Editörler : uzmantarik
«165816591660166116621663166416651666166716681669»
14 Kasım 2017 23:53

zafer8443
Aday Memur

14 Ekim'ci arkadaşlardan hiç adli işlem geçirmeyen oldumu? Birde hakkında sivil polis tarafından istihbari bilgi toplanan oldumu.

15 Kasım 2017 00:02

Tamtalihsiz
Memur

14 Ekim'ci arkadaşlardan hiç adli işlem geçirmeyen oldumu? Birde hakkında sivil polis tarafından istihbari bilgi toplanan oldumu.

zafer8443, 1 hafta önce - Alıntıya git

Hocam ben takipsizlik aldim ama adlı işlemi ben başlatmış oldum yani dilekçede istinaden arastirildim gözaltı ifade falan böyle bir süreç olmadi

15 Kasım 2017 00:03

Lovegame1
Şube Müdürü

Lütfen okuyalım arkadaşlar

Pro 100

Deliha 100

emresahin 100

Yessardan 100

postaci1972 100

Panzehir34 100

Niyazicem 100

Usta__ 100

Turevli 100

Çayyokmu 50

cogenteresan 50

musa13-07 100

Osm43 50

250 izleyici

100 İzleyici

Yukarıda ki nicki yazan arkadaslara öncelikle teşekkür ederiz.Para fazla toplandığı için diğer arkadaşları çıkardım. Listedeki arkadaşlar yarın saat 14:00 a kadar ücretleri aşağıda verdiğim hesap nosuna yatırıp Twitter da Dm den loveg4me adresine ekran görüntüsü veya dekont resmini kişisel bilgileriniz gizli olarak yollayiniz ve yukarıda ki nickleri de belirtiniz. TAG yarın haber verilecek bir hafta daha etkinlik olacak. İnşallah çabalarımız sonuç verir. Yukarıda nick yazan arkadaşlar haricinde kimse para yatırmasın. Mesajı ara ara tekrar paylaşacağım.

Ziraat bankasi iban no : TR 7000 0100 0968 669 02 800 5001 adem mücahit aydoğan adına

15 Kasım 2017 00:03

Arafff2017
Memur

Arkadaşlar kemal öztürk bana(@begonvilly)ve @sotuzbesoglu nun özelinde yazmış ama genel olarak mağdurları kastetmiş hergün yüzlerce mesaj atarak duyarsızlığa neden olıyorsunuz dikkatedin demiş

"foodenginar", 1 hafta önce - Alıntıya git

Ahaahaa ne zaman duyarli olunmus!!Magduriyetimizi anlatigimiz insanlar, korku filminin en korkunc sahnesinde gozlerini kapatir gibi dinlediler bizi, simdi de duyarsizlastilar oylemi?

Sanmam vicdanlarinin rahat

sizliklarini susturduklari icin kilif buluyolar.

Dilsiz seytanlar.

15 Kasım 2017 00:04

ibn abdülaziz
Müsteşar Yardımcısı

herkese çok teşekkür ediyorum

TT olmamız kesinlikle ama kesinlikle çok etkili

dilsiz şeytanların dili çözülüyor her gün

AhmetKekes, 1 hafta önce - Alıntıya git

valla bu mücadelenin işe yaradığına bende bizzat şahit oldum geçen (eski)müdürüme denk geldim ne oldu senin durumun bak antalyalı bir avukat var demeye kalmadı biliyorum dedim zaten biz de bunun mücadelsei veriyoruz.. kaç gündür gündemde tutmaya çalışıyoruz dedim olacak iş değil dedi herkes kıble uygulması indirdiryor demek bize denk gelse bizde senin gibi olacağız falan dedi(bu arada beni gömmüş oldu ama olsun haklı adam) yani gittekçe insanlar fark ediyor herşeyi

