikten sonra isteniyor. Mülakat için istenecek belgelerde biz sağlık sorunumuz olmadığına ilişkin dilekçe vereceğiz sağlık ocağına bile gidilmeyecek.

Economics9, 7 yıl önce

Ragnarl
Şef
25 Haziran 2017 02:19

Hayır arkdaslar sadece saglıklıyım diye iki cümlelik bir beyan yazıp imzalıyorsunuz, saglık rapou kazandıktan sonra

Surada yazıyor zaten

http://www.pgm.adalet.gov.tr/duyuru/2017/subat/mlk_evraklar_adlidari.htm

hellrais
Kapalı
25 Haziran 2017 08:32

Beyler\Bayanlar Ramazan Bayramı'nızı en içten duygularımla kutlar;huzurlu,mutlu,sağlıklı bir bayram geçirmenizi ve her şeyin gönlünüzce olmasını dilerim :)

judgeone
Aday Memur
25 Haziran 2017 19:12

İyi bayramlar, mülakat tarihleri tahminen ne zaman olur? bir önceki sınavda kaç ay sonra olmuştu?

hellrais
Kapalı
25 Haziran 2017 19:28

Adli tatilden dolayı Eylülde başlar diye tahmin ediyorum;fakat daha erken de olabilir.24 Aralık sınavı sonuçları 18 Ocakta açıklanmıştı.Avukat İdari Şubat sonlarında başladı,avukat-adli Martın başında başladı 24 Martta bitti.Mezun İdari 3-4 Nisan arası Mezun-Adli 17 Nisan-15 Mayıs arasında oldu.

judgeone, 7 yıl önce

İyi bayramlar, mülakat tarihleri tahminen ne zaman olur? bir önceki sınavda kaç ay sonra olmuştu?

ingenue
Şef
25 Haziran 2017 19:37

Ben de hem avukatlıktan hem de mezundan kazandım. 24 aralıkta ise avukatlıktan kazanıp mülakattan elenmiştim. Bakalım bu sınav nasıl olacak...

Toplam 41744 mesaj
12345678910111213»

Çok Yazılan Konular

Sözlük

Son Haberler

Editörün Seçimi