Editörler : Adversarysmtvs
22 Haziran 2017 13:59   

2018 Kpss kurs tavsiyesi ankara

Herkese iyi forumlar.Ankarada önerdiğiniz KPSS akademilerini öğrenmek isterim.Kayıt yaptırmış arkadaşlarımız veya bu sene bir kurs yerine gitmiş olan arkadaşlarımızın yorumlarını ve tavsiyelerini bekliyorum.

Kendi araştırmalarım sonucunda şöyle bir liste çıkardım.

-4T

-Monopol

-Yaklaşım

-Beyaz Kalem

-Pegem

Bu akademi kursları içinde görüşlerinizi bekliyorum.Şimdiden teşekkür ederim :)

22 Haziran 2017 14:05

gençlerbirlikli keyn
Memur

Aynı şekilde nerdeyse 10 başlık var. Diğer başlıklarda yararlı bilgiler var onlara bakın

22 Haziran 2017 14:07

Osavici
Aday Memur

Güncel bilgiler içeriyor gibi gelmedi bana o yüzden bir başlıkta sormak istedim böyle

22 Haziran 2017 21:15

hesapmakinesibrc
Aday Memur

pegem,kuzey akademi,monopol'u öneririm üçüylede yüzyüze her konuda kunuşun derim,erken kayıtlar devam ediyor mu? bilmiyorum

22 Haziran 2017 21:18

muarremtanta
Aday Memur

gyk,kpss-a da karanfil sokakta pegem ve kuzey akademi,beyaz kalem var ....pegem ve kuzey akademiyi iyi bilirim,beyaz kalem hakkında çok bilgim yok

23 Haziran 2017 00:12

nihaldsmz
Aday Memur

beyaz kaleme bilgi almaya gitmiştim yeni binaya geçmişler bina yeni ve ferahtı sınıfları 30 kişiyi geçmez dediler fiyatı da piyasadakilere göre epey uygundu

29 Haziran 2017 13:28

seminerlrrr68
Aday Memur

erken kayıt hepsinde devam ediyo ama benim yurdum kızılaya yakın o yüzdn pegem ve kuzey akademi arasında kaldım. pegem de biraz kalabalık geldi

29 Haziran 2017 15:57

funda topçu
Aday Memur

Bunların arasında en iyisi 4T Akademidir tabi bu benim şahsi fikrim. gidin ve konuşun derim. yayın ve hocaları oldukça iyi.

29 Haziran 2017 16:15

yasemin erkol
Aday Memur

kesinlikle 4T akademi , diğerleri ile kıyas bile yapılamaz.

29 Haziran 2017 16:54

deniztuncer1
Aday Memur

bende dershaneleri araştırdım aklımda iki yer kaldı biri monopol biri 4t her ikisinin kendilerine göre avantajları var tabiki ama bu süreçte hoca kadrosunun iyi olması önemli olması kadarda düzenli disiplinli birebirde ilgilenebilecek bir kurum olması gerekli iyice araştırmak lazım

29 Haziran 2017 16:55

pusat keskin
Aday Memur

bende bir kaç yer gezdim ama 4T akademi olayı diğerlerine göre daha ciddiye alıyor bunu hissetiriyor öğrenciye ve ben tercihimi oradan yana yaptım . zaten hoca kadrosu ve yayınları oldukça iyi o yüzden çok da düşünmeye gerek yok.

29 Haziran 2017 17:05

Bulutunannesi
Aday Memur

Reklamlar 😄

17 Ağustos 2017 13:18

gumusmert
Aday Memur

Garanti ile görüşmeden milyar milyar para dökmeyin derim arkadaşlar isim yapmış tüm hocalar orda da derse giriyor daha uyguna kayıt olursunuz..

17 Ağustos 2017 13:20

melih.a
Aday Memur

ben Garantiye gittim sınırsız eğitim veriyor kurum bir görüşün öyle karar verin, sırf isim için gittiğim kurumdan bin pişman ayrılmıştım Garanti beni daha çok memnun etti. Öğretmeninden personeline hepsi aile sıcaklığında yardımcı oluyorlar..

17 Ağustos 2017 14:44

muarremtanta
Aday Memur

burada çok dershane ismi verilmiş ama bazı arkadaşlar sadece bir dershaneyi hedef alıp saldırmışlar neden ki? pegem,monopol,kuzey benim bildiğim iyi dershaneler diğerleri için ise arkadaşlar açıklama yapmış,karar sizin yazılan dershaneleri gezip karar verirsiniz

19 Ağustos 2017 11:25

ozyvenue
Aday Memur

bende kızılayda isem akademıye kaydoldum.ben memnun kaldım her seyı anlattılar ıkna oldum ben

20 Ağustos 2017 13:01

elifk8511
Aday Memur

Ankara'da dershanecilik sistemi artıyor...İsem,4 T,monopol,pegem,kuzey,data,yaklaşım vb...kim hangi dershaneye kayıt olduysa hakkında hayırlısı olsun arkadaşlar

20 Ağustos 2017 22:56

Rebellious26
Aday Memur

Ankara da kurs arayıp A kadrodan hazırlanacaksanız arkadaşlar ilk önce hangi dersiniz zayıf ise onu belirleyip ona göre kursları araştırın mesela pegem iktisatı çok iyi maliyesi pek iyi değildir veya monopolün hukuğu çok iyi ama diğer dersleri ne kadar iyi..demek istediğim bir kurs hariç((o kursun da hocaları çok iyi ama sistemli olmadığı ıcın cok sıkıntılı dıye duydum)) Ankara daki kursların 2 dersi iyiyse bir iki dersi illa ki daha kötüdür ondan zayıf dersinizi belirleyerek kurs araştırın tavsiyem.

21 Ağustos 2017 12:17

elifk8511
Aday Memur

Kuzey Akademide İKTİSAT derslerine AHMET DEMİREL Hoca giriyor çok süper bir hoca,iktisat zor ve öğrendikten sonra kolay bir derstir,bilginize

22 Ağustos 2017 20:25

hakanaydinhacettepe
Aday Memur

yıl sonu kamp yapan,çalışma salonu olan,denemeleri sistemli,dersleri sistemli,gyk hocaları da önemli bence malum 2018 çift yıl p-3 önemli ve alan bilgisine etkisi ortada.....ders çalışacak bütün arkadaşlara sabır ve zihin açıklığı dilerim

03 Eylül 2017 19:06

lindalisa
Aday Memur

bir öğretmen düşünün mesela matematik öğretmeni, size tarih coğrafya hukuk iktisat veya öabt eğitimi veremezse, bir dersaneninde ales kpss-a gkgy kpss-b ales dgs yani bütün kurslarda mükemmel olmaları imkansız.sayın kuzey akademi reklamda iyi olduğun anlaşılıyor.

Toplam 47 mesaj
ANKET
Gelecek 15 yılda sizin ve ailenizin durumu; iyiye mi gider, kötüye mi?