15 Kasım 2017 00:13

kelebek44066
Şef

TC denilenler bence ya asılsız ihbar ya da avea sorunsalı diye düşünüyorum .10 yıldır aynı numarayi kullanan biri olarak ve wifisi hiç olmamış biri olarak başka ihtimale yer bile kalmıyor kaldı ki bu namaz vakti frezzy vs vs denilen programların hiç birini indirmedim.(indirip kullananlar için bı imada bulunmuyorum sakın yanlış anlaşılmasın)

15 Kasım 2017 00:17

musa13-07
Aday Memur

valla bu mücadelenin işe yaradığına bende bizzat şahit oldum geçen (eski)müdürüme denk geldim ne oldu senin durumun bak antalyalı bir avukat var demeye kalmadı biliyorum dedim zaten biz de bunun mücadelsei veriyoruz.. kaç gündür gündemde tutmaya çalışıyoruz dedim olacak iş değil dedi herkes kıble uygulması indirdiryor demek bize denk gelse bizde senin gibi olacağız falan dedi(bu arada beni gömmüş oldu ama olsun haklı adam) yani gittekçe insanlar fark ediyor herşeyi

ibn abdülaziz, 6 gün önce - Alıntıya git

(olacak iş değil dedi herkes kıble uygulması indirdiryor demek bize denk gelse bizde senin gibi olacağız falan dedi) bu cümlenin söyleniş biçiminin bile değişmesi bir şeylerin değiştiğini gösterir bence hocam. Çünkü ilk başlarda yok canım bizde indirdik bu programları, bize niye bir şey olmadı şeklinde söylüyorlardı.

15 Kasım 2017 00:19

alpern33
Daire Başkanı

Tamtalihsiz hocam sizin kendi hattinizda değil miydi

15 Kasım 2017 00:35

Arafff2017
Memur

ibn abdülaziz, 6 gün önce - Alıntıya git

Kimseyi demorilize etmek istemem ama meak ediyorum bugunkundurusmadan sonra Av Ali Beye calismalarin hangi durumda oldugu konusunda tekrar bir aciklama yapildimi.

15 Kasım 2017 00:46

Kiblemsasti
Şef

zafer8443, 1 hafta önce - Alıntıya git

Calisma birakila tehlikedi mi var acaba diye dusundum ama bu gun ki durusmaya niyebtakiliyor insanlsr irasinida anlamadim bana sirsaniz ben uc gun onceden tahkiye olmayacak yazardim hic birskirarmi subsurecte mustafa yamani emre ioeri birakmamislar herks ayaga kalkae bunkar siyasi davalar

15 Kasım 2017 01:07

Tamtalihsiz
Memur

Tamtalihsiz hocam sizin kendi hattinizda değil miydi

alpern33, 6 gün önce - Alıntıya git

Hayır hocambaskasina verdiğim hatta ve o kişi hala görevde öğretmen

15 Kasım 2017 01:44

akademicdeli
Memur
15 Kasım 2017 02:53

Kiblemsasti
Şef

Ali beyin attigi twitler cok ilgincti calisma yarim birakilmamali diyor bazi arkadaslar ip. Sayisina kizmis ama. Ben tam. Tersi anladim sanki ali bey bunlar az ip lii olanlari cikaracak cok kalacak bundan korkuyorum der gini zira icerik uid olmayan herkes incelenmeli calisma yarim. Birakilmamali. Demis acaba dusuk ipli olanlarin cikarilacagina ve calismanin bitirilwcegine dair bi duyummu aldi calisma yatim birakilmamali sozu cok ilginc mustafa yamaninda davasinda sonra ustelik

15 Kasım 2017 03:09

Arafff2017
Memur

Ali beyin attigi twitler cok ilgincti calisma yarim birakilmamali diyor bazi arkadaslar ip. Sayisina kizmis ama. Ben tam. Tersi anladim sanki ali bey bunlar az ip lii olanlari cikaracak cok kalacak bundan korkuyorum der gini zira icerik uid olmayan herkes incelenmeli calisma yarim. Birakilmamali. Demis acaba dusuk ipli olanlarin cikarilacagina ve calismanin bitirilwcegine dair bi duyummu aldi calisma yatim birakilmamali sozu cok ilginc mustafa yamaninda davasinda sonra ustelik

Kiblemsasti, 6 gün önce - Alıntıya git

Ben cok yoruldum bir mesajin arkasindan olumlu yada olumsuz manalar uretmekten.

Net bir sekilde neyse o soylenmeli.

Paranoyaklikla polyanacilik arasinda isik hiziyla duygu durumu degisiyor.

Bu inis cikislara yurek dayanmiyor.

Allahim akli selimlerle karsilastir.

15 Kasım 2017 08:01

sonüyelik
Kapalı

Herkes hakkını helal etsin. Ben daha foruma yazmamaya karar verdim. Burada gördüğüm iç karartıcı mantıkları görmemek daha iyi. Korkum o ki Ali beyi de tuncay beyi de koray beyi de yakın zamanda bu işten soğutacaksınız. İnsanlar ortaya mesleklerini, itibarlarını ortaya koyarak bir işe girişti. Ne için? Adalet için. Ama bakıyorum ki bu insanların ne dediklerini anlamadan onları itham etmeye varan yorumlar yapılmaya başlanmış. Kısacası burada içim kararacağına sessiz sakin mücadeleye devam ederim daha iyi. Hak yerini elbette bulacaktır. Ben de hukuk-yargı camiasının içinden biri olarak Avukat beye de emeğini esirgemeyen tüm diğer kişilere de tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kalın selametle..

15 Kasım 2017 08:28

rahim26
Genel Müdür

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama dünkü Mustafa Yaman davasından sonra büyük hayal kırıklığına uğradım. Niye mi? Şöyle izah edeyim:

Bu adamın çevresinde o kadar üst düzey insan varki, biz şahidiz diye arkadaşlarının verdiği ilana bakın isimlere göreceksiniz! Böyle bir durumda üsttekilerin haberi yok diye bir ihtimali kabul etmiyorum!!!

Bazı kişiler diyebilir ki popüler bir dava ondan dolayı çok etki bırakır ondan dolayı tahliye etmezler? Ya peki büyükada davası? onların içinden birinde de bylok çıktığı iddia edildi niye hepsi tahliye edildi???

Dün Mustafa beyi 50 avukat savunmuş salonda, dışarıda 1000e yakın insan varmış belki daha fazladır. Genel Başkan gelmiş niye gelir? Böyle bir durumda tam kefil olmadan şahit olmadan mahkemeye katılırmı?

Şimdi bunun yanında diğer belirtiler: Bir çalışma var ve 1 aya bitecekse, hatta Ali beye söyledikleri üzerine %90ı tamamlanmış ise bu çalışmaları ilk tutuklulara yapmaları gerekmiyor mu? Şuan en büyük zarar tutuklu olanlar değilmi? Şunu derlermi: Heee bir zoka yada hata tespit ettik, bazı şaibeli durumlar var, içerik ve kaydı olmayan kişileri hala tutalım içerde 1 aya sonuç çıksın ondan sonra bırakalım dermi? Çalışmalar yapılırken ilk önce tutukluların önceliği olmazmı? Hadi diyelim mustafa yamanın 26 farklı günde 186 kere gözüküyor ondan ya peki 6 ıp bağlantısı ile aylardır içerde olan diğer meşhur insanlara ne diyeceğiz? Örnek gültekin sincar?

Ali beyden, Koray beyden, Tuncay beyden Allah razı olsun... Onlar ellerinden gelen herşeyi fazlası ile yapıyorlar. Ve onlara söylenen şeylere itimat ederek bizlere aktarıyorlar... Birkaç yetkili Ali beyi arayıp çalışma yapılıyor 1 aya tamamlanır deyince ne yapacak başka? İtimat edip bize aktarıyor...

15 Kasım 2017 08:29

Cerrahpaşa44
Daire Başkanı

Herkes hakkını helal etsin. Ben daha foruma yazmamaya karar verdim. Burada gördüğüm iç karartıcı mantıkları görmemek daha iyi. Korkum o ki Ali beyi de tuncay beyi de koray beyi de yakın zamanda bu işten soğutacaksınız. İnsanlar ortaya mesleklerini, itibarlarını ortaya koyarak bir işe girişti. Ne için? Adalet için. Ama bakıyorum ki bu insanların ne dediklerini anlamadan onları itham etmeye varan yorumlar yapılmaya başlanmış. Kısacası burada içim kararacağına sessiz sakin mücadeleye devam ederim daha iyi. Hak yerini elbette bulacaktır. Ben de hukuk-yargı camiasının içinden biri olarak Avukat beye de emeğini esirgemeyen tüm diğer kişilere de tekrar tekrar teşekkür ediyorum. Kalın selametle..

sonüyelik, 6 gün önce - Alıntıya git

Herkes son raddeye geldi. Cozuldu cozulecek diye beklerken herkeste acaba ben listeden cikamayacak miyim dusuncesi var.

3 gunun alti cikarildigi icin 3 gun olanlar yargilaniyor, yarin belli bir sayi olursa ustu kesin ceza alir korkusu var cunku kamuoyu ne yazikki zır cahil.

Gazetecisi, televizyoncusu, hakimi, savcisi salla başını al maaşını dusuncesinde. Onune verilen bilgiyle hareket ediyor. Açıp okumaya niyeti yok, okusa amel edecek cesareti yok.

Tek bildigim insanlarin omurleri geciyor ve telafisi zor durumlar yasaniyor. Onbinlerce insanız(magdur olanlar) cocuklarimiz belki de psikolojileri bozularak buyuyecek, belki bizlerin sagliginda farkinda olmadigimiz degisiklikler oldu(strese bagli bircok hstalik). Ben hakkimi helal etmiyorum. Yapana da , çözmesi gerekip duymamazdan gelene de, bir tane bile masum mağdur edilmemesi gerekirken umursamayanlara hakkimi helal etmiyorum. Benim huzurum yoksa Allah onlara da huzur vermesin.

15 Kasım 2017 08:31

hakikatçi
Memur

Adalet bakanlığına durumumuzla ilgili email atmistim.Sagolsunlar topu savcı ve hakimlere atmışlar:

TC.ADALET BAKANLIĞICeza İşleri Genel MüdürlüğüSayı :

Bakanlığımıza hitaben gönderdiğiniz ve içeriği itibarıyla ilgili soruşturma hakkındaki talebinizi kapsayan 10/09/2017 tarihli elektronik posta iletiniz incelenmiş olup;Adli yargıda açılan soruşturmalar bakımından Bakanlığımızca yapılacak bir işlem bulunmadığı, soruşturmaya ilişkin taleplerin doğrudan ilgili yer Cumhuriyet Başsavcılığına, dava ile ilgili taleplerin doğrudan mahkemesine yapılması gerektiği, Hususunda bilgi edinilmesini rica ederim.

Bilgehan KOCABAY Bakan a. Tetkik Hâkimi

15 Kasım 2017 08:35

Lovegame1
Şube Müdürü

Lütfen okuyalım arkadaşlar

Pro 100

Deliha 100

emresahin 100

Yessardan 100

postaci1972 100

Panzehir34 100

Niyazicem 100

Usta__ 100

Turevli 100

Çayyokmu 50

cogenteresan 50

musa13-07 100

Osm43 50

250 izleyici

100 İzleyici

Yukarıda ki nicki yazan arkadaslara öncelikle teşekkür ederiz.Para fazla toplandığı için diğer arkadaşları çıkardım. Listedeki arkadaşlar bugün saat 14:00 a kadar ücretleri aşağıda verdiğim hesap nosuna yatırıp Twitter da Dm den loveg4me adresine ekran görüntüsü veya dekont resmini kişisel bilgileriniz gizli olarak yollayiniz ve yukarıda ki nickleri de belirtiniz. TAG yarın haber verilecek bir hafta daha etkinlik olacak. İnşallah çabalarımız sonuç verir. Yukarıda nick yazan arkadaşlar haricinde kimse para yatırmasın. Mesajı ara ara tekrar paylaşacağım.

Ziraat bankasi iban no : TR 7000 0100 0968 669 02 800 5001 adem mücahit aydoğan adına

15 Kasım 2017 08:36

Cerrahpaşa44
Daire Başkanı

Arkadaşlar moral bozmak istemem ama dünkü Mustafa Yaman davasından sonra büyük hayal kırıklığına uğradım. Niye mi? Şöyle izah edeyim:

Bu adamın çevresinde o kadar üst düzey insan varki, biz şahidiz diye arkadaşlarının verdiği ilana bakın isimlere göreceksiniz! Böyle bir durumda üsttekilerin haberi yok diye bir ihtimali kabul etmiyorum!!!

Bazı kişiler diyebilir ki popüler bir dava ondan dolayı çok etki bırakır ondan dolayı tahliye etmezler? Ya peki büyükada davası? onların içinden birinde de bylok çıktığı iddia edildi niye hepsi tahliye edildi???

Dün Mustafa beyi 50 avukat savunmuş salonda, dışarıda 1000e yakın insan varmış belki daha fazladır. Genel Başkan gelmiş niye gelir? Böyle bir durumda tam kefil olmadan şahit olmadan mahkemeye katılırmı?

Şimdi bunun yanında diğer belirtiler: Bir çalışma var ve 1 aya bitecekse, hatta Ali beye söyledikleri üzerine %90ı tamamlanmış ise bu çalışmaları ilk tutuklulara yapmaları gerekmiyor mu? Şuan en büyük zarar tutuklu olanlar değilmi? Şunu derlermi: Heee bir zoka yada hata tespit ettik, bazı şaibeli durumlar var, içerik ve kaydı olmayan kişileri hala tutalım içerde 1 aya sonuç çıksın ondan sonra bırakalım dermi? Çalışmalar yapılırken ilk önce tutukluların önceliği olmazmı? Hadi diyelim mustafa yamanın 26 farklı günde 186 kere gözüküyor ondan ya peki 6 ıp bağlantısı ile aylardır içerde olan diğer meşhur insanlara ne diyeceğiz? Örnek gültekin sincar?

Ali beyden, Koray beyden, Tuncay beyden Allah razı olsun... Onlar ellerinden gelen herşeyi fazlası ile yapıyorlar. Ve onlara söylenen şeylere itimat ederek bizlere aktarıyorlar... Birkaç yetkili Ali beyi arayıp çalışma yapılıyor 1 aya tamamlanır deyince ne yapacak başka? İtimat edip bize aktarıyor...

rahim26, 6 gün önce - Alıntıya git

Twitterda da yazdim cumhuriyet gazetesinden Emre İper tutuklu oldugu surece Musatafa Yaman ÇIKAMAZ.

Medya tepki gosterir. Ayni durumdaki solcu yatarken islamci niye cikti derler(ki haklilar).

Surekli ayni seyi soyluyorum. Kullanici adi, mesaj, icerik olmayani suclayamazsiniz. Supheden sanik yararlanir demek birisini suclarken kesin delillerle ispatlaman gerekir demektir. Şüpheye yer kalmamali.

O yuzden adamin 10 bin kaydida olsa kullanici adi ve atilmis en az bir mesajini gostermen lazim.

Bu işin cozumu izzet özgenç hocanin dedigi gibi sunucu kaydi verilerine gore islem yapilmali.

Toplam 34128 mesaj
«165816591660166116621663166416651666166716681669»
ANKET
Sizce Ankara'da yapımı devam eden Ankapark projesine devam mı edilmeli